מתוך סמינר המצטיינים צילום: מקיף א' לתעופה וחלל

הדור הבא של חיל האוויר: השוחרים של מקיף א' לתעופה וחלל

עשרה שוחרים משלוחת השוחרים של חיל האוויר במקיף א' לתעופה וחלל יצאו לסמינר של יומיים בנושא" "פיקוד ומנהיגות לדור הצעיר''

פורסם בתאריך: 28.11.19 10:59

לפני שבוע יצאו עשרה תלמידים מכיתות ט' – יב' הלומדים במסלול השוחרים של חיל האוויר ליומיים של סמינר מצטיינים בנושא "פיקוד ומנהיגות לדור הצעיר", בו לקחו חלק כ-90 שוחרים נבחרים משלוחות המכללה הטכנולוגית של חיל האוויר. הסמינר הינו פרי יצירתם של מפקדי המסלול בבתי הספר, הרואים בתלמידי המסלול דור עתיד האיכותי שישתלב בתפקידי הפיקוד בחיל.

התלמידים הנבחרים לנו בכפר הנופש "משאבי שדה", וכבר ביום הראשון זכו לשיחות והרצאות של מפקד בח"א 21 ושל טייס עבר, אשר סיפרו על דרכם והבחירות שהובילו לתפקידי המפתח אותם מילאו. בהמשך, השתתפו בסדנאות מגוונות בנאות קדומים, קיבלו תכני העשרה והעצמה, משחקי גיבוש והמון צ'ופרים. לאורך הסמינר עסקו השוחרים בשיח פורה על החשיבות שבתרומה לקהילה, לצבא ולמדינה.

"בשבילי להיות שוחר זה מחויב לשרת בתפקיד חשוב עבור המדינה, גם נותן לך עתיד, וגם מתוך אהבה ורצון. החוויה שחוויתי בסמינר המצטיינים הייתה מאוד מעדשירה מבחינת ידע ומאוד מגבשת עם שוחרים משלוחות אחרות. להבין שנבחרתי מתוך רבים, לראות את ההשקעה בטובים ביותר, תוך העשרה על נושאי פיקוד ומנהיגות- מעצים וחשוב"
כך סיכמו השוחרים את הסמינר – "שווה להיות שוחר!".

הסמינר הוא רק פעילות אחת משלל הפעילויות המתוכננות לשוחרי חיל האוויר באשדוד, כאשר רק לאחרונה החל איתור שוחרים למסלולים המיוחדים בחיל האוויר, ואף התקיים כנס לתפקידי הפיקוד וההדרכה לשוחרי השכבות הבוגרות. כבר בתקופה הקרובה, יצאו תלמידי המסלול בשכבות השונות לסיורים בבסיסים המבצעיים של חיל האוויר.

שלוחת השוחרים באשדוד, מתקיימת במקיף א' לתעופה וחלל, נערכת בימים אלה ל"יום פתוח" ארצי שיקיים חיל האוויר ב- 12.12.19 בין השעות 16:00-19:00 – ומיועד לתלמידי כיתות ח' וט'.  זו יריית הפתיחה להצטרף למסלול המצוינות של חיל האוויר כבר שנת הלימודים הבאה.

מתוך סמינר המצטיינים צילום: מקיף א' לתעופה וחלל

מכוונים ישירות למטרה צילום: מקיף א' לתעופה וחלל

 

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר