צילום ארכיון: מתוך טוויטר
צילום ארכיון: מתוך טוויטר

אשדוד: תפס את אשתו עם המאהב ברכב והיכה אותו בפטיש

תושב אשדוד נעצר לאחר שראה את אשתו עם גבר אחר ברכב שלה, הוא רדף אחרי האיש והיכה אותו בפטיש ואז החל לשבור את שמשות הרכב. "קיבלתי סכין בגב", סיפר האיש על מה שהרגיש כשראה את אשתו עם הגבר

פורסם בתאריך: 12.2.21 13:24

תושב אשדוד בן 38 נעצר לאחר אירוע שבו תקף את המאהב של אשתו, את אשתו ואף שבר את השמשות של הרכב שלה.

על פי החשד, האיש, שהיה נשוי באושר עד לאותו הרגע, ואב לשלושה ילדים, ראה את הרכב של אשתו וכשהתקרב אל הרכב הוא ראה את המאהב יוצא מהדלת האחורית. בשלב הזה הזעם שלו התפרץ והוא החל לרדוף אחרי המאהב כשהוא מחזיק בידו פטיש והיכה את המאהב בגבו.

הולך רגל נפצע, מכונית עם שמשה מנופצת צילום: דוברות איחוד הצלה.

שמשה מנופצת. צילום ארכיון: דוברות איחוד הצלה.

לאחר מכן הוא חזר לאוטו של אשתו והחל להכות ברכב מכות בפטיש, שבר את שמשותיו ועל פי החשד תקף גם את אשתו במכות ואיים לרצוח אותה. אשתו אף היא הגיבה ושברה את השמשות של הרכב של בעלה.

הוא נעצר ונחקר במשטרה שם הכחיש כי תקף את אשתו, אך הודה ששבר לה את המכונית ותקף את המאהב, אך ציין כי הוא שבור נפשית מהאירוע. האישה נחקרה אף היא באזהרה במשטרה ושוחררה בתנאים מגבילים.

עצור. אילוסטרציה: דוברות המשטרה

עצור. צילום ארכיון: דוברות המשטרה

החשוד הובא אתמול להארכת מעצר בבית המשפט בחשד לשורה של עבירות כמו פציעה, תקיפת בת זוג, איומים, תקיפה הגורמת חבלה. שם טען נציג המשטרה כי החשוד "איים שירצח את בת זוגתו שאוחז בפטיש בידו. עולה מסוכנות מאוד גבוהה מצידו של החשוד ואבקש להותירו במעצר".

סנגורו של החשוד טען כי מרשו, נעדר עבר פלילי המנהל חיים נורמטיביים, "ואז הוא נתקל באירוע הזה שהוא ללא ספק מאוד מאוד בלתי שגרתי, מאוד מפתיע… כל חייו לפני זה היה בשקר, האגו נפגע בצורה כל כך אנושה, זה אירוע קשה ולא פשוט ואז הוא מגיב בצורה הזו", אמר וביקש לשחרר את החשוד ממעצר.

רוצים להישאר מעודכנים באשדוד? 

הצטרפו לוואטסאפ של "כאן דרום אשדוד"

האינסטגרם החדש של "כאן דרום אשדוד"

חדש! "כאן דרום אשדוד" בטוויטר

אפליקציית "כאן דרום אשדוד" באנדרואיד או באייפון


גם החשוד עצמו ניסה לדבר אל ליבה של השופטת דורית בונדה, "אני מצטער על מה שקרה, אני לא עבריין. אני רוצה לחזור לחיים", אמר החשוד, "אני קניתי את הרכב, הוא שלי אני קניתי אותו. שני הרכבים הם שלי, היא נוסעת על רכב שאני קניתי, זה אוטו שלי, אני קניתי אותו והיא שברה לי שמשות. אז קורה לפעמים, אני בן אדם חי, אני קיבלתי אתמול סכין בגב".

השופטת דורית בונדה כתבה בהחלטתה כי היא מתרשמת שהחשוד "מתקשה להתאושש מנוכחות אותו הגבר ברכבה של רעייתו", אך ציינה כי תגובתו לאירוע מלמדת על מסוכנות והאריכה את מעצרו בארבעה ימים.


עוד פלילים:


 

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

45 תגובות
 1. בר דעת

  קודם כל שלא יבוא בטענות נגד המאהב. אלה רק לאשתו. שנית חבל שאיבד עשתונות,זה בדיוק מה שהזונה רצתה ..גם בגדה גם תירוש וגם תגיד שהוא מסוכן לילדים.היה צריך לצלם לבקש גט ולזרוק אותה לכל הרוחות.

 2. מירה

  לגמרי גבר אלים וזבל. אני מבינה למה אישתו הלכה עם אחר. בטח הוא התעלל בה נפשית פיזית וכלכלית אם היא הגיעה למצב שהיא בוגדת בו. נשים לא הוגדות סתם. הן לא הולכות לפרוק יצרים גם כשטוב בבית אלא רק כשרע להן.

 3. אפרת

  אף אחד לא רוצה להאמין שאישתו רוצה גבר אחר תמיד מאשימים את המאהב .אני מכיר מישהו שניסו לרצוח אותו בגלל שאישתו של איזה עבריין נדלקה על מישהו הזה לפני שנישא לאותו עבריין כשהם היו שוכבים ונרדמים העבריין היה שומע את אישתו אומרת את שמו של הבחור מתוך שינה העבריין אכל את עצמו במשך כמה שנים עד שהצליח לפגוע באותו אדם .העבריין לא היה ישן בלילות חולם בלילות איך אישתו מקבלת זין מאותו אדם. העבריין המלשין חי בח' 300 חולון ועדיין בסתר ליבה רוצה שהבחור יחדור אליה

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אנחנו יודעים איך לאבד שליטה אבל לא יודעים איך היא מסתיימת.

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  למי שבהלם על רצח נשים…הכל מתחיל ונגמר ככל הנראה ובניאוף ובזנות. כדאי שהרשויות יעבדו על סיבת השורש לרצח נשים. גבר שתופס את אשתו שמישהו שוכב איתה….מאבד עשתונות וככל הנראה או שירצח את אשתו או שירצח את זה שבגדה איתו. כמובן שארגוני הנשים לא יבקשו להגן על המוסר ועל מניעת תופעת הבגידות והזנייה בנישואין…קל לדבר רק על "גברים אלימים" .
  אגב

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  בעל שתפס את אישתו במיטה עם חבר מהמילואים ירה בה . דאלו אותו למה בה ולא במאהב ?
  אז הוא אמר שיש לו עוד הרבה חברים , אז הוא צריך להרוג את כולם ?

 7. חמדה

  למירה גבר אלים או אישה זונה תחליטי ..נשים קבלו כוס להשתין והן עשו עסק תתבישי לך כלכן זונות

 8. אנונימי

  בושה וחרפה על מה שהאישה עשתה… לא מגן על הבעל אבל לעמוד מול מעשה כזה… זה רצח לנפש כשאתה מגלה דברים כאלה

 9. מאיר

  שרמוטה כמו כל השרמוטות שמגינות עליה פה. עכשיו צריך לוודא שהילדים לא של גברים זרים

 10. אן שם

  מה אתם עושים את האישה צדיקה גועל נפש על נשים של דורנו לעמיד אותם בצומת ולתת להם להתפרנס בצומת תל ברוך אישה שבוגדת הרבנות והמשטרה צריכים לפרנס אותה ביזיון לנשים

 11. שמיל הרשקוביץ

  הפמניזים במיטבו גם בוגדת גם שוברת רכב. וגם מכניסה את בעלה הנבגד לכלא. אחר שואלים למה יש הרבה אלימות כלפי נשים

 12. גיא

  שופטת חסרת אבחנה עם בן אדם לא אלים לפני זה שחררי אותו ותני לו להתאושש נפשית גם אני הייתי עושה אותו דבר רק לאישה

 13. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לא מקובל עלי.מה קורה למרוקאים ?מה זה הפטישים האילו? כבר אין באשדוד גרזנים ???

 14. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  בת זונה והמאהב עוד יותר בן זונה.
  גועל נפש אמא ל3 ילדים ככה עושה ?
  היה צריך לשבור לשתיהם תפרצוף

 15. אלון רוזנצוייג

  אחוז הגברים הבוגדים, רב מאחוז הנשים הבוגדות… אבל נשים לא קמות ורוצחות גברים בגלל זה. נבגדת? תגיד לה שלום ולא להתראות. רק גבר חלש אופי משתמש באלימות.

  ולכן נשים אני אומר… הכל מתחיל ונגמר בפוליטיקה… תצביעו רק למפלגות ליברליות שתופסות אתכן כשוות לכל דבר ועניין… לא למפלגות "שהשותפים הטבעיים" שלהן חושבים שאסור לכן אפילו לשיר בפומבי. הכל מתחיל ונגמר שם, בפוליטיקה.

 16. נורית

  כשמדברים על אלימות ומגנים אותה, אז גם בגידה כזו זה בהחלט סוג של אלימות ואני לא יודעת כיצד הייתי נוהגת אם היתה סיטואציה הפוכה, שבן זוגי בוגד בי ועוד ברכב שלי. ותחשבו על זה. זה עובד לשני הצדדים.

 17. נוח

  בתורה על בגידה מותר לרצוח . לא סתם אומרים ילד סורר אסור שיצאו כאלו

 18. ישעיהו

  רחמים על הבעל גם אם היה מוכן לסלוח לה זה לא היה רלוונטי בגלל שאותו מאהב רשע אסר עליו את אשתו בגלל שהוא שכב איתה אין לה סליחה הרסה הכל קילקלה חיים של עוד 4 אנשים אין אמונה באישה צריך לפקח עליה אם היא תמימה ומתפזרת בדברים קטנים אפילו ליפני שבוחרים אישה צריך לבדוק שהיא לא מלאה בזימה חס ושלום

 19. גאון.

  לדעתי מגיע לאשתו למות, חבל שלא דפק לה פשיט בראש עד שהנשמה שלה הייתה עוזבת אותנו.
  לגבר שבגד איתה אם הוא ידע שהיא נשואה מגיע את אותו הדבר, אם לא ידע אז מבחינתי הוא זכאי.

 20. טפרו

  לא חכם. עכשו. חלוקת רכוש. ותשלם. מזונות. במקום. הוכחות על. בגידה. ועז. להתגרש

 21. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שרמוטה הינה דברים מהסוג הזה לא יהיה בעיתונות ולא יהיה שיח למה הנשים סירסו את הגברים אני לא מדבר על כל מקרה אבל במדינה עושים מהנשים תמיד הדמות החלשה והמיסכנה ובכך אסןר לדבר על נשים שרמוטה חבל הוא לא דקר אותך בגרון

 22. מודאג

  מערכת משפט רקובה ומושחתת. פשעים יום יום במגזר הבדואי והערבי כנגד ישראלים יהודים. והרפסנות המחשבתית מגאווה מדומיינת שלהם מביאה התנהלות של רחמנות על רשעים. מה שעושה אותם לאותו הדבר. אבל על זה כל העוכרי דין שלא יודעים לערוך אותו ורק לעכור לבן אדם את החיים מאינטרס עסקי מובהק. פושעים בחליפות

 23. לריב אך בלי מכות

  ברור שהוא שבור הוא בנה איתה חיים הם שברו לו את חייו חלומותיו….יש כאן ילדים ,חיים שלמים והם ניפצו לו את חיייו…זה לא פשוט….זאת לא חברה זאת אשה חיים שלמים היית איתה זאת שבנית.איתה בית האמנת בה ….רואה את חייו מתנפצים לווו מול עיניו והוא לא יכול לשתוק….!!!!כאשר אדם רואה שלוקחים לו דבר שלו הוא יכול לעמוד מנגד ולשתוק?????לא ריאלי לא מציאותי ….אך לא צריך להרביץ…..

 24. אביגיל

  מגיע לאשתו ולמאהב! אשתו גם שרלילה וגם ערסית ששוברת שמשות של רכב. איכססס!

 25. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  היא הלכה לגבר אחר לא בגלל ייצר היא מקבלת ממנו יותר כסף אסור לרחם עליה
  אין לנשים בכלל תאווה לגברים תלוי רק מי שמשלם יותר

 26. דוד

  חבל, היה מזמין את המאהב לקפה, היו עושים סלפי ביחד ואז באים לשופטת ומראים לה כי ככה עושים דברים בללה לנד…

 27. נחום

  אני במקומו שולח את הילדים לחופשה של שבוע ועושה לה בית זונות בבית

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר