צילום: יוסי וייס חברת החשמל

משרדי נפת השפלה של חברת החשמל ימוקמו באשדוד

נפת השפלה משרתת מאות אלפי לקוחות מאזור ראשל"צ, רחובות, אשקלון ואשדוד

פורסם בתאריך: 6.11.19 10:08

     

חברת החשמל מאחדת את המשרדים האזוריים מהערים ראשון לציון, רחובות, אשדוד ואשקלון תחת נפה אחת, נפת השפלה, שתמוקם באשדוד.

בעוד כשבוע, ביום 13.11.19, חברת החשמל תיישם את אחד מהשינויים שתוכננו במסגרת הסכם הרפורמה במשק החשמל בהיבט הארגוני הפנימי, בחטיבת הלקוחות ובכלל חטיבות החברה: הקמת נפת השפלה המאחדת את האזורים ראשון לציון, רחובות, אשדוד ואשקלון.

נפת השפלה מתפרשת על שטח גיאוגרפי של כ – 1,774 קמ"ר ומשרתת כ-412 אלף לקוחות במשרדי החברה הקיימים בערים רחובות ואשדוד ירוכזו פעילויות קבלת הקהל ומתן השירותים המסחריים. לשכת מנהל הנפה תמוקם במשרדי החברה באשדוד.

בחודש יוני 2018 אישרה ממשלת ישראל את הרפורמה במשק החשמל. מלבד השפעתה של הרפורמה על מבנה משק החשמל והתחרות במקטעי הייצור והאספקה, נדרשת חברת החשמל לשינויים עמוקים ולצעדי התייעלות בתוך חברת החשמל. אחד מהשינויים הוא איחוד אזורים מנהליים לנפות חדשות. להקמת נפת השפלה קדמה נפת השרון, אשר הוקמה באפריל 2019 ואיחדה את האזורים רעננה ונתניה.

עופר בלוך, מנכ"ל חברת החשמל: "בעקבות הסכם הרפורמה במשק החשמל, החברה מצויה בעיצומם של שינויים ארגוניים. תוכנית השינוי הארגוני שנערכת בכלל חטיבות החברה, נועדה להתאים את מבנה החברה ואופן התנהלותה כנדרש מחברה עסקית במשק תחרותי, תוך הצבת יעדי חיסכון, התייעלות וצמצום בעלויות. כל זאת, תוך שיפור השירות ללקוחותיה".

 

יצחק בלמס מנהל חטיבת לקוחות והמשנה למנכ"ל : "במסגרת תכניות השינויים נשקלו מכלול ההיבטים המאפשרים מתן שרות איכותי ומהיר יותר ללקוחות החברה. בהתאם, הוחלט לאחד את האזורים ל"נפה" שתקרא נפת השפלה ותאגד את מכלול הפעילויות הטכניות והמסחריות, כאשר המטרה היא אחת- שיפור רמת השירות ללקוחות. אנחנו נמשיך בעבודות לשיפור שוטף של רשת החשמל על מנת להבטיח אספקת חשמל אמינה, סדירה ואיכותית".

שרלי שריקי, שניהל את אזור ראשון לציון מונה למנהל הנפה. מדובר בנפה השנייה מבין שלוש העתידות לקום במהלך השנה במחוז הדרום שבניהולו של ד"ר קובי יהב.

במקביל, חברת החשמל מעמידה לשירות הלקוחות שורה של כלים דיגיטאליים חדשים לביצוע פעולות באופן עצמאי, אשר יקלו ויוסיפו עוד אפשרויות לקבלת שירות במגוון נרחב של נושאים ללקוחות.

תגיות:

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר