קרדיט צילום עיריית אשדוד

בשורה: 1.7 מיליארד לרובעים הוותיקים

הסכם הגג של אשדוד כולל בתוכו פרק מאוד חשוב ומשמעותי עבור הרובאים הותיקים בהיקף חסר תקדים בסכום של 300 מיליון ₪ עבור שדרוג חזיתות ומרחבים משותפים בבנייני מגורים בנוסף יתבצעו עבודות לשדרוג כבישים ושדרוג מוסדות הציבור הנמצאים באותם רובעים

פורסם בתאריך: 16.8.17 15:17

     

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי התייחס לנושא במהלך טקס החתימה על הסכם הגג:

"…עשינו חשבון, שֶהַשְלַמַת כל ההתחייבויות בהסכם, מזרימה לעיר, השקעה של כ- שישה מיליארד שקלים וחצי. מתוכם, 1.7 מיליארד שקלים, השקעה ברובעים הוותיקים במסגרת הפיתוח הכללי של העיר. כל הרובעים הוותיקים, יזכו לשדרוג הכבישים והמדרכות, הגנים, ומוסדות הציבור, בסביבת המגורים המיידית של התושבים".
הסכם הגג יביא לתנופה אדירה בפיתוח ושדרוג השכונות הוותיקות ויקיף את כלל הרובעים עם תקציב חסר תקדים של מיליארד ושבע מאות אלף ₪ שהוקצו לרובעים הותיקים במטרה לתת מענה מהיר ומקסימאלי לכלל הנושאים הדורשים טיפול, פיתוח ושדרוג הרובע שיביא לשיפור ושדרוג איכות חיי התושב ויצור גם חיבור באמצעות תשתיות תחבורה בין כלל רובעי העיר . במהלך הישיבות ובניית ההסכם נציגי העירייה ובראשם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הבהירו את חשיבות ההשקעות ברובעים הותיקים ולאחר בניית תוכנית מפורטת
מדובר בתקציב חסר תקדים שעירית אשדוד לא הייתה יכולה להשקיע בפרק זמן קצר כלכך עם תוכנית מפורטת שיורדת עד לרמת המבואות –כניסות הבתים כולל החצרות וממשיך עד לפארקים השכונתיים הגדולים והקטנים כולל תשתיות ההולכה של מים וביוב.
מבט על הסכם הגג ניתן להבין כפי שכתוב בהסכם ישן מול חדש ייחל פיתוח של שיפוץ חזיתות ומרחב משותף בשכונות הוותיקות גם מוסדות הציבור הקיימים ייזכו למתיחת פנים גדולה ובנוסף עתידים להבנות באותם רובעים גם מבני ציבור חדשים במטרה לשדרג את צרכי התושבים.

מרכז מסחרי רובע א' שנות ה- 70. צילום:יח"צ

הסכם הגג יביא לתנופה אדירה בפיתוח ושדרוג השכונות הוותיקות  ויקיף את כלל הרובאים עם תקציב חסר תקדים של מיליארד ושבע מאות אלף ₪ שהוקצו לרובעים הותיקים במטרה לתת מענה מהיר ומקסימאלי לכלל הנושאים הדורשים טיפול, פיתוח ושדרוג הרובע שיביא לשיפור ושדרוג איכות חיי התושב ויצור גם חיבור באמצעות תשתיות תחבורה בין כלל רובעי העיר  . במהלך הישיבות ובניית ההסכם נציגי העירייה ובראשם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הבהירו את חשיבות ההשקעות ברובעים הותיקים ולאחר בניית תוכנית מפורטת

מדובר בתקציב חסר תקדים שעירית אשדוד לא הייתה יכולה להשקיע בפרק זמן קצר כלכך עם תוכנית מפורטת שיורדת עד לרמת המבואות –כניסות הבתים כולל החצרות וממשיך עד לפארקים השכונתיים הגדולים והקטנים כולל תשתיות ההולכה של מים וביוב.

מבט על הסכם הגג ניתן להבין כפי שכתוב בהסכם ישן מול חדש ייחל פיתוח של שיפוץ חזיתות ומרחב משותף בשכונות הוותיקות גם מוסדות הציבור הקיימים ייזכו למתיחת פנים גדולה ובנוסף  עתידים להבנות באותם רובעים גם מבני ציבור חדשים במטרה לשדרג את צרכי התושבים.

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר