אשדודית - תיקון רמפה

'אשדודית' בשירות הציבור

כשהאפליקציה אשדודית, אזרחות טובה ופעילות המוקד חוברים יחד יכולה להיות רק תוצאה אחת מנצחת – שירות מהיר ויעיל לתושב. על הסיפור הבא קראנו בדיווח של רכזת קהילה נגישה וגלגלים באשדוד למנהלת מחלקת שיקום מוגבלויות והחלטנו לשתף אתכם. הפרגון כמובן לתושב בעל התודעה האזרחית הגבוהה ולמוקד העירוני על הטיפול המיידי. אז אם לא הורדתם עדיין את אשדודית, עשו זאת כעת. רק מרוויחים מזה

פורסם בתאריך: 19.11.18 18:47

     

כשעמק עמרמי, נכה מרותק לכסא גלגלים הפעיל קהילה נגישה, נמצא במרחב הציבורי הוא פוקח עיניים לראות שהמרחב מציע נגישות לקהילת האוכלוסיות המיוחדות ובעלי המוגבלויות. אחרי הכל הוא נזקק לזה ופועל להנגשת המרחב הציבורי. כך קרה גם הפעם, כאשר עשה דרכו לבית הרופאים שליד קניון לב-אשדוד במטרה להגיע למעבדה של קופ"ח מאוחדת. עמרמי, אשר זיהה כי הרמפה שבורה ולא יוכל לעבור דרכה, נחלץ מיד לפעולה, שלף את הסמרטפון שלו, נכנס לאפליקציה 'אשדודית' ושלח פנייה בצירוף תמונה המדברת בעד עצמה. בפנייה שהעלה ל'אשדודית' הוא כותב כך: "אני מרותק לכיסא גלגלים. על מנת להגיע לבית הרופאים, בעיקר למעבדה של קופ"ח מאוחדת.., אני חונה ברח' אבות ישורון מאחורה כי החניה מקדימה תפוסה. הבעיה שלא ניתן לעלות משם למדרכה כי הרמפה שבורה ועקומה ומסוכנת לעליה עם כסא גלגלים". בסיום דבריו הוא צילם כאמור את הרמפה השבורה וצירף לפנייה.

 

בדיווח של גב' עמית וולפמן, מנהלת משאבי קהילה ונגישות ורכזת קהילה נגישה וגלגלים באשדוד, אל המנהלת שלה עו"ס אורנה טוביאס, מנהלת מחלקת שיקום מוגבלויות היא מציינת כי "מר עמרמי 'שכח' מהמקרה אך כעבור כמה ימים כאשר הוא עבר שם שוב, הוא הופתע לגלות שהנושא טופל ונבנתה במקום רמפה חדשה המאפשרת נגישות למדרכה". מר עמרמי כל כך התרשם מהמקרה עד שמיהר לפרגן ולהביע תודה לצוות המוקד העירוני אשר טיפל בנושא ללא דיחוי ואיפשר הנגשה במקום.

אשדודית – תיקון רמפה

אשדודית – תיקון רמפה

אשדודית – תיקון רמפה

 

"אני רוצה לשתף אותך בסיפור הצלחה של היענות וטיפול מהיר של המוקד העירוני" כותבת גב' וולפמן לטוביאס ומציינת את השתלשלות הדברים כמתואר לעיל. סוף הדברים חתומים בתודה חמה: "ישר כוח למוקד העירוני על הטיפול המהיר בפנייה".

 

במוקד העירוני מציינים לשבח את האפליקציה "אשדודית" אשר מייצרת נתיב קשר נוסף בין הציבור לשירות העירוני בהקלקה אחת וללא סרבול. "אשדודית מציעה שורה של יישומים המקלים על המשתמש בקשר מול העירייה וכן מעניקה לו מידע והטבות על הנעשה באשדוד" אומרים במוקד ומציינים כי "אשדודית מציעה מניפת שירותים ובהן 'פניה 106' באמצעותו ניתן לפנות למוקד העירוני, כמו שעשה מר עמרמי".

כל שעל הפונה לעשות הוא להיכנס לאשדוד (ואם לא הורדתם, זה הזמן לעשות זאת), ללחוץ על הכפתור הרלוונטי וליהנות מהשירות שהאפליקציה מציעה. "בלחיצה על 'פניה 106' נפתח חלון לרישום הפרטים האישיים, נושא הפנייה, מהות הפנייה ומיקום האירוע, עם אפשרות לצרף צילום ממקום האירוע" אומרים במוקד ומציינים "מכאן ואילך הטיפול הוא שלנו והפנייה מטופלת מיד".

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר