הרבנים הראשיים ראש המועצה וראש העיר עם השר הרב וקנין באדיבות: המועצה הדתית אשדוד

השר לשירותי דת יצחק וקנין ערך ביקור בעיר

השר לשירותי הדת יצחק וקנין בביקור במועצה הדתית באשדוד: "זו מועצה שיש לנו הרבה ללמוד ממנה באחדות מופלאה ובעשיה מבורכת"

פורסם בתאריך: 6.8.19 22:13

     

השר לשירותי דת יצחק וקנין ערך ביקור מקצועי יחד עם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ומ"מ אבי אמסלם בכל המחלקות במועצה הדתית. בכניסה לבנין המועצה קיבל את פניו יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן בברכת ברוכים הבאים ונגשו לסיור במשרדי המועצה במחלקת נישואין, חברה קדישא, מקוואות, כשרות ועירובין, שם קיבלו פירוט מלא על דרכי העבודה והמצב הקיים.

השר יצחק וקנין הביע התפעלות מכל המחלקות שנכנס אישית ושוחח עם עובדי המועצה ושיבח את שיטת העבודה לרווחת הקהל. השר נפגש עם הרבנים הראשיים הרב חיים פינטו והרב יוסף שיינין ונהנה לשמוע את עדותם על הפעילות במועצה כשעל הכל מנצח הרב עובדיה דהן במסירות רבה מתוך מגמה ומטרה לקדש שם שמים בשירות מעולה בכל תחומי המועצה בצורה נפלאה.

קבלת פנים מכובדת התקיימה באולם שע"י המועצה בהשתתפות רבני ועובדי המועצה, יו"ר המועצה הרב דהן קידם את בואו של השר יצחק וקנין וציין שהמועצה הדתית כיום נקראת "בית המקדש". בדבריו נתן סקירה בקצרה על שירותי הדת העניפה והפעילות במועצה, ציין לשבח את עובדי ועובדות המועצה על כל המחלקות השונות העושים את מלאכתם נאמנה במסירות באוירה של שלום ובשיתוף מלא.

בטקס נשאו דברי תורה וברכה הרבנים הראשיים הרב פינטו, הרב שיינין, ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי שבדבריהם שבחו את העבודה הנפלאה במועצה הדתית. את חתימת הברכות סיים השר לשירותי הדת הרב יצחק וקנין שאמר: "כך מועצה דתית צריכה להיראות, זאת השאיפה ואנו צריכים להגיע לטופ שבטופ, ואני אומר מקצת שבחו של יו"ר המועצה הרב דהן, פשוט להתפעל! לראות את מערכת המחשוב המעולה של הנישואין, של חברה קדישא, הכשרות, את הארת פנים, אכן זה ראוי להערכה בשיתוף יחד עם הרשות המקומית והעומד בראשה ידידי ראש העיר ד"ר לסרי".

הרב פינטו הפתיע בדבריו כאשר פנה לשר יצחק וקנין ואמר, "אני פונה לכבוד השר שבתקופה הקרובה יראה לנכון להאריך את כהונתו של עמיתי הגר"י שיינין שימשיך בתפקידו לכהן לצידי כרב העיר, שאנו פועלים יחד באהבה ואחוה".

משם המשיכו לסיור לבית העלמין שעבר לאחרונה שיפוץ נרחב, הרב דהן עדכן את השר הרב וקנין כי כעת נערכים לקיים לוויה ליהודי ערירי בבית העלמין, כך מיד שהגיעו השלימו למנין, השר נשא דברי הספד ואחריו הרב דהן ראש המועצה ונשא את המיטה והשתתף בהלוויה. בטרם צאתו, נכנס לראות את גמ"ח השאלת לציוד למשפחות אבלים ללא תמורה שע"י המועצה הדתית והתפעל מהארגון הנפלא. משם המשיכו לסיור במקוה טהרה ברובע יב' בעיר.

בסיכומו של הסיור אמר השר: "שירבו כמותכם בישראל, אני רואה כאן אחדות נפלאה בין הרבנים וכל הצוות ללא יוצא מן הכלל, ראש המועצה הדתית היקר כאן מקדש שם שמים בעבודת קודש נפלאה יוצאת מן הכלל, זו מועצה שיש לנו הרבה ללמוד ממנה באחדות מופלאה ובעשיה מבורכת, נמשיך לעמוד לימינכם בכל עת בהמשך פעילותכם המבורכת".

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר