אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE
אילוסטרציה: א.ס.א.פ קריאייטיב INGIMAGE

הותר לפרסום: משה זינו מאשדוד הוא הנאשם המרכזי באונס הקטינה באשקלון

על פי כתב האישום, חמשת הגברים, בשנות ה-20 לחייהם מאשקלון ומאשדוד, ביצעו בקטינה עבירות מין שכללו אינוס ומעשה סדום ולא הסתפקו בכך, אלא אף השפילו אותה כשהיא תחת השפעת סמים שהם סיפקו לה

פורסם בתאריך: 27.1.21 16:58

הותר לפרסום: פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד 5 נאשמים – משה אהרון זינו (20) מאשדוד, אביב אוחיון (23) מאשקלון, יצחק ממן (24) מאשקלון, ליאור שמחון (29) מאשקלון ודניאל דנילוב (20) מעפולה, בגין ביצוע עבירות של מעשי סדום בנסיבות מחמירות ואינוס כלפי קטינה בת כ-17 בדירה באשקלון. בנוסף, מיוחסת לזינו בכתב האישום עבירת תקיפה כלפי המתלוננת, וכן כלל הנאשמים מלבד אוחיון מואשמים בביצוע עבירה של הספקת סם מסוכן.

חמשת הנאשמים. זינו במרכז

עם קבלת התלונה במשטרה, כחצי שנה לאחר קרות המעשים, הוקם צוות חקירה מיוחד (צח"מ) בתחנת אשקלון שהחל בביצוע פעולות חקירה רבות כאשר המתלוננת משתפת פעולה באופן מלא ועומדת בשעות רבות של חקירה ואפילו בעימותים בינה לבין החשודים, במהלכם היא הטיחה בחשודים את המעשים שביצעו בה, לכאורה.

באחד מימי החקירה של המתלוננת, שלוותה על ידי נציגה של המרכז לנפגעות תקיפה מינית, התברר כי הוא יום הולדתה ה-18. על מנת שהיא בכל זאת תחגוג את היום הזה כמו שצריך ולא באופן שלילי, קנו לה השוטרים עוגה ובלוני וניסו לשמח אותה עד כמה שאפשר באותן הנסיבות.

תחנת משטרת אשקלון. צילום: אלירם משה

תחנת משטרת אשקלון. צילום: אלירם משה

המעשים, על פי החשד, בוצעו במהלך חודש יוני, אז הגיעה המתלוננת לפגוש את בן הזוג שלה והוא הלך איתה לדירה באשקלון שם היו גם חבריו. באותו היום, כך לפי חשד המשטרה, בוצעו בה עבירות מין על ידי כמה מהחשודים יחד. היא סיפרה כי באותה דירה היה שימוש בסמים ואלכוהול, מה שערפל את חושיה.

היא תיארה מצב שהיא הייתה כל כך מנותקת מהאירוע עד שהיא לא עיכלה את מה שנעשה לה. היא נותרה באותה הדירה מספר ימים לאחר מכן עד שלדבריה הבינה מה שאירע והחלה להתפכח.

כתב האישום הוגש ביום 6.1.21, סנגוריהם של הנאשמים הגישו ערעור לבית המשפט העליון על ההחלטה של ביהמ"ש המחוזי להתיר פרסום שמותיהם של הנאשמים. במהלך הדיון שהתקיים היום ובהמלצת השופט יוסף אלרון, הם חזרו בהם מהערעור.

על פי האישום הראשון בכתב האישום, המיוחס לכלל הנאשמים, המתלוננת, קטינה בת כ-17 בעת האירוע שהתרחש בקיץ 2020, הכירה את הנאשם משה זינו, והשניים קבעו להיפגש.

עצור. אילוסטרציה: דוברות המשטרה

עצור. אילוסטרציה: דוברות המשטרה

המתלוננת הגיעה לדירה באשקלון. הנאשמים, יחד עם אדם נוסף והמתלוננת ישבו בסלון הדירה ועישנו קנאביס. בשלב מסוים, בעת שהמתלוננת שהתה באחד מחדרי הדירה, נכנסו הנאשמים והאחר לחדר וביצעו במתלוננת עבירות מין בצוותא, למרות סירובה ותוך כדי קריאות גנאי לעברה. הנאשם משה זינו, עודד את הנאשמים האחרים בקריאות משפילות לעבר המתלוננת ותיעד את האירוע.

בהארכת מעצרו של זינו כתבה עליו השופטת דורית בונדה כי "הקטינה הייתה בת זוגו והוא על פי החשד עשה בה כרצונו, נהג בה כרכושו הבלעדי, העביר אותה מיד ליד".

על פי עובדות האישום השני, המיוחס לכל הנאשמים מלבד אוחיון, במהלך השבועיים שלאחר האירוע באישום הראשון, שהתה המתלוננת יחד עם זינו והאחרים. במהלך תקופה זו, סיפקו הנאשמים למתלוננת סמים מסוכנים המכונים "קריסטל", "אקסטה" ו-"אסיד" בתדירות יומיומית.

סמים. צילום ארכיון: דוברות המשטרה

בנוסף, מיוחסות לזינו עבירות של מעשה סדום ותקיפה. על פי עובדות האישום השלישי, במהלך השבועיים שלאחר האירוע המתואר באישום הראשון, בדירה של חברה, ביצע זינו במתלוננת מעשה סדום שלא בהסכמתה החופשית, וכן תקף אותה בכך שהכה אותה באגרופיו ובעט בה כאשר רצתה לעזוב את המקום.

כתב האישום הוגש באמצעות עו"ד רננה לוי מפרקליטות מחוז דרום (פלילי). התיק נחקר ע"י צח"מ תחנת אשקלון.

רוצים להישאר מעודכנים באשדוד? 

הצטרפו לוואטסאפ של "כאן דרום אשדוד"

האינסטגרם החדש של "כאן דרום אשדוד"

חדש! "כאן דרום אשדוד" בטוויטר

אפליקציית "כאן דרום אשדוד" באנדרואיד או באייפון


הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרם של כל הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

15 תגובות
 1. דורתי

  מציעה שתחליפו את תמונת האילווסטרציה של הבחורה ושימו את התמונה של הנאשם באונס

 2. נועם

  אני מבקש שתתקן את העיר של החשוד הוא מאשקלון החלאעעע הזה אל תטעה אנשים סתם 4 מאשקלון ו1 מעפולה. אני מבקש לתקן את זה מיד על לתינוק ידיעות כוזבות

 3. לולו

  צריך לפרסם ברבים לא רק את שמותיהם אלא אף את תמונותיהם .לתלות ברחובות ובמקום מגורם.העונש חמור הכי חמור .גם מאסר ממושך .גם קנס גדול .ולא לתת להם לראות יום .

 4. סופע

  בושה וחרפה על מה שנעשה במדינת ישראל אני מקווה שהנאשמים יקבלו עונש חמור ולא רק מעצר
  אנינלא מבינה איך אפשר להגיע למצב כזה ועוד לנסות להתחמק מסה
  היום היא בת 18 מחר תהיה בת 13-14 זה לא מצדיק את ההתנהגות המגילה ואת הצורה
  שום אישה לא משנה מה הגיל צריכה לחוות את הזוועה הזאת מקווה שיהיה צדק לפחות עם המקרה הזה

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  בושה לא היה צדיק אחד בסדום .בן זוגה שלה ככה לעשות לאן הגענו. זה לא אנשים זה חיות להחמיר בעונש והבחור בן 29 מה נסגר קח אחראיות כבוגר הלם איך אפשר אלוקים ואם זה היתה אחות שלהם מה זה מזעזע עונש חמור להחמיר

 6. רודי

  כתחליף לעונש מוות, שממש מתבקש פה, יש לפחות לנקר לכל אחד מהם את עיניו וכן לבצע טיפול כימי בגולגלות המתועבות שלהם לנטרול יצר המין המסריח שלהם.

 7. המזועזע

  לפעמים אין ברירה ויש להפעיל את חוקי השריעה, כמו כאן. יש לעקור להם את העיניים לנבלות המסריחות!!!

 8. מחמוד

  עדיף שהבנות יתמקדו בתלמוד ולא לחפש "חבר" כי הוא ידרוש יחסי מין לא מכבדים וימכטר אותה לחברים ערס מצוי הודו וברזיל ואפריקה מוצרים זה כאן

 9. אני

  טוב שמפרסמים שמות ככה אף בחורה לא תרצה את האנסים המגעילים האלה ויהיה להם בושה ואות קלון לכל החיים ולא יוכלו להתחתן בגלל הכתם הזה יותר טוב ככה לא יתרבו מגיע להם עונש מוות

 10. אלוהים

  אלת עץ וחצי שעה ואז לפרסם את התמונות שלהם אחרי שלא נשארה עצם שלמה בגופם או לשפדם על מוטות ברזל בכיכר העיר למען יראו ויראו

 11. נועם

  אנשים !עוד שבועיים לאחר האירוע היא עוד לקחה איתם סמים ובילתה עם הקבוצה על בסיס יומיומי . דרושים שניים לטנגו .. הטעות היא גם שלה .. וואלה בתור בחורה צאי לכי .. ברור שהמקרה מצער אבל אני דווקא חושבת שהיא לא הקורבן היחיד הרי ברור שגם הבנים הם תוצר של החברה המקולקלת שלנו וגם היא, שהיא בכלל הייתה שם .

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר