ס. ראש העיר שמעון כצנלסון עם וטרנים ועולים במוזאון השואה והגבורה באדיבות: דוברות עיריית אשדוד
ס. ראש העיר שמעון כצנלסון עם וטרנים ועולים במוזאון השואה והגבורה באדיבות: דוברות עיריית אשדוד

קמפיין #WeRemember באשדוד

עיריית אשדוד מצטרפת לקמפיין יום השואה הבינלאומי 2019, אשר מתרחש בכל שנה בתאריך ה-27 בינואר, ומעלה לפייסבוק תמונות של נבחרי ציבור המצטלמים עם הכיתוב #WeRemember

פורסם בתאריך: 22.1.19 17:37

     

עיריית אשדוד שמחה להצטרף לקמפיין הבינלאומי שיזם הקונגרס היהודי העולמי, ולסייע בהגברת המודעות והידע לנושא השואה ולכל צורות של שנאת זרים ורצח עם ברחבי העולם. בשבוע האחרון נבחרי ציבור הצטלמו עם יחידים או עם קבוצת חברים ותושבים, כשבידם הכיתוב #WeRemember, כאות הזדהות עם מסרי הקמפיין והשתתפות במסע שמכוון לכך שבידינו לעשות עולם טוב יותר.

חבר מועצת העיר יניב קקון עם סטודנטים וצעירים במרכז כיוונים באדיבות: דוברות עיריית אשדוד

נתונים המתייחסים לזיכרון השואה ולתופעות של שנאת זרים ורצח עם, מעוררים דאגה בלב רבים בעולם ובעיקר בקרב הקהילות היהודיות. באירופה לבד, כך לפי פרסומי הפורום הציוני, כשליש מתושבי היבשת לא יודעים על השואה ועל רצח העם הנורא שחיסל שישה מיליון יהודים. גם יהודי אירופה חשים במשמעות הנתונים הללו כאשר כ-90% מהם מאמינים שהאנטישמיות באירופה הולכת וגוברת. התופעה אם כך לא הולכת לעזוב אותנו ועל רקע זה קם הקמפיין.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי מזכיר כי בכל דור, זיכרון השואה פושט ולובש צורה באופנים שונים של שנאה ורצח עם ברחבי העולם, וכאשר אנו מציינים את יום השואה הבינלאומי אנחנו גם זוכרים וגם פועלים לחינוך הדור הצעיר כדי ליצור כאן עולם טוב יותר. לשם כך העלתה עיריית אשדוד פוסט ותמונות של נבחרי ציבור עם תושבי העיר ופנתה בבקשה לציבור התושבים ליטול חלק בקמפיין.

ממ"ק ראש העיר עו"ד גבי כנפו עם פעילי מינהלות וצעירים מכיוונים באדיבות: דוברות עיריית אשדוד

 

אשתקד, למעלה מ-650 מיליון אנשים בעולם נחשפו לקמפיין בזכות מודעות ציבורית, והמטרה עיקרית: לוודא שסיפורם של כל אלו שסבלו מזוועות הנאצים ושותפיהם לא ישכח. השנה, הציפייה היא שהקמפיין יגיע ליותר ויותר אנשים בעולם, כך שכל אחד יכול לתרום את חלקו להצלחת הקמפיין.

יוזמי הקמפיין מציינים כי כל התמונות שייאספו מרחבי העולם יוקרנו בתאריכים 23-27 בינואר במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו, וישודרו בשידור חי בעמוד הפייסבוק של הקונגרס היהודי העולמי. "הבא נזכיר לעולם כולו שסכנות קיומיות עדיין קיימות ושעלינו לזכור את העבר במטרה ליצור עתיד טוב יותר" הם אומרים.

ס. ראש העיר שרון מרק וחברות פעילות ציבור באדיבות: דוברות עיריית אשדוד

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר