ראש המועצה בבית הספר מכבים

בוקר תוצרים בנושא "גן יבנה שלי" התקיים בבית הספר 'מכבים'

ביום שישי (9.2) התקיים בבית הספר הממלכתי קהילתי 'מכבים' בוקר הצגת תוצרי חקר בנושא "גן יבנה שלי". בבוקר הצגת התוצרים לקחו חלק ראש המועצה, דרור אהרון וסגנית ראש המועצה, ירדנה אוקמן, יחד עם צוות המורים והרכזים בראשותה של מנהלת בית הספר, מירב הוד, התלמידים והוריהם

פורסם בתאריך: 12.2.18 18:44

     

הבוקר נפתח בהופעה של להקת הזמר של בית הספר ששרה את המנון בית הספר בליווי ריקוד מיוחד. לאחר מכן התקיים סיור מיוחד שבמהלכו הוצגו תוצרי החקר של כל אחת מהשכבות בנושא המרכזי – "גן יבנה שלי". כך, בשכבת כיתות א' חקרו את סמל היישוב ואף יצרו סמלים חדשים ליישוב, בשכבת כיתות ב' חקרו את הרחובות בהם גרים התלמידים ויצרו דיאגרמות בהתאם, בשכבת כיתות ג' חקרו את נושא הקהילתיות ביישוב וההשתתפות באירועים היישוביים, בשכבת כיתות ד' חקרו את האתרים המרכזיים וההיסטוריים השונים בגן יבנה, בשכבת כיתות ה' חקרו את הסיבות לבחירה של תושבים רבים בגן יבנה כמקום מגוריהם ובשכבת כיתות ו' חקרו סוגיות באיכות הסביבה.

שירת המנון בית הספר

ראש המועצה והנוכחים התרשמו מאד מרמת הידע שהציגו התלמידים ומהתוצרים הייחודיים שעמדו ברמה גבוהה ביותר כגון: סטיקר מיוחד שהכינו למיתוג המועצה תחת הסלוגן "גן יבנה הוא ישוב מדהים, תגור בו ותתעורר לחיים!, דגמים מוקטנים של מקומות ואתרים במועצה, הצעות להגברת המחזור במועצה ועוד. ראש המועצה הודה לתלמידים ובירך את צוותי החינוך על עבודתם המסורה.

 

צוות בית הספר 'מכבים' עבר לאחרונה השתלמות בנושא הוראה חדשנית שכוללת, בין היתר, עבודת חקר, תלקיט ויצירה. למידה דרך חקר מערבת ערכים, מעורבות ורלוונטיות, למידה זו מאפשרת הערכה חלופית ולמידה משמעותית. לכן, וכחלק מתהליכי הלמידה המגוונים והמשמעותיים הוחלט לחקור השנה שני נושאים מרכזיים – "גן יבנה שלי" ובמחצית השנייה של השנה וכחלק מחגיגות ה-70 למדינה, הוחלט לבצע כי התלמידים יבצעו חקר בנושא המדינה שלי.

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר