הפוסט המקורי

שירת הסטיקר – הגרסה האשדודית

תנועת אנונימוס למען זכויות בעלי החיים יצאה במחאה כנגד עיריית אשדוד. הסיבה: דוחות על סך של 10,925 בגין סטיקרים שהודבקו ברחבי העיר. לטענתם הם לא עומדים מאחורי המעשה, ואף מתנגדים לכך נחרצות. עיריית אשדוד בתגובה: "מקרה חמור של ונדליזם. רצון התושבים הוא אפס סובלנות כנגד עברות הפוגעות במרחב הציבורי"

פורסם בתאריך: 3.1.18 21:01

קיר הפייסבוק של עיריית אשדוד הוצף היום בשיתופים לפוסט הבא של פעיל תנועת אנונימוס- למען זכויות בעלי החיים :
"יודעים איך תומכת עיריית אשדוד בפעילות זכויות בעלי חיים בשטחה?
מתן אישורים? פרסום הפעילות? סיוע כלשהו? אל תגזימו.
אבל הם כן ישמחו לשלוח לנו 23 קנסות (!) שונים, כל אחד על סך 475 ש"ח על מדבקות שהודבקו על רמזורים או עמודי תאורה. החלק הנחמד בסיפור הזה הוא שאנחנו לא הדבקנו שום דבר, הפעילים שלנו יודעים שלא מדביקים סטיקרים במקומות שלא מיועדים לכך ואמרו שאין להם קשר לזה.
כשהסברתי לעיריית אשדוד שכל אחד יכול היה להדביק את הסטיקרים האלה, ושיש אזהרה באתר שלנו להדביק אותם רק במקומות המיועדים לכך זה לא עניין אותם. עדיף להטפל לעמותה התנדבותית למען בעלי חיים ולשלוח להם קנסות בשווי 10925 ש"ח.
וגם – חס ושלום שאשדוד שדרך שעריה נכנסים מדי שבוע המשלוחים החיים לישראל ללא מפריע, תאפשר לכמה סטיקרים נגד משלוחים חיים להופיע על כמה עמודים בעיר. מסעות מוות שכרוכים בהתעללות קיצונית? אין בעיה. אנחנו מותחים את הגבול בסטיקרים.
פשוט בושה שעירייה מתנהלת ככה. אשדוד, תתעוררו! תתחילו לקדם חמלה לבעלי חיים בעירכם במקום לתקוע מקלות בגלגלים לארגוני בע"ח!"

הפוסט המקורי

לאור המקרה פנינו לקבלת תגובה מעיריית אשדוד וזו הגיעה במהירות:"מדובר במקרה חמור של ונדליזם וזלזול בוטה במרחב הציבורי, ע"י הדבקה של עשרות פרסומים על גבי עמודי תאורה לאורך שדרות בני ברית. לאור כך, ולפנים משורת הדין, ניתנו התראות בלבד ודרישה לנקות את העמודים תוך פרק זמן מסויים. משלא בוצע הניקיון הונפקו דוחות כחוק.

במחלקת הפיקוח נמסר כי חברי העמותה המדוברת פנו אל המחלקה וטענו שלא הם הדביקו את הפרסומים. על כן ניתנה להם האפשרות להעביר פרטים של מי שעשה זאת כדי שנוכל להסב את הדוחות למדביק האחראי. עד כה טרם נמסרו פרטי המדביק.

הפיקוח העירוני מופקד על שמירת הסדר והניקיון במרחב הציבורי, בהתאם לחוקי העזר העירוניים. לצערנו יש כאלה הנוטלים לעצמם את החירות לנהוג במרחב הציבורי בצורה לא ראויה ולמורת רוחם של התושבים. מדיניות העירייה משקפת את רצון התושבים לסדר וניקיון ולאפס סובלנות כנגד עברות הפוגעות במרחב הציבורי".

 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

8 תגובות
 1. אמנון

  אות קלון לעיריית אשדוד וחשד כבד לשחיתות.

  האם האדונים הנכבדים בעירייה באמת חושבים שלחלק דוחות לחפים מפשע יכול לעזור לשמור על נקיון המרחב הציבורי?
  מה עכשיו? אם מישהו ידביק מדבקה של מיקי מאוס, תשלחו קנס לדיסני או תדרשו ממנו שיגיד לכם מי הדביק?
  אם אני אדביק פרסום של העיריה, תחלקו לעצמכם קנס?
  אתם שפויים?
  אנונימוס מחלקת חומר פרסומי רב לכל דורש, עם הנחיות להשתמש בו כחוק. איך לכל הרוחות אתם חושבים שאנונימוס יכולה לשלוט או לדעת מה כל אחד עושה עם זה?

  יש כאן ריח מסריח של שחיתות. או שמנסים לסחוט כסף מחפים מכסף, כסף שמקורו בתרומות ונועד להצלת בעלי חיים או שיש כאן שיתוף פעולה עם אותם גורמי רשע שאחראים למשלוחים החיים האכזריים דרך נמל אשדוד, משלוחים שאכזריותם נחשפה על ידי אנונימוס.

 2. יובל

  עושה רושם שזה לא בתמימות נעשה וככל הנראה יש קשר למישהו מה"משלוחים החיים" האכזריים ( עגלים מתבשלים בהם בעודם בחיים בהם עד שמתים בגלל זה בעינויים – עגלים שמובלים בצפיפות אדירהמכוסים בצואה – הרעבות ועוד זוועות) שמגיעים לנמל אשדוד שעומד מאחורי הדבר הזה

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כיצד אמורים המתנדבים הפעילים לדעת מיהו שהדביק את המדבקות? אני מצפה לביטול הקנס ולא לפחות מכך.

 4. אורית

  צריך לעבור מבחן קבלה בטמטמת כדי לעבוד בעיריית אשדוד? איך אנונימוס יכולים לדעת מי הדביק את המדבקות האלו? בושה לעירייה.

 5. מור

  מדוע עיריית אשדוד מאשימה את העמותה הנהדרת הזאת בונדליזם כשברור שמישהו שלא שייך לעמותה הדביק את הסטיקרים? מה זו השטות הזאת? רדו לאנונימוס מהגב!

 6. יונה ש.

  מציע להקים לאלתר וועדת חקירה לאיתור המדביקים.
  על הוועדה יהיה לחקור לעומקם של דברים ולמצוא את האשמים בהדבקת עיריית אשדוד בחלמאות, טפשות ובאטימות לב.

 7. אחת שיודעת

  אנונימוס אמורים לספק לעירייה את שם המדביק? ואם הם יגידו שמדובר שזה שר החקלאות אורי אוריאל, ישלחו את הקנס אליו? 😀 זה תפקיד של העירייה לגלות את זהות המדביק, יש מצלמות במעגל סגור, יש משטרה שיכולה לחקור – כל הסיפור נשמע כפארסה ושיטת מצליח

 8. אפרת מילר

  מה שמדהים הוא שעדיין מרשים לספינות להביא עגלים לנמל. זה מזהם את העיר ב10 אלף מונים מאשר כל זבל שתמצאו במרחב הציבורי. מה הפלא במקום שבו הראש מסריח, מי יכול להאשים את עריית אשדוד שמצטרפים לחגיגה

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר