חילוץ כלבים מדירה. צילום ארכיון: ד"ר מיקי שפירו - עיריית אשדוד

בהוראת בית המשפט: המשטרה פרצה לדירה וחילצה שני כלבים שהיו לבדם ללא מים ומזון

הכלבים יללו ללא הפסקה לאחר שהושארו בדירה הנעולה לבדם, ללא מים ומזון. תושב שמתגורר בסמוך לבניין, פנה למוקד העירוני וסיפר כי הם כלואים בדירה במשך 9 ימים

פורסם בתאריך: 5.8.19 08:53

     

 

כלבים שהיו כלואים בדירה במשך 9 ימים חולצו בידי אנשי המחלקה הווטרינרית לאחר שבעלי הדירה לא נמצאו ובית המשפט נענה לבקשת הלשכה המשפטית והתיר פריצה לבית. המקרה שאירע בשבוע שעבר החל בתלונה של תושב, התגלגל לפתחו של בית המשפט ובסופו הועברו הכלבים לכלבייה העירונית. לכלבים שלום.

סיפור שהחל בתלונה של תושב ובהתערבות של הלשכה המשפטית והמחלקה הווטרינרית הביא לחילוצם של כלבים מדירה סגורה באמצעות המשטרה, לאחר שלא ניתן היה לאתר את בעליהם. תושב שמתגורר בסמוך לבניין, פנה למוקד העירוני וסיפר כי באחת הדירות כלואים מזה כ-9 ימים, שני כלבים ללא מזון ומים ואף נובחים ללא הפסקה.

התלונה הועברה לווטרינר העירוני אשר הגיע מיד לדירה ומצא את המקום נעול ומתוך הדירה בוקעים קולות נביחה של הכלבים. לאחר שלא היתה כל אפשרות לאתר את בעלי הדירה ולאחר שנעשה בירור נוסף מול השכנים ונמצא כי אכן הדירה נעולה מזה מס' ימים, פנתה הלשכה המשפטית לבית המשפט בבקשה בהולה לקבלת צו שיאפשר כניסה לדירה והעברת הכלבים לחסות העירייה

בית המשפט נעתר לבקשה והורה על כניסה מיידית לדירה באמצעות משטרת ישראל, ומיד עם קבלת הצו יצאו נציגי הווטרינר בליווי שוטרים, נכנסו לדירה והעבירו את הכלבים לכלבייה העירונית. הווטרינר העירוני: מצבם של הכלבים טוב והם זוכים לטיפול מיטבי.

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר