משפחת דהן עם התארים (צילום: חנבו תקשורת)

עשרות צופים הגיעו לצפות בתחרות הגלישה ע"ש גיל שניאור ז"ל

אחרי תקופת המתנה ארוכה של למעלה משלושה חודשים, התקיימהה אליפות אשדוד בגלישת גלים 2017 ע"ש גיל שניאור ז"ל. אביו של גיל למתחרים: "אנחנו במשפחה מאוד מחוזקים מהנוכחות שלכם"

פורסם בתאריך: 25.9.17 16:07

תחרות הגלישה השנתית לזכרו של גיל שניאור ז״ל, הגולש האשדודי שאיבד את חייו בתאונת גלישה בחוף 'גיל' באשדוד מתקיימת לזכרו זו השנה ה-15 בהובלה של העמותה לקידום תרבות הגלישה והספורט הימי באשדוד והרשות העירונית לספורט באשדוד. מידי שנה, מכבדים מיטב גולשי העיר אשדוד את זכרו, מגיעים, משתתפים ונותנים את כל מה שיש להם על הגלשן. החל מהשעה 07:30 בבוקר התקיימו מעל ל-20 מקצים שונים כמו: נוער עד 15, נשים, סאפ, בוגי, מאסטר'ס (גילאי 40 ומעלה), לונג בורד, ילדים עד 12 וקטגוריית open הנחשקת. למשך כל האירוע ניגן דיג'יי ממוזיקנסקי וחסויות רבות נתנו פרסים שווים לזוכים. התחרות מתקיימת מזה 15 שנה, מידי שנה לקידום הגלישה בעיר, למען הקהילה ולזכרו של גיל שניאור ז"ל.

אבא של גיל, יוסי (ז'וזו') שניאור אמר: "אנחנו שוב נפגשים בתחרות לזכרו של יקירנו. לפני 15 שנה גיל בא למקום הזה כדי לגלוש וליהנות ולא חזר. אני רואה פה חברים וידידים שבאו לגלוש ולזכור יחד אתנו את גיל. אנחנו במשפחה מאוד מחוזקים מהנוכחות שלכם ומאוד מעריכים את זה שבאתם ואני בטוח שיחד אתכם נמשיך את המסורת של קיום תחרות גלישה לזכרו של גיל. תמשיכו לגלוש וליהנות אבל תעשו את זה בזהירות".

ירון קליין וז'וז'ו שניאור אביו של גיל ז"ל (צילום: חנבו תקשורת)

בין הזוכים שתי משפחות בולטות שקטפו מספר תארים – דהן וחזן. דני חזן זכה במקום ראשון בקטגוריות סאפ, אחיו טוני מיד אחריו במקום השני וכן זכה במקום הראשון בקטגוריית גלישת גלים מאסטרס ועומר בנו במקום ראשון עד גיל 15 גלישת גלים. משפחת דהן – שירן בוחבוט-דהן זכתה במקום השני בקטגוריית בנות וגל דהן זכה במקום השני בקטגוריית OPEN ובמקום הראשון בקטגוריית לונגבורד.

הזוכים בקטגוריות:

עד גיל 15
מקום 1 – עומר חזן
מקום 2 – שי דדון
מקום 3 – כרמל הדרי

בנות
מקום 1 – אילונה איליינוב
מקום 2 – שירן בוחבוט דהן
מקום 3 – ים זנזורי

לונגבורד
מקום 1 – גל דהן
מקום 2 – אודי שומר
מקום 3 – סטיב דהן

בסאפ
מקום 1 – דני חזן
מקום 2 -טוני חזן
מקום 3 – שלומי אוחנה

מאסטרס
מקום 1 – דני חזן
מקום 2 – שגיא אפשטיין
מקום 3 – אסף לזר

עד גיל 18
מקום 1 – מתן תורג'מן
מקום 2 – אלמוג בוקרא
מקום 3 – ליאור אסבג

OPEN
מקום 1 – אל אסייג
מקום 2 – גל דהן
מקום 3 – משה פרץ
מקום 4 – שי ביידא

זוכי קטגורית OPE. אסייג, דהן, פרץ וביידא (צילום: חנבו תקשורת)

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר