נמל אשדוד. צילום: דוברות הנמל
נמל אשדוד. צילום: דוברות הנמל

"סטנדרט בינלאומי": חברת נמל אשדוד מפרסמת את דו"ח אחריות תאגידית לשנת 2022

נמל אשדוד פרסם את דוח האחריות התאגידית, המפרט את פעילות הנמל במגוון תחומים, תוך דגש על התחומים החברתיים והסביבתיים, כלפיי עובדי החברה ומחוצה לה. אלי בר יוסף, מנכ"ל בפועל נמל אשדוד: "מודה לעובדים שלנו על העבודה המסורה, המקצועיות, והמאמצים הרבים שלהם במטרה להמשיך ולפתח את נמל אשדוד"

פורסם בתאריך: 15.5.23 01:46

     

חברת נמל אשדוד פירסמה את דו"ח האחריות התאגידית של החברה לשנת 2022. הדוח מרכז בתוכו את כלל הפעילות שנקטה החברה במהלך שנת הדיווח, ומשקף את העשייה החברתית, הסביבתית, והכלכלית המגוונת של הנמל, וכן את הישגי הנמל בתחומים אלו. דו"ח האחריות התאגידית של הנמל נכתב בהתאם לתקן GRI SRS הבינלאומי ועומד בדרישות הגילוי לרמת  CORE. הדו"ח קיבל את אישור ה-GRI על עמידה במסגרת הדיווח, והוא מהווה חלק ממגמת החברה לאמץ סטנדרטים ניהוליים מתקדמים.

 

מהישגי הנמל בתחום הכלכלי, ניתן למנות את תחום החדשנות, הכולל פיתוח אקסלרטור בינלאומי להקמת חממה טכנולוגית בתחומי הנמל, הטמעה של מעל 70 סטארטאפים במסגרתה, ופתיחת שתי שגרירויות חדשנות בברצלונה ובניו-ג'רזי; המשך פיתוח רציף 21 ורכש של 5 מנופי גשר מהמתקדמים בעולם; הפעלת מסוע הגרעינים החדיש המפחיתה נסועת משאיות ואת זמן פריקת המטען מהאנייה.

נמל אשדוד. צילום: יניב וקנין

נמל אשדוד. צילום: יניב וקנין

מהישגי הנמל בתחום החברתי, ניתן למנות את הכנת אמנות שירות ביחידות הדרכה, משאבים לוגיסטיים, שכר, פרט ומשאבי אנוש; הרחבת שיתופי הפעולה עם ארגונים חברתיים מהמגזר השלישי; 25,963 שעות ההדרכה לעובדי ומנהלי החברה, ובממוצע 21 שעות לעובד; העובדה כי 1/3 מתפקידי הניהול בחברת נמל אשדוד מאויישים ע"י נשים.

מהישגי הנמל בתחום הסביבתי, ניתן למנות את קידום התהליכים לחשמול הנמל באמצעות רכש אמצעים תפעוליים חשמליים והפעלת רציף 21 בעל תשתית עתידית לחשמול אניות; קידום ה"נמל ירוק" ברכש; הירידה הכוללת של 11% בפליטות גזי החממה במכלולים 1+2 בין השנים 2021-2022; והשימוש המוגבר באמצעי פריקה ירוקים.

נמל אשדוד. צילום: אבי רוקח

נמל אשדוד. צילום: אבי רוקח

אלי בר יוסף, מנכ"ל בפועל נמל אשדוד, ציין: "אנו מבקשים להודות לכל מי שהיה מעורב בהכנת הדו"ח ולכלל העובדים שלנו על העבודה המסורה, המקצועיות, והמאמצים הרבים שלהם במטרה להמשיך ולפתח את נמל אשדוד, במטרה להפוך אותו לנמל בסטנדרט בינלאומי והמוביל ביותר באגן הים התיכון".


רוצים להישאר מעודכנים?
הקליקו כאן לאפליקציית "כאן דרום – אשדוד"
תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר