שנת נהיגה בטוחה בשירותי ההסעה באדיבות: עיריית אשדוד

שנת נהיגה בטוחה בשירותי ההסעה

במסגרת ההיערכות לפתיחת שנה"ל, גם קציני הבטיחות של חברות הסעות התכנסו לתדרוך שביצע אמנון לוי – קצין בטיחות בתעבורה של עיריית אשדוד, במהלכו רעננו את תקנות התעבורה, כללי הבטיחות ותנאי חוזה ההתקשרות עם עיריית אשדוד. המטרה: לשמור על בטיחות הילדים בהסעות

פורסם בתאריך: 26.8.19 20:30

     

אמנון לוי, קצין בטיחות תעבורה של עיריית אשדוד, מקיים כנסי הסברה ורענון כללי נהיגה נכונה במהלך שנת הפעילות. למעשה, כל נהג עירייה זוכה לשני מפגשים לרענון כללי הנהיגה – בקיץ ובחורף, וכן בדיקות תקופתיות של כלי הרכב ועמידה בתקני הבטיחות הנדרשים בארגון. השבוע כינס לוי את קציני הבטיחות של כל חברות ההסעה אשר מעניקות שירותי הסעה לתלמידים, והעביר להם תדריך מסודר בנושאים הבאים:  עיקרי תפקידי קצין הבטיחות, סמכותו של קצין הבטיחות ורענון כללי הבטיחות בנהיגה.

"בשבוע הבא תיפתח שנת הלימודים ואיתה גם שירותי ההסעה לתלמידי העיר" אומרים בעירייה ומבהירים כי "במסגרת ההיערכות המקיפה לפתיחת שנה"ל, גם קציני הבטיחות נדרשים לרענון". וכך, התכנסו נציגי הבטיחות של כל חברות ההסעה ושמעו על חובת השמירה על תקינות הרכב, על כללי הנהיגה הנכונה, שימת לב מוקפדת לכל הפרמטרים הנדרשים לבטיחות הילדים, הן ברמת הציוד והפריטים המחויבים להימצא ברכב והן בהתנהגות הילדים בעת הנסיעה, ודגש על כל פעולה שעלולה לגרום להסחת הדעת כדוגמת שימוש בטלפון ללא דיבורית וכיו"ב.

נהגי ההסעות נדרשים לשמור על אוטובוס נקי, הופעה על לבוש נאות ובמיוחד נעלים סגורות, על התנהגות אדיבה ועליהם לוודא שברשותם כל הרישיונות והמסמכים הנדרשים, ערכת עזרה ראשונה וציוד נדרש לטיפול בתקלות. כמו כן רועננו כללי העלאה והורדת נוסעים ונעשתה התאמת נהיגה על ציר הרצל שהוגבל למהירות 50 קמ"ש.

לוי ציין כי לכנס הגיעו נציגים מכל חברות ההסעה ולאחר התדרוך התנהל דיון והוצגו שאלות מקצועיות הקשורות לעבודת הנהגים. "הסעת ילדים אינה משחק ילדים ועל כולנו לפעול יחד לחיזוק הבטיחות בהסעות הילדים" אומר לוי ומאחל לכולם שנת בטיחות בדרכים, שנה של נהיגה זהירה וללא תאונות.

 

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר