מצלמות גוף לפיקוח העירוני באשדוד. צילום: הפיקוח העירוני אשדוד

לא רק השוטרים: גם פקחי העירייה באשדוד יסתובבו עם מצלמות גוף

ראובן מלכה, מנהל הפיקוח העירוני: ״אני סבור ובטוח שהמצלמות יהוו כלי נוסף אך משני, שכן יחסי העבודה בעיר בין הסוחרים והתושבים לבין הפקחים הם מצוינים״

פורסם בתאריך: 27.7.20 17:44

     

עיריית אשדוד רכשה 25 מצלמות גוף לטובת עבודת הפקחים העירוניים. השבוע כבר יצאו עובדי הפיקוח לעבודתם מצוידים במצלמות אשר יהיו על דש חולצותיהם באופן גלוי. עבודת הפקחים העירוניים נועדה לשמר את המרחב הציבורי, ליצור סדר וביטחון לתושב וגם לאפשר לסוחרים לפעול בתוך המרחב תוך הקפדה על חוק העזר העירוני.

מדיניות השקיפות של העירייה הגיעה גם לפיקוח העירוני לאחר שהרשות רכשה לפקחים העירוניים מצלמות גוף במטרה שיוכלו לתעד במהלך עבודתם לאורך היום מפגעים ועבירות בתחום חוקי העזר השונים המסכנים או פוגעים במרחב הציבורי של התושב וכוללים עברות בתחום אופניים חשמליים, גללי כלבים, עטיית מסכות וכדומה. הכל במטרה לשמור על המרחב הציבורי נקי, בטוח ונעים לכלל התושבים.


רוצים להישאר מעודכנים?
הקליקו כאן לאפליקציית "כאן דרום – אשדוד"
תיעוד באמצעות מצלמות הפך להיות דבר שבשגרה גם על-ידי התושבים , והשימוש בצילום מסייע לפיתרון מחלוקות ולאכיפה איכותית. בנוסף, נוכחות המצלמה תקטין את החיכוך ותסייע בשיפור האקלים החברתי במהלך שיחה/דיון/מפגש שנוצר במהלך עבודת הפקחים במרחב הציבורי.

מצלמות גוף לפיקוח העירוני באשדוד. צילום: הפיקוח העירוני אשדוד

ראובן מלכה, מנהל הפיקוח העירוני: ״השימוש במצלמות ימתן את השיח בין הפקחים לתושבים/סוחרים, ובכך נגיע לשיח איכותי וענייני מולם, המצלמות יסייעו גם לתושבים וגם לעובדי הפיקוח במהלך עבודתם במרחב הציבורי במיגור עברות וטיפול במפגעים. מהיכרות אישית וליווי של כלל הפקחים במהלך עבודתם היומיומית, אני סבור ובטוח שהמצלמות יהוו כלי נוסף אך משני, שכן יחסי העבודה בעיר בין הסוחרים והתושבים לבין הפקחים הם מצוינים ומתבססים על ההבנה שכולנו פועלים מתוך אינטרס משותף ואכיפה שוויונית, ומתוך מקום של שמירה על המרחב הציבורי עבור התושבים והסוחרים״.

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר