תכנית הצעירים "בית בסיטי". הדמיה: ניר קוץ אדריכלים
תכנית הצעירים "בית בסיטי". הדמיה: ניר קוץ אדריכלים

285 יחידות דיור לצעירים: אושרה תוכנית "בית בסיטי" באשדוד

במסגרת הסכם הגג באשדוד מתוכנן להיבנות פרויקט "בית בסיטי" ברובע הסיטי בעיר. וועדת המשנה להתנגדויות של משרד הפנים במחוז דרום קיימה בשבוע שעבר דיון ובו דחתה את טענות המתנגדים לתכנית וקיבלה את עמדת העירייה

פורסם בתאריך: 4.5.21 14:00

     

לטובת קידום התוכנית המורכבת והקמתן של אלפי יחידות דיור בעיר, הוקמה מנהלת הסכם הגג בראשות , במטרה ללוות את הפרויקטים השונים שייבנו ברחבי העיר תוך הסרת החסמים הבירוקרטים אל מול הגורמים הרלוונטיים ועד לשלב הבניה.

 

אחד הפרויקטים המקודמים על ידי מנהלת הסכם הגג באשדוד בראשות המהנדס אייל דוידוביץ', הוא מתחם "בית בסיטי" המיועד לזוגות צעירים ברובע הסיטי, שייבנה ברחוב הציונות והקליטה (מדרום לשדרות מנחם בגין).

במסגרת הפרויקט מיועדות להיבנות 285 יחידות דיור. מדובר בשטח של כ-17 דונם הכוללים שטחים ציבוריים פתוחים של כשלושה דונם. על פי התכנון, זכויות הבניה למגורים הן כ-40 אלף מ"ר, כ-1800 מ"ר למסחר ועוד כ-35.5 אלף מ"ר למבני ציבור.

בית בסיטי אשדוד

תכנית הצעירים "בית בסיטי". הדמיה: ניר קוץ אדריכלים

התכנית הופקדה לפני מספר חודשים ובזמן זה הגישו תושבים ברובע הסיטי התנגדויות לתכנית. בשבוע שעבר התקיים דיון בוועדה המחוזית בבאר שבע, במהלכו הוועדה בחנה את התנגדויות התושבים, דחתה אותן ואישרה את התכנית בכפוף למספר שינויים בהוראות התכנית.

ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי: "עיריית אשדוד, באמצעות מנהלת הסכם הגג ומנהל ההנדסה, עושים הכל על מנת לתת מענה לזוגות הצעירים באמצעות בניית יחידות דיור גם במרכז העיר. פרויקט 'בית בסיטי' נועד לאפשר לזוגות הצעירים בתחילת דרכם לממש את רצונם לגור בעיר האהובה עליהם ולהקים בה בית ישראלי. אני מברך על החלטת הוועדה המחוזית, אשר ראתה עין בעין את הצורך בפיתוחה של העיר תוך מתן מענה רחב וכולל מצד העירייה למוסדות ציבור, חינוך, הסדרי תחבורה ותשתיות".

תגיות:

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר