ניקיון פסח באדיבות: עיריית אשדוד
ניקיון פסח באדיבות: עיריית אשדוד

ערוכים לפסח נקי ושמח

 עובדי מינהל התפעול משלימים את ההכנות לפסח ונמצאים כבר בישורת האחרונה לקראת החג. באגף לשירותי ניקיון, פינוי אשפה ועובדי השטח, כמו גם במוקד העירוני ובמחלקות הפיקוח תגברו את כח העבודה ואת עובדי הקבלן. גם הציבור נרתם למשימה ודואג לפנות את האשפה ולהניחה בסמוך לכלי האצירה. מינהל התפעול: רק ביחד נבטיח חג נקי ושמח

פורסם בתאריך: 11.4.19 21:52

     

מינהל התפעול מפעיל בימים אלה את כל יחידותיו בעבודה מאומצת, על מנת להבטיח שהעיר תהיה יפה, נקייה וחגיגית לקראת חג הפסח. במהלך החודש האחרון נעשו לא מעט מבצעי ניקיון ועבודות אינטנסיביות בכל חלקי העיר, אבל בשבוע הנוכחי, שבוע אחרון לפני פסח, ייעשה מאמץ נוסף ובאינטנסיביות גדולה יותר שיכללו הרחבה של עבודות הטיאוט, מבצעי ניקיון ושטיפה, איסוף גרוטאות, עבודת ניקיון ידנית, איסוף גזם, פינוי כלי אצירה למיחזור וכן הרחבת זמני פינוי של משאיות אשפה, טרקטור ומנוף לאיסוף גזם ואשפה כבדה.

במינהלות הרבעים ובעיתונות התפרסמו מודעות הסברה תחת הכותרת "משלבים ידיים לקראת החג" ובקשה מהציבור לשיתוף פעולה ולשמירה על סביבה נקייה ומטופחת. "אנו קוראים לציבור לשתף פעולה כמו בשנים עברו ולהקדים להוציא את הפסולת מוקדם ככל האפשר" אומרים במינהל התפעול ומדגישים "בערב ליל הסדר, ועוד קודם, יש להוציא את הפסולת הכי מוקדם שאפשר כדי שעובדי התפעול יספיקו לפנותה לפני החג. אחרי הכל גם להם יש משפחות וכולם רוצים להסב לשולחן הסדר שמחים ורגועים".

מינהלות הרבעים שנרתמו בצורה מסיבית להכנות החג, דאגו לתלות חומרי הסברה בכל בנייני המגורים תוך פירוט הנושאים לשיתוף פעולה:

  • גזם, גרוטאות ופסולת מוצקה – להוציא בהקדם ולא להשאיר עד הרגע האחרון.
  • פסולת ביתית – להוציא בהקדם ולהניח בתוך פחי האשפה והטמונים.
  • פסולת בנייה – לפנות רק לאתרים מורשים!

ניקיון פסח באדיבות: עיריית אשדוד

 

 

 

 

 

גם השנה יוצבו חביות לביעור חמץ, שיסופקו ע"י האגף לשירותי ניקיון ומינהלות הרבעים, והציבור מתבקש שלא להבעיר אש בפחי האשפה אלא רק בחביות ביעור חמץ או בשטחים פתוחים. כמו כן, אין להשאיר אש דולקת ללא פיקוח ואין להשליך גחלים לתוך פחי האשפה. פרטים על מיקום החביות אפשר לקבל ממוקד 106.

ואחרי שנכנסנו נקיים ושמחים לחג, וכבר חגגנו את ליל הסדר ולמחרת, עיריית אשדוד הכינה לתושבים ולאורחים שיפקדו את העיר, לא מעט אפשרויות בילוי ופנאי ובהם: פסטיבל תור הזהב, אביב בפארק (פסטיפארק), מימונה בפארק וכנס המימונה האקדמי. גם הפארקים העירוניים, חופי הים, המוזיאונים ואתרי העיר יהיו מלאים באורחים מבית ומחוץ, אשר יבואו ליהנות מאשדוד. בעירייה תגברו את העובדים שיהיו בשטח במהלך החג אך חשוב שכולנו יחד נשמור על עיר נקייה וידידותית. "תבלו, תיהנו ואפילו תזמינו אורחים מחוץ לעיר אבל לבסוף, אל תשכחו להשאיר אחריכם מקום נקי" אומרים במינהל התפעול ומאחלים חג שמח לכל תושבי העיר.

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר