"אני במצב כספי קשה ומוכרחה לעבוד בשחור"

יצאת צדיק? 4% מבעלי העסקים באזור אשקלון ואשדוד לא רשמו הכנסות

מבצע ביקורות של מס הכנסה כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים נגד מעלימי מס והון שחור באזור אשקלון-אשדוד רשם שיעור ליקויים חד ספרתי: 4% מבעלי העסקים שנבדקו לא רשמו הכנסות

פורסם בתאריך: 3.9.17 12:03

     

פעילות הביקורת באזור אשקלון נערכה כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים נגד מעלימי מס והון שחור במהלכה נמצאו בין היתר העברה בנקאית מחו"ל לחברת טלמרקטינג מאשדוד בסך 230,000 ₪ לא תועדה בספרי החברה ולא הוצאה בגינה קבלה. לדברי בעלת החברה הם נוהגים להוציא חשבוניות רק בסוף חודש. מבקרי ניהול ספרים הגיעו בשבוע שעבר אל 143 עסקים, בכללם חברת הטלמרקטינג, במסגרת מבצע ביקורות בניהולו של פקיד שומה אשקלון. מהפעילות עולה כי 4% מהנבדקים לא רשמו הכנסות.

ביקורת במספרה באשקלון חשפה שכספים בסך 3,000 ₪ ששולמו בימים הקודמים לביקורת לא נרשמו כלל. עוד נמצא הפרש בין היומן ששימש את בעלת המספרה לרישום הכנסות לבין סרט הקופה. בעלת המספרה אמרה: "אני במצב כספי קשה ומוכרחה לעבוד בשחור". "פנקס החשבוניות נגמר לי, הזמנתי אחר אך עוד לא קיבלתי", היה הסברו של בעל עסק לקנייה ולמכירה של מתכות מאזור אשדוד שלא רשם חשבוניות בהיקף של 15,000 ₪.

המבצע נערך בקרב עסקים מענפי המסחר והשירותים באשדוד, באשקלון, בקריית גת, בקריית מלאכי ובמושבי הסביבה והתמקד בעסקים לגביהם התקבל מידע מקדים, עסקים עם פעילות עסקית רחבה ועסקים שקיבלו אזהרה בשנה האחרונה. פעילות הביקורת באזור אשקלון נערכה כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים נגד מעלימי מס והון שחור, במסגרת המדיניות להגביר את פעילות האכיפה ולשפר את כושר ההרתעה, בין היתר ע"י עריכת מבצעי שטח שמטרתם להביא לדיווחי וגביית מס אמת ולהגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.

תגיות:

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר