כבוד. צילום: דוברות המשטרה

יש מי ששומר עלינו: ימ"ר ויס"מ לכיש מצטייני המשטרה

בטקס יחידות מצטיינות של משטרת ישראל לשנת העבודה 2016 (תשע"ז) זכתה יחידת לכיש בשבחים מקיר לקיר : "היחידה בלטה בנטרול מחוללי פשיעה בכירים בקרב ארגוני פשיעה, וכנופיות פשיעה חוצות מחוזות. פעילותה הממוקדת והמקצועית הניבה הצלחות רבות בסיכול פעילות פשיעה קלאסית כמו גם פשיעה חמורה"

פורסם בתאריך: 14.9.17 10:24

     

טקס היחידות המצטיינות של המשטרה, התקיים הערב (יום ד׳, 13.09.17) במכללה הלאומית לשוטרים במטרה להוקיר את אלו שבלטו לאורך שנת העבודה ולהמשיך לטפח ולעודד מצוינות ארגונית. המכנה המשותף ליחידות המצטיינות היה הבלטת פעילות מניעה לצד פעילות אכיפה, גילויי יוזמה וחדשנות בהתמודדות עם פשיעה ושירות לאזרח הנורמטיבי שומר החוק.

הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, מפכ״ל המשטרה, רנ״צ רוני אלשיך, סגל הפיקוד הבכיר של משטרת ישראל, מפקדי ונציגי היחידות המצטייינות ואורחים נוספים.

השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן אמר: ״גם השנה היו לכם את כל הסיבות לקטר על השליחות הקשה שנטלתם על עצמכם בתנאים לא פשוטים. הפשיעה, הפרות הסדר, ההפגנות, הטרור, המבצעים, איתני הטבע, התגבורים, המאמצים, דבר לא הוקל השנה. נהפוך הוא. אבל במקום להתלונן בחרתם לתכנן. במקום לקבול בחרתם לגמול. בחרתם לתת יותר לחברה, לקהילה שאתם מנהיגיה. וזה מה שהפך את היחידות מהן אתם באים ליחידות מצטיינות – ואתכם, לשוטרים מצטיינים. ועל כך אני כאן, כדי למסור לכם בשם הציבור – תודה!
תודה וכבוד והערכה– כי בזכותכם ניתן לקיים כאן את החיים כיופיים וכשגרתם״.

השר ארדן. צילום:דוברות המשטרה

מפכ״ל המשטרה, רנ״צ רוני אלשיך, אמר: ״רק מצוינות תבטיח שיפור עקבי לאורך זמן. המצוינות היא ערך, היא תפיסת עולם ברורה, כי ללא חתירה לשיפור מתמיד, לא נוכל להתמודד עם האתגרים הרבים שלפתחנו, ולממש את היעדים שהצבנו לעצמנו.
הגם שלכל אחד מהיחידות המצטיינות סיפור משלה, הרוח המשותפת לכולן אחת היא – רוח של מקצועיות, אחריות וערבות ההדדית שמהווה השראה לאינסוף משימות ואתגרים.
מדובר ביחידות חדורות שליחות, שיודעות שעל כתפיהן מונח גורלם של אנשים רבים, וכל אחת מהן, מוסיפה נדבך חשוב ומשמעותי במאבק הכולל שמנהלת המשטרה בפשיעה, במאמץ לייצר רחוב בטוח יותר ונורמות ציות לחוק גבוהות יותר.
ההצטיינות איננה רק הבעת הערכה, אלא גם הצבת מצפן ערכי ומקצועי לבאות. ההשראה שאתם מגלמים בפועלכם, הנחישות, המקצועיות, היוזמה, ההתמדה, עוז הרוח, תחושת השליחות, ומעל הכל הנכונות לסכן את היקר מכל, ללא היסוס – כל אלו מהווים אות ומופת אשר לאורם מתחנכים ויתחנכו שוטרים ולוחמים במשטרת ישראל״.

אלשיך. צילום:דוברות המשטרה


ברשימת היחידות המצטיינות של משטרת ישראל לשנת העבודה 2016 זכו ימ"ר ויס"מ לכיש בשתי קטגוריות:

בקטגוריית יחידות מרכזיות:
יחידה מרכזית (ימ״ר) לכיש
היחידה בלטה בנטרול מחוללי פשיעה בכירים בקרב ארגוני פשיעה, וכנופיות פשיעה חוצות מחוזות. פעילותה הממוקדת והמקצועית הניבה הצלחות רבות בסיכול פעילות פשיעה קלאסית כמו גם פשיעה חמורה. אפקט הצלחותיה השפיע רבות מעבר לגבולות המרחב. פעילות היחידה אל מול מחוללי הפשיעה לסוגיה בתחום המרחב הביאה לצמצום הפשיעה במרחב תוך אימוץ ומימוש עקרונות המניעה המצבית.

בקטגוריית יחידות סיור מיוחדות (יס"מ):
יס"מ מחוז ש"י
היחידה בעלת ההישגים הגבוהים ביותר בתחום הכשירות המבצעית כמו גם הישגים מבצעיים בתחום הפח"ע, הפשיעה הלאומנית, והבנייה הבלתי חוקית במחוז. פיתחה יכולות ותרגולות ייחודיות בגזרתה.

עוד זכו בהצטיינות בקטגוריה זו:
יס"מ לכיש.

צילום: דוברות המשטרה

 

 

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר