מוקד "טרם" באשדוד

שבת שניה ברציפות: המעליות במוקד "טרם" לא פועלות

תושבי אשדוד שנזקקו לקבלת טיפול רפואי דחוף במרפאת "טרם" באזור ג' נאלצו להתמודד עם העובדה שהמעליות אינן עובדות. פציינטים מבוגרים שמתקשים בתנועה ואנשים המרותקים לכיסאות גלגלים - נותרו חסרי אונים. ב"טרם" מפנים אצבע מאשימה לבעל המקום. שני הצדדים רבים והציבור יוצא נפסד

פורסם בתאריך: 9.9.17 23:21

     

מדוע המעליות בבניין שבו ממוקם מוקד "טרם" לרפואה דחופה באשדוד אינן עובדות זו השבת השניה?

טרם, מוקד שירותי רפואה דחופה באשדוד מספק מענה 24/7 לתושבי העיר והסביבה. הסניף ממוקם ברח' חנה סנש ברובע ג'.

אולם מתברר שבשבת, זה השבוע השני ברציפות, המעליות לא פעלו. וכך קשישים, חולים ומי שמתקשים בתנועה – אחרי הכל המקום מיועד לתת טיפול רפואי דחוף ועזרה ראשונה – התקשו מאוד להגיע, אם בכלל. כשמדובר על אנשים המתניידים באמצעות כיסאות גלגלים המצב מורכב אף יותר כיוון שכדי להגיע למוקד צריך לעלות שתי קומות בבניין.

תושבת העיר העלתה בסוף השבוע פוסט כאוב בנושא שגרר גל תגובות נזעמות:

 

מי שהגיע למקום נתקל בפתק שהודבק בכניסה ולפיו הסיבה להשבתת המעליות נעוצה בתקלה במערכת החשמל:

בהנהלת טרם אישרו את הדברים, אך הפנו אצבע מאשימה כלפי הבעלים: ״אכן המעליות לא עובדות זו השבת השניה, לאחר שבעל הבניין, נדב בלילה, החליט לנתק אותן ולסכן חיי אדם עקב סכסוך מינורי. הוא חושב שילחיץ בדרך זו את בעלי טרם. מיותר לציין שבטרם ביקשו ממנו ומעורכי דינו והתחננו שלא יסכן חיי אדם ויגיע לפתור כל בעיה ויש הרבה דרכים אבל לא על חשבון המטופלים. אך הוא בחר לעשות זאת דווקא בשבת".

פנינו לתגובת בלילה והוא העביר תגובה מעורכי הדין של החברה שלו, בעלת הבניין – חברת שרית ניהול נכסים בע"מ: "חברת טרם אשר פועלת 24/7 כולל ימי שישי שבת, החליטו לצמצם בכוח אדם בשעות פעילות אלו ועל כן לא ניצב שומר או פיקוח באותם ימי פעילות, מלבד מצלמות האבטחה הפועלות במקום שבבעלות החברה. בשל חוסר הפיקוח האמור, נעשים מעשי ונדליזם הפוגעים בתקינות המעליות בפרט. במקרה המתואר ובשל מקרי הוונדליזם החמורים המתרחשים בעיקר בשעות הלילה המאוחרות על ידי בני נוער, מעלית השבת בלבד הפסיקה לעבוד. החברה כאקט אחראי פעלה על פי דין והכריזה על כך כי מעלית השבת תקולה ואין לעשות בה שימוש עד אשר טכנאי של חברת המעליות יגיע למקום לתיקון התקלה הנקודתית. יצוין כי במידה וחברת טרם ביקשה בכל מקרה להפעיל את מעלית השבת הרי הרשות נתונה וטלפונים בשעת חירום לתפעול המעלית נמצאים כבכל מעלית בגוף המעלית עצמה. חברתנו מכחישה מכל וכל סכסוך "עסקי" בינה לבין טרם לגבי הנכס המדובר. חברתנו לא תהיה מוכנה לתת במה למנכ"ל טרם ו/או לדובר טרם וכל האשמות ו/או ההכפשות ודברי הבלע שהועלו על ידם יתבררו בפני הערכאה השיפוטית הרלבנטית בתביעת לשון הרע שבכוונת החברה להגיש כלפי טרם וכלפי הפועלים בשמה באופן אישי".

 

תגיות:

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר