שדרות מנחם בגין באשדוד

"עיר מכוערת ועלובה": העיתונאית בת אשדוד בביקורת קשה על העיר

העיתונאית יאנה פבנזר שגדלה באשדוד, מרבה לבקר בעיר אך גם לבקר אותה ועושה זאת בלשון חריפה במיוחד. "עיר שכולה פח אשפה", כתבה באחד הפוסטים שלה על העיר

פורסם בתאריך: 11.4.21 19:44

יאנה פבזנר, היא עיתונאית באתר מאקו ולפני כן "ידיעות אחרונות", היום, לאחר ביקור שלה באשדוד, העיר בה גדלה, היא פרסמה פוסט עם ביקורת חריפה על העיר.

מזה שנים שהיא גרה באזור המרכז, ת"א וגבעתיים, אך מדי פעם היא קופצת לביקור אצל המשפחה בעיר אליה לא ממש התגעגעה. בניגוד לרבים שרואים בנוף ילדותם מקום המעורר רגשות נוסטלגיים, אצל פבנזר בשן זה מעורר בעיקר שנאה.

אני אישה עם משקפי ראיה עכשיו.

פורסם על ידי ‏‎Yana Pevzner‎‏ ב- יום שלישי, 8 בדצמבר 2020

"לרוב, כשאני מספרת לאדם הלא אשדודי שגדלתי באשדוד, הוא אומר ששמע שהיא התפתחה יפה ושיש שם מסעדה מצוינת, אידי שמה וים יפה", כתבה בפוסט שהתפרסם הבוקר, "על זה אני עונה שהים יפה במיוחד כשעומדים עם הגב לעיר. יופיו של הים גם לא קשור לעיר ומלבד זה תושבי העיר מזהמים אותו כאילו היה פח האשפה שלהם (הדבר נהוג בכל הארץ, כמובן). אני שונאת את העיר הזאת שנאה כואבת ועצובה. זאת עיר מכוערת, מלוכלכת, מוזנחת ועלובה וכשאני בתוכה היא גורמת לי להרגיש בדיוק כמוה".

פורסם על ידי ‏‎Yana Pevzner‎‏ ב- יום שבת, 10 באפריל 2021

לפוסט היא צירפה מספר תמונות מהאזורים הפחות מחמיאים של העיר. מאות לייקים ותגובות התקבלו לפוסט, רובם הסכימו עמה ומיעוטם חלק עליה.

פורסם על ידי ‏‎Yana Pevzner‎‏ ב- יום שבת, 10 באפריל 2021

הפוסט הזה שותף באחת מקבוצות הפייסבוק האשדודיות ושם ציינו המגיבים כי היא צילמה בעיקר את האזורים בהם מתגוררים תושבים קשיי יום, וכי בכל עיר יפה בעולם אפשר למצוא שכונות ישנות ומוזנחות. "לצלם לך את הפבלות של תל אביב? ואז תספרי לנו כמה כייף לך לגור 'במדינת תל אביב'", הגיב הגולש, אבי פלדמן. הגולשת שרה נחייסי הגיבה: "כנראה שכותבי הפוסט המפרסמים וגם המסכימים עם הנאמר הם כאלה שכל מה שהם מסוגלים לראות זה את הרע. גם בניו יורק יש רחובות מוזנחים, וגם ברומא, ובכלל בכל מקום בעולם. אפשר לראות גם את הטוב. הכל בעיני המתבונן (אגב חבל על המרמור זה עושה קמטים)".

הפוסט של פבזנר:

לרוב, כשאני מספרת לאדם הלא אשדודי שגדלתי באשדוד, הוא אומר ששמע שהיא התפתחה יפה ושיש שם מסעדה מצוינת, אידי שמה וים…

פורסם על ידי ‏‎Yana Pevzner‎‏ ב- יום שבת, 10 באפריל 2021

שיטוט בפרופיל הפייסבוק שלה מגלה כי זו אינה הפעם הראשונה שבה היא משתלחת בעיר. כך למשל היא כתבה בפוסט שפרסמה לפני כשבוע: "אשדוד. שעת בוקר מוקדמת. העיר מלאה בזבל. גם אם לא רואים אותו מהקומה השמינית של דירתו של ולדימיר פבזנר, אני רואה אותו בעיני רוחי, אני מתעוררת בחדר נעוריי, על המיטה בה שכבה פאינה בימים האחרונים שלה כאן. ואז קול אישה במבטא רוסי כבד נשמע מתוך אחד החלונות באחד הבניינים השכנים: – לא אספת את החרא! כן, כן, אתה שם, לא אספת את החרא! וחשבתי שכל בניין באשדוד צריך אישה רוסיה אחת שתעמוד על המשמר ואולי יהיה יותר סביר בעיר המטונפת הזאת".

רוצים להישאר מעודכנים באשדוד? 

הצטרפו לוואטסאפ של "כאן דרום אשדוד"

האינסטגרם החדש של "כאן דרום אשדוד"

חדש! "כאן דרום אשדוד" בטוויטר

אפליקציית "כאן דרום אשדוד" באנדרואיד או באייפון


בפוסט נוסף שכתבה בתאריך 14 בספטמבר 2020 היא כתבה את המשפט הבא: "אשדוד, עיר שכולה פח אשפה, בה התושבים משליכים זבל מהחלונות והשכנים הנקמנים מסוכסכים אלה עם אלה".

גם לבית הספר מקיף ג' בו למדה, אין לה רגשות חיוביים, "כמו בכל ה-1 בספטמבר, גם היום, אזכר בז'ואל עמר, המחנכת של ז' וח' ואשא תפילה חרישית למען הילדים של מקיף ג' אשדוד, שהיא פרשה לפנסיה", כתבה ביום הראשון ללימודים של שנת 2019, "כמו בכל ה-1 בספטמבר אדמיין את התיכון מקיף ג' אשדוד, עולה בלהבות נקם למען ילדי העבר והעתיד שלו. וכמו בכל ה-1 בספטמבר, גם היום, אביט בתמונות של ילדים בפייסבוק הנשלחים אל התופת ואתפלל למענם. כעת, לא רק ההורים שלהם ידפקו אותם לנצח".

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

94 תגובות
 1. איציק

  מי המטורללת הזאת? כמו בכל עיר יש אזורים רעים ויש אזורים טובים, כנראה שהיא לא מכירה את המושג תמא 38.
  מציע לכל האשדודים שאוהבים את העיר להכנס לפרופיל שלה ולדווח על הפרופיל לפייסבוק.

 2. Jose

  עיתונאית בטח גם שמאלנית בדעותיה או ליברמן מינימום רק בשמאל יש שנאה לכל דבר שאינה לרוחה .חוצפנית למה בכלל היא מבקרת בעיר. אבל זה טרנד לטנף את העיר אשדוד כדי שאחרים יגידו איזה כבוד לעיתנות עיר כמו ערי ישראל יש יתרונות וחסרונות אבל רחוקה מאוד להיות מכוערת ויש המון המון ערים יותר גרועים ממנה. עיר שיש בו ישראל הקטנה שכנראה העיתונאית מתביישת מהתמהיל ארץ ישראל אולי היא מעדיפה רק שבט בגוון מסויים ? אני עקב שירות בצבא גרתי במספר ערים בצפון במרכז ואשדוד עולה בהם באין שיעור הן ברמת השירות הן בנראות והן נגישות לכל דבר שכמעט הכל נמצא בעיר. ברור יש דברים שחייבים לשפר ואסור לדעתי לעיר כמו אשדוד תהפוך לבית שמש או ירושלים אלא עיר פתוחה לכל מנהגי חופש וגם דת. אפשר גם וגם .אבל מפה עד טינוף של העיתונאית מסכנה זו כנראה זה משהו פיסכי ..

 3. תושב אשדוד לשעבר

  ככה זה שראש העיר בחסות הכנופייה הפוליטית שלו מכרו את העיר לכרישי נדל"ן ולחרדים….
  ב 2023 מעיפים את לסרי מאשדוד….

 4. יולי

  למרות שיש לא מעט אמת במה שהיא כותבת, אך זאת רק חצי אמת, כי יש גם נופים אחרים באשדוד, וגם אנשים אחרים. אך היא בוחרת לראות דווקא את הכיעור. טוב, אפשר לרחם עליה.

 5. הכי חכם

  אפשר להסכים איתה בדבר אחד החרידים הורסים ומלכלכים את העיר וגם הורסים את הציון שלה הניקיון והמראנ הכללי

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  פשוט ממורמרת שהחיים התאכזרות אליה
  חשבה שאם היא עיתונאית אז היא יכולה להתבטא איך שהיא רוצה
  זה המקום כמו בכל עיר וכמו בת"א מקום שרק שם יכלה לגדול בין האלכוהליסטים שכדאי לא לציין במי מדובר
  אשדוד מהממת מתוכננת בצורה יפה מסעדות מקומות בילוי
  כניראה שגם לא היו לה חברות ולכן הרגישה מנוכרת ומבודדת תאמיני לי את לא אבדה בכלל לעיר
  שמחים שעזבתי לתל אביב מתאים לך

 7. אשדודית גאה

  שתסתכל על עצמה במראה ותראה מרמור צף על הפרצוף שלה, בטח עוד רווקה ממורמרת……
  בושה וחרפה מי יישמע בתל אביב ובגבעתיים אין איזורים מוזנחים….
  כאחת שגדלה בעיר, כל כניסה שלי לעיר גורמת לי להעלות חיוך, מראה לילדיי את השכונה בה גדלתי ונזכרת בילדות אשדודית נפלאה, עד היום כעבור עשרים שנה כתושבת חוץ אשדוד בחב אני אשדודית גאה…..
  מציעה למירמורמת שתיקח אתהוריה לגבעתיים ככה לא תסבול יותר.

 8. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  פשוט ממורמרת שהחיים התאכזרו אליה
  חשבה שאם היא עיתונאית אז היא יכולה להתבטא איך שהיא רוצה
  זה המקום כמו בכל עיר וכמו בת"א מקום שרק שם יכלה לגדול בין האלכוהליסטים שכדאי לא לציין במי מדובר
  אשדוד מהממת מתוכננת בצורה יפה מסעדות מקומות בילוי
  כניראה שגם לא היו לה חברות ולכן הרגישה מנוכרת ומבודדת תאמיני לי את לא אבדה בכלל לעיר
  שמחים שעזבת לתל אביב מתאים לך

 9. נטלי

  מי נותן במה לאשה שמתנסחת בצורה חולנית כזאת? וכוד למחזר פוסט שלה מלפני כמה שנים. מאכזב שזאת עיתונות בעינכם. אף בוגר של מקיף ג בהיסטוריה לא יסכים עם הדברים ההזויים שכתבה. לא רוצה לדמיין איזה תלמידה היא היתה אם אלו התחושות שהיא סוחבת איתה עשרות שנים אחרי. ממליצה על טיפול ולהמשיך הלאה בחיים.

 10. אילנה

  אני לא בת העיר אבל מבקרת הרבה לדעתי אשדוג היא אחת הערים הנקיות והמתוכננות בארץ

 11. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אכן יותר משהעיר מכוערת. מכוערים בה תושביה. ( אחת שגדלה שם וברחה משם

 12. אילן

  יאנה פבנזר, אשדוד היא עיר מדהימה, אינני גרה בה אך נהנית להיות שם, לעשות קניות ולטייל בעיר המיוחדת, בור ששתית ממנו מים אל תיזרקי בו אבן, כניראה העיר הקיאה אותך, יש לכם רא העיר והצוות שלו מדהימים.

 13. ליז

  צילמה רק מקומות לא מטופחים ,ולא נקיים עם אוכלוסייה שלא אכפת מסביבתם ,אבל יש באשדוד הרבה רובעים יפים,מטופחים נקיים. סתם אשדודית לשעבר ממורמרת עד כאב.

 14. אליהו

  אשדוד עיר מכוערת?? למה מה היה לך ברוסיה???

  ולגבי השכונות שציינת הדיירים של בניינים אלו, צריכים לדגאוג לניקיונם כמו שאני משלם כל חודש ועד בית וגינון…
  אם כל אחד ישמור על הסביבה נקייה ולא יזרוק את הזבל שלו מהחלון אז הכל יראה אחרת….

 15. פאני

  כל כך צודקת אך האשמה היא לא על תןשבי העיר סליחה אנשים משלמים כאן מיסים יקרים ולא רואים בכלל שיש מי שינקה את האזורים חוץ מאזור יא או ד או טו כל השאר הזנחה מוחלטת אצבע מאשימה לאלה שגוביים את מיסי העיר ולא מטפלים בא יתרה מיכך ראש העיר לא מקבל לעולם קבלת קהל עצוב

 16. מיכל תושבת אשדוד היפה ופחות יפה על כל גווניה❤️

  נראה שהיא בעיקר שונאת את עצמה ואח"כ את כולם!

 17. אלה

  ואוו… כנראה עברת טראומה רצינית בילדותך.
  דווקא אתמול הייתי באשדוד. במקרה היה לי תור למכון מור וחשבתי לעצמי שהעיר ממש התפתחה יפה.

 18. תמר

  כנראה לא הייתה בכמה מקומות פחות יפים בתל אביב. כשיגמר לה הג'וב. ביא לא תעמוד בשכירות ותחזור לאשדוד היפה הנקיה והמטופחת. וחזק וברוך לראש העיר וכל העוסקים במלאכה. לכל אחת יש משהו שהיא מעדיפה להצניע. גם לך התמונות שצרפה זה בעיקר התנהגות הדייירים וחוסר איכפתיות.

 19. מאור

  צודקת במליון אחוזים!!!!!!!!!!!!!!!
  בתור אחד שעזב את העיר בחודש האחרון העיר פח אשפה אחת גדולה וגם האנשים בה מתנהגים בהתאם ובזולות מגאילה שאי אפשר לתאר

 20. א..א

  הביקורת שלה משולב עם גזענות שלה כלפי אוכלוסיות ותיקות ולא מזל שלה .הביקורת עליה צריכה לטפל לפני שהיא נותנת ביקורת על העיר …..

 21. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מה זה חשוב היכן מי גוררים העיר מלוכלכת אין אכיפה לניקיון הפיקוח מטייל בנוף בושה

 22. מאיר

  אשדוד אני אשדודי לשעבר וגר במרכז
  אשדוד אחת הערים היפות ומפותחות בארץ

 23. פשוט ביותר

  גם בבת ים השיעורים הרוסים משאירים בקבוקי וודקה זרוקים על הרצפות והספסלים ממש לא להיט

 24. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  איזו חוצפה של עיתונאית, דלא תגיע לאשדוד בכלל ותיקח את כל המשפחה שלה איתה היכן שהיא גרה,,לצערי עזבתי את אשודוד עיר שגדלתי בה, והחלום שלי לחזור ולגור באשדו.שתתבייש

 25. אוהבת את העיר

  שיבושם לה, באמת מצריך לעשות עליה כתבה? מה זו הרדיפה הנקמנית הזו, מלבד זאת יש דברים בגו, גם ה"רובעים הפחות מחמיאים" צריכים תשתיות ושירותי תברואה כמו כל שכונה אחר יותר נחשקת. בושה שהעירייה מזניחה את הרובעים האלה, ועוד יותר בושה שאתם מנסים לצייר את המצב הזה כהגיוני.

 26. דליה

  היא צודקת לחלוטין ,גם הילדים שלי והאחיות שלי מגיעים לביקור הם מזדעזעים מהעיר איך שהיא ניראת מוזנחת ודחוסה, העיר השתנתה לרעה ואני אישית חולמת כבר כבר לעוף מכאן במהרה.

 27. עמוס

  קשה שלא להסכים עם מה שהיא אומרת זה קשה אבל אמת נקווה לימיםיותר טובים

 28. אחמד

  התגובות פה רק משקפות את מה שהיא מרגישה ואיך שהעיר נראית.
  אנשים שמים קצוץ על הכל והכל. מחנים את הרכבים איפה שבא להם..משליכים אשפה מחלונות וברחובות. בכלל אנשים אגרסיביים אלימים ובורים.

  אומר בתור מי שעבר מהמרכז לאשדוד.
  שמתי לב שהאשדודים גם לא מודעים בכלל להבדל בינם לשאר המדינה.

 29. מרילי מנשה הלוטש"

  אזדוד עיר מדהימה ושום דבר לא ישנה זאת גם לא חוות דעת של הממורמרת הזאת כניררה שהיו לה טראומות אישות ואיה משלוחה אותם על העיר אשדוד

 30. דני

  אני תושב אשדוד לשעבר וגם אני לא אוהב את העיר אבל לא בגלל הלכלוך שיש בכל עיר (דווקא אשדוד עיר מטופחת ויפה) אלה בשל הפקקים המטורפים שיש בכניסה הצפונית בגלל המשאיות והנמל פשוט טירוף להיכנס ולצאת.

 31. איציק

  מציע לפנות למאקו שישתיקו אותה.
  לא ייתכן דבר כזה שעיתונאית תשתמש בבמה שנתנו לה להתלהם על עיר שהיא לא זכתה לקנות בה בית בשכונה חדשה.

 32. יהראל

  השקפה נכ6נה, אלו דעותיה ואם היא עיתונאית מותר לה להתבטאות באופן שהיא בוחרת , דבר אחד יכל לקרות לאשדוד עם כל הכלכלה שיש בה , היא יכלה להיות עיר תירותית שלא רק מרוויחה מהתיירות אלא גם משתפרת טכנולוגית בזכותה , חבל על העיר הזאת ומי כמוה יודע שהמצב הולך ומחמיר

 33. מירב אלפי

  גם רוסיה הקטנה לא טוב לך ?!
  אז מה טוב לך ?
  לכי לליברמן ! …
  יש אנשים שיודעים רק לבכות כל יום כל היום

 34. חחח

  נשמעת כאובה מהליך בגרות כואב…נו רוסיה במקיף ג' לע צריך עוד הרבה הסברים.
  בתור ירושלמי ב13 שנה האחרונות שגדל באשדוד אני גם לא שש להגיע לביקור אבל זה כבר עניין אישי של מנטליות משפחה וכו וכו..
  אי אפשר לקחת מאשדוד את כל ההשיגים והקידמה שלה
  וכן מה לעשות זו עיר של עליה אז היה קשה ליאנושקה יש הרבה אשדודים שמבינים לליבה אבל לא ללכלך.

 35. אבי אמסלם

  מאז שלסרי ראש העיר העיר הרבה יותר נקייה חוף הים הטיילת הארוכה
  תמיד מבריקה
  כמו בכל עיר יש אזורים בעייתים.
  מפה ועד השחרת כל העיר
  ורצונה להעמיד רוסיה בכל בניין
  פשוט בושה וחרפה לכותבת.

 36. אחד שמבין

  אולי צודקת בחלק מהדברים הגברת העיר שלנו מטונפת.
  אבל היא מתוסכלת ללא ספק.
  ולגביי היחסים בין השכנים "הפוסל במומו פוסל" ודי לחכימא ברמיזה.
  כנראה ההורים שלך היו שכנים אנטיפטים וגרועים לכולם ולכן "הפוסל במומו פוסל".

 37. רונית

  מי זו הכלבה שאומרת שהעיר מכוערת?
  אני מזמינה אותך לראות מזה עיר מכוערת.
  בואי לאשקלון ותראי מה מכוערת.

 38. לילה

  מה. היא בכל זאת נשארה בישראל, המאוסה שלה? לא להאמין. מה הפרובוקציות שלה ? ככל הנראה מזה היא מתפרנסת. שווה בדיקה. לפני 5 שנים הודיע שהיא עוזבת את הארץ, שזה לא הארץ שלה. רישמו את שמה בגוגל , שמעו ראו, שמעו את הראיון אתה. עשו לה תוכנית לטלוויזיה לפני העזיבה.

 39. אשדודי גאה

  את לא שייכת לעיר ולאזור וגם לא לארץ ישראל מוטב שתחזרי לבלרוס מי את שתעירי בקורת על אשדוד

 40. רותי

  עברתי מת"א היפה לפני 26שנה אוהבת כל פינה ואדם
  עתונאית פח אשפה שגדלה משורשי הפח אשפה
  אומללה ורודה שכמותך

 41. אשדודי

  אשדוד הייתה עיר יפה ומטופחת בזמן צילקר, מרגע שלסרי הנגוע עלה לשלטון באמת גועל נפש והזנחה

 42. נילה

  אני גרה באשדוד 23 שנים ויכולה להגיד שהעיר התפתחה יפה ותמיד הייתה בשבילי הכי יפה, עם הגעת אוכלוסיה אתיופית וחרידית העיר הולכת הופכת לפח אשפה והכל ב"זכות" ראש העיר

 43. ימית

  יאנה כאם לילדים שהמורה שהזכרת ב"כתבה " לימדה אותם .
  היא מורה בחסד עליון .בושה שהכפשת שמה!!!
  אם היית מכבדת את עצמך לא היית נוקבת בשמות…. פשוט מזועזעת

 44. אביבה

  יאנה כאם לילדים שהמורה שהזכרת ב"כתבה " לימדה אותם .
  היא מורה בחסד עליון .בושה שהכפשת שמה!!!
  אם היית מכבדת את עצמך לא היית נוקבת בשמות…. פשוט מזועזעת

 45. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  יאנה כאם לילדים שהמורה שהזכרת ב"כתבה " לימדה אותם .
  היא מורה בחסד עליון .בושה שהכפשת שמה!!!
  אם היית מכבדת את עצמך לא היית נוקבת בשמות…. פשוט מזועזעת

 46. שרון

  העיר יפה יש תושבים שמלכלכים , משליכים בקבוקים בכל מקום כוסות חד פעמיים , שקיות חטיפים בכל מקום , שלא לדבר על כל האורחים בחול המועד שמציפים את העיר מלכלכים, ולא לוקחים את הזבל איתם , בפארקים גם אם הפח מלא תקחו את הזבל איתכם הביתה .

 47. אנונימי

  סתם עיתונאית שמנסה להיות נגד החרדים ובגלל זה אפשר להבין אותה אשדוד לא רחוקה מלהיות כמו טבריה ברמת זיהום העיר וההתרבות וכל אחראים לזה זה הממשלה שמוכרת לחרדים בתים ב200 אלף כשלנו עולה 1,800,000 אז לכן אין מה לעשות אבל עדיין להמשיך לרדת על העיר בגלל תופעה של כמה אנשים שמלכלכים את העיר ושההורים שלך גרים במקרה קרוב לאותם אנשים לא אומר שיש סיבה לדבר ככה לעיר שגדלה בא שהממשלה תמשיך לתת לכל העולם ואישתו הטבות ורק לרוב המדינה תיקח את התקציבים לכיסם.

 48. שלמה.

  אשדוד משמשת לי עיר מרכזית.
  אני נהנה לשהות בה. מים ומרכזים של רפואה וקניות.
  לא יודע מה נפל עליה.
  לא טוב. תשארי בגבעתיים. תלכי שם ברחוב וייצמן פינת כצנלסון ותתגעגעי לאשדוד.

 49. אביבה

  יאנה פנייה זו מופנית אישית אליך
  הכפשת את שמה של מורה בחסד עליון וזאת אני כותבת כאם שכל ילדיה למדו אצלה .

 50. טוען צדק

  כָּל הַפּוֹסֵל בְּמוּמוֹ פּוֹסֵל :
  כל מי שפוסל אחרים, פוסל אותם כיוון שהוא מזהה בהם פגם שיש בו.

 51. לא אשדודית אבל...

  כל מקום שיש לנו זכרונות וחוויות לא נעימות ממנו יהפוך אוטומטית למקום מרתיע ומעורר שנאה.
  הבעיה לא בעיר כי הבעיות שציינת יש בכל עיר.

  אבל כנראה שיש משהו שאת צריכה להתמודד איתו וכנראה שזאת הדרך שלך

 52. דוק

  היתי במוסקבה יש שם שכונות עוני מלאות זבל בתים מתפוררים שיכורים זרוקים באותם שכונות אז מוסקבה יפה נכון אבל תלוי להיכן לוקחים את התיירים במקרה היתי עם בחור ישראלי שנולד במוסקבה לקחנו רכב ואמר לי בוא תראה את מוסקבה האמיתית בכל עיר ומדינה יש שכונות עוני או יותר נכון שכונות מוזנחות הבעייה היא הרשות המקומית שאינה מטפלת באותם שכונות הגיע הזמן לטפל באותם שכונות כמו שעשה אז שר השיכון אז דוד לוי בממשלת בגין שיפוץ השכונות

 53. מירללה

  אידיוטית!!!!
  כנראה כתבה את הדברים עם הגב לנווה שאנן וג'סי כהן.
  מתוך קריאת הכתבה היא נשמעת רדופה והלומה מהחיים. דחוף לפסיכיאטר
  אכולת שנאה ותחושת נקמה! את זקוקה דחוף להיטהרות והוצאת השדים מתוכך.
  ולך הכתב זה מה שיש לך לכתוב….רמה של תלמיד שלא צלח את כיתה א. עם מעט יצירתיות חביבי….אולי תגיע אינשללה לפוליצר.

 54. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אשדוד היא אחת הערים היפות.
  בתור אשדודית לשעבר אני מתרגשת כל פעם מחדש שאני ניכנסת לעיר. איזה עיר יפה, חוף ים, כבישים רחבים, מקומות חניה, בניה עכשוית ואנשים מהממים. עיר מדהימה!!!

 55. 9

  אני מסכים איתה שבאזורים שכרים חרדים וזה לא מתוך גזענות פשוט דיכות צפופות ואיכות הסביבה ממש לא בסדר העדיפות שלהם זה כך בבני ברק ובשכונות בירושלים.
  אבל באשדוד יש גם אזורים יפיל ואני מכיר כאלה לעשות העל שחור?…אני יכות לקחת איתה בתל אביב לאזורים שמה שהעא ראתה באשדוב יהיהארמון ורסאי לעומתל ..כז רצת פרופורציות

 56. הילה

  צודקת. עיר עם פוטנציאל עצום: ים, 40 דק מתל אביב, רכבת, מוזיאונים והיכל תרבות. אבל כשחלק ואני מדגישה- חלק מההון האנושי הוא רע, זה יכול להכתים עיר שלימה.
  לפני כמה שנים הייתי בעיר , נסענו לים אחה"צ. זה היה בחול המועד פסח. הגנים הציבוריים היו מלאים באנשים שהתחילו לעזוב. הרוח העיפה מלא שקיות וכלים חד"פ מהגנים פנימה לכיוון הכביש. משפחות השאירו ליכלוך מאחוריהם. ומדובר במאסות של אשפה… למה??? זאת העיר שלהם למה הם מלכלכים. לא אכפת להם כי הם לא אלו שינקו אחר כך.
  אני חושבת שזוהי הנקודה שעליה העיתונאית, בת המקום, מדברת.
  הטיעון שלה לא מנותק מהמציאות, והרצון שלה הוא בשיפור, לא ב"לרדת" על הפריפריה. ודי עם רגשי הנחיתות. תתחילו לנקות. וזה מכוון גם לעירייה, מן הסתם.

 57. מירלה

  סגנון משתלח, בוטה, נקמנית. יורקת לבאר שמיממנה שתתה.
  אני מודאגת יותר מחצבה.
  ואתה עיתונאי יקר מה ראית לנכון לפרסם את הכתבה הזאת?
  כתבה לא מאוזנת נוטה להתחשבנות….מה הרווח האישי שלך.
  באת למצוא השתלחות ונאצה ומה מצאת?

  מהתגובות אתה מבין ש 90 אחוז לא מסכימים עימה. לא שאין לנו בקורת על העיר בוודאי, אבל בקורת ענינית. מתוך מטרה לתקן לא לקלקל. דבריה והבימה שהענקת לה בבחינת מהרסיייך ומחריבייך ממך יצאו….
  נקודת אור….יצאתי בעבר על מצבה הירוד של בסיפריה העירונית. אני חוזרת כעת ממנה, פנינה, תענוג של מבנה….אפשר להעיר לתקן….
  אך מי אני שאליו? זה מה שקורה שכותבים דברים כאלה עם הגב לנווה שאנן, ולשכונת ג'סי כהן הכל נראה שחור.

 58. עורב

  זו " עיתונאית" ?
  לאיזה עוד תחתית אפשר לרדת.
  מקווה שג'ואל עמר תתבע אותה.
  גברת עיתונאית, מרגע שעזבת את אשדוד אין ספק שהרמה עלתה.

 59. רוני

  לצערי. יש משהו בדבריה. נתניה הרצליה אפילו עכו השתפרה. וכל מי שיש לו לומר משהו למה לא? רק כך מתעוררים מ ביקורת בונה.

 60. אמיליה

  מוזר.אני גרה באשדוד, אבל אחרת.
  אשדוד שלי עם בנינים מודרניים, רחובות רחבים, פארקים מדהמים (שלא מפסיקים לטפל בהם) ,משכן לאמנויות מוזיאונים. עיר שנעים לגור בה.

 61. העיר שלנו מתחרדת

  העיר שלי נגנבה….היא מתחרדת בצורה שיטתיות…ראש העיר זה הזבל שבזבל..
  פעם היתה לנו עיר פעילה קהילתיים…היום בכל חור אתה רואה את החרידים ששולטים בעיר…
  זעקההה גדולה לסרי שימך ירשם בספרי היסטוריה של העיר כראש עיר הכי גרוע…ככה זה שנותנים אוכל לחתולים הם מתרבים……
  אני מרוקאי מסורתי ובחרתי לברמן רק בגלל התחרדות מגמתית…
  השם יקום דמם

 62. העיר שלנו מתחרדת לסרי גנב לנו תעיר

  העיר שלי נגנבה….היא מתחרדת בצורה שיטתיות…ראש העיר זה הזבל שבזבל..
  פעם היתה לנו עיר פעילה קהילתיים…היום בכל חור אתה רואה את החרידים ששולטים בעיר…
  זעקההה גדולה לסרי שימך ירשם בספרי היסטוריה של העיר כראש עיר הכי גרוע…ככה זה שנותנים אוכל לחתולים הם מתרבים……
  אני מרוקאי מסורתי ובחרתי לברמן רק בגלל התחרדות מגמתית…
  השם יקום דמם

 63. אורחת

  את האמת???
  יש משהו בדבריה….
  לפחות בחווייה של אורחת שבקרה בפסח.
  הייתה חווייה מאד לא נוחה של התקהלות חרדית ברצועת החוף שהגענו אליה..מצבורי אשפה ישנים וחדשים..
  זוגות שעשו פיקניקים על איי תנועה..
  ובכללי..תחושה מאד לא נעימה.

  הבטחתי לעצמי שעוד אחזור להתפנק…על הדיונות המרהיבות…אאסוף לי מיני מטעמים מהמאמות המרוקאיות וקינוחים מהצרפתים.

  התמונות שצילמה..צריכות להעיר את העירייה ..
  ובכל זאת.
  מאד מאד לא התחברתי לסגנון הכתיבה הבוטה.
  כמה אלימות!!!! כמה בוטות!! מחריד בעיניי.

  מה נסגר עם חוסר העדינות הזאת?
  איפה הרול והחמלה??
  מי הפופוליסט הנמוך שנתן לבחורנה הזאת במה???
  הכי הציק לי הקטע שכתבה על בית הספר…הוא עלה בלהבות.

  זה פסיכי ברמות!!! ולטעמי דורש טיפול נוקב.
  אלו דברי שטנה שאינם יכולים לקהל במה.
  שיתביישו העורכים…הבמאים של ההצגה הבעייתית הזאת

  ובאשר חגברת…אני מאחלת לך אהבה כזאת שתרפא אותך.
  משהו מאד לא בריא קורה איתך.

 64. תשארי איפה שאת

  עיתונאית???במקרה הטוב קשקשנית מתוסכלת שתסתובב קצת בתל אביב במקומות פחות נוצצים גם בגבעתיים וכל הסביבה טוב שהיא לא גרה בעיר שלנו חתיכת פח בעצמה במקומות בהם נולדה היו שפע של אזורי חן נכון פלצנית עלובה

 65. רוני

  לא הייתם צריכים לפרסם כתבה זו. זה בדיוק מה שהיא רצתה, פרסום

 66. עיר יפה, רגועה, בלי פקקים!!

  אשדוד יפה!! במיוחד כל הירידות לים.
  נסעתי השבוע לתל אביב – פקק אחד גדול – הזדעזעתי וחזרתי שמחה לרוגע.

 67. אשדודים מצייצים

  מי שמך? חתיכת פושטקית צפונבונית, אל תבואי לפה יותר, העיר הזאת תסתדר טוב יותר בלעדייך. אין כמו אשדוד, יש לנו חול בשפע. חג שמח

 68. עידו

  יפה מאוד היא הראתה את הרובע הכי ישן של אשדוד שיש שם חרידים תראי את גן העיר יא יב טו את זה לא תראי אה אנשים באשדוד שהם קקות זה רק ברובעים ט ו ג א ב מה אם רובעים י יא יב יג טו טז ועוד הרבה כי ברובעים האלה האנשים טובים והגיע הזמן שמישהו וגיד עם היו נותנים לי לרדת על תל אביב זה קל כל כך באשדוד יש מוזאיון יפייפה אולם תיאטרון מהמם אחד מתחנות המשטרה היפות בארץ בית חולים הביג הגדול בארץ סינמה סיטי בנייני מגורים מהמים וילות יפות כיכרות פסלים נדירות כל דבר זה מתחת לבית כי כמעט ליד כל שכונה יש אזור מסחר קטן אבל עם הרבה חנוית של עצמים פרדס יפה רכבת טובה נמל ואזורי תעשייה טובים זה שאת תל אביבית מתנשאת אם תשאלי 1000 איש עם אשדוד היא עיר טובה לפחות 980 יגידו שכן .
  למה המדינה נותנת לאישה כזאת לכתוב כתבות.

 69. רבנית

  בחלק מהדברים היא צודקת
  אין הקפדה על ניקיון ושמירה על הסביבה גם לא עי העירייה
  צריך ראש עיר שאיכות החיים היא בדמו ולא באירועים המוניים וליקוק לחרדים .
  בשאר הפנינים שלה היא נראית קצת מתוסבכת ולא צריך להתייחס

 70. אווה

  ברור שיש בעיית אישיות – לכותבת ורצוי טיפול בעניין.
  אך האמת, לעומת אזורים יפיפיים, מטופחים, נעימים ואיכותיים יש לצערי גם אזורים בעייתיים עם תשתיות רעועות, מוזנחות וישנות שדורשות התייחסות מיידית וטיפול ענייני. אין ספק שיש כאן גם הזנחה של הדיירים עצמם בשל עוני, זיקנה, צפיפות דיור ותרבות אישית – וכאן נדרש גם חינוך אישי…
  העיר קולטת עלייה זה עשרות שנים ולכן גם אין לה 'צביון' אחיד ויציב, כל גל מביא עימו את ה'העדפות' שלו לצורת החיים.
  גם בזכות הפארקים היפים והגדולים שלנו זכינו בחג לביקורים מערים אחרות, וכמו בכל אתרי הנופש בארץ גם כאן השאירו מבקרים רבים לכלוך רב ובעייתי – וזה עניין של חינוך לקוי, לאו דווקא רק של תושבי העיר.
  כאחת מוותיקות העיר שרואה את התפתחותה המדהימה איני מסכימה כלל עם דברי השטנה המכוערים של הכותבת, אך יש כאן הזדמנות לנסות להתייחס ללב הדברים בכתבה.

  כתבה עיתונאית צריכה להביא איזון ולציין גם מה שטוב לא רק מה שרע, וכאן יש 'חטא' גדול וחד צדדי. חבל שלא הוצגו תמונות של הצד היפה בעיר.
  בקיצור, יש לנו עיר יפיפיה ומדהימה ונכון, נדרש טיפול תחזוקתי והשקעות באזורים מסויימים – לצד 'חינוך' התושבים שם להגברת המודעות לניקיון טיפוח ותחזוקה שוטפים, למרות מצבם הקשה. לא פייר להאשים את ראש העיר בכל דבר. תכל'ס אני כן אוהבת את העיר שלי!

 71. אשדודי וותיק.

  בגדול, אני מסכים אתה.
  יש באשדוד יותר מדי אזורים מוזנחים. בעיקר, ממזרח לשד' בני ברית.
  הטענה שבכל עיר יש מקומות מוזנחים, אינה מקובלת עלי. אני גר בעיר כ35 שנה. משלם מיסים מלאים מאז 1989. גר באזור ג'. ולא מגיע לי פחות מאף תושב בסיטי או בט"ו.

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר