ראש מועצת גן יבנה הניח את אבן הפינה לפרויקט של חברת אסיה סיירוס. צילום: שחר טל

ראש מועצת גן יבנה הניח את אבן הפינה לפרויקט של חברת אסיה סיירוס

למרות משבר הקורונה ואי הוודאות הגדול, חברת אסיה סיירוס ממשיכה במלוא העוצמה לבנות ולפתח פתרונות דיור עבור זוגות צעירים בפריפריה

פורסם בתאריך: 15.11.20 12:38

     

ביום רביעי האחרון (11.11) התקיים טקס הנחת אבן פינה לפרויקט "נויה" של אסיה סיירוס ביישוב גן יבנה במעמד ראש המועצה, דרור אהרון וצמרת חברת אסיה סיירוס. באותו המעמד, קיבלה החברה מטעם ראש המועצה את היתרי הבנייה.

הפרויקט, אשר נבנה במסגרת תוכנית המחיר למשתכן, ממוקם בשכונת גן יבנה מערב, העוברת פיתוח אינטנסיבי. הפיתוח כולל פארק בן 80 דונם, סלילת כביש המוביל לשכונה וממנה, בניית מבני חינוך וציבור, הרחבת אזור התעשייה הקיים בהיקף של כ-300 דונם נוספים ועוד.

במסגרת הפרויקט יוקמו 23 בניינים בני חמש קומות, כאשר תמהיל הדירות המוצעות כולל דירות בנות 3-5 חדרים. בשלב ראשון ישווקו 225 יח"ד במסגרת מחיר למשתכן, כאשר להגרלה נרשמו 4,000 משפחות. שאר הדירות, משווקות לשוק החופשי במחיר החל מ 1.7 מיליון ₪.

דורון עטיה, מייסד ומנכ"ל אסיה סיירוס, חברת הפיתוח והייזום: "משבר הקורונה, יחד עם הטלטלות העוברות על משרדי הממשלה אינם מקלים עלינו, היזמים והמפתחים אשר עיקרם הוא להמשיך לחזק את ההתיישבות במדינה ולענות על השאיפה הציונית. למרות זאת, על אף המשבר, החברה המשיכה במאמציה לקדם את פרויקט הדגל שלה – בגן יבנה מערבמה שאנו עושים כאן הוא לא לעצמנו אלא למען החברה בישראל, למען היישוב ולמען עתיד טוב יותר. כולנו בדעה כי תוכנית המחיר למשתכן היא התוכנית הטובה ביותר עבור הזוגות הצעירים בישראל, ובהיעדר תוכנית אחרת, יש להמשיך לקיימה, בוודאי באיזורי הפריפריה של ישראל, שם אנו כחברה שמים את יהבנו".

ראש המועצה, דרור אהרון: "אנו שמחים על יציאתו לדרך של פרויקט לבניית דירות לזוגות צעירים, פרויקט בעל משמעות לאומית אדירה. זו בשורה חשובה ומשמעותית עבור היישוב. התוכנית להקמת השכונה נותנת מענה לצרכים מהותיים של גן יבנה שנים רבות קדימה ובזכותה היישוב ישתדרג באופן משמעותי. יחד עם זאת, אנו מקדמים איצטדיון חדש ביישוב, אמפיפארק, פארק שיהווה ריאה ירוקה בגודל של 100 דונם, יציאה צפונית מן היישוב לכביש 4  ושדרוג היציאה הדרומית מכיוון אשדוד בעלות של מאות מיליונים".

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר