יוזמה קהילתית של שוק קח תן לעידוד שימוש חוזר והפחתת פסולת צילום: ימית הוניקמן
יוזמה קהילתית של שוק קח תן לעידוד שימוש חוזר והפחתת פסולת צילום: ימית הוניקמן

מענקים לתושבים עם מיזמים סביבתיים קהילתיים

עיריית אשדוד ואיגוד ערים לאיכות הסביבה יצאו ב"קול קורא" ומזמינים את התושבים להגיש הצעות למיזמים הקשורים בקידום השמירה על הסביבה. 7 ההצעות הטובות ביותר יזכו ב-20 אלף שקל

פורסם בתאריך: 31.12.18 18:55

     

כחלק מהמדיניות העירונית להטמעת עקרונות הקיימות בקהילה, יצאה עיריית אשדוד, בשיתוף איגוד ערים לאיכות הסביבה ובתמיכת המשרד להגנת הסביבה, ביוזמה חדשה הקוראת לציבור התושבים להציע הצעות לפעילות או מיזם בנושא סביבה, אותו מבקשים הם ליישם בקהילה. "ברצוננו לאפשר לתושבי אשדוד לפעול למען שיפור איכות החיים והמרחב הציבורי בעיר, להעצים את תחושת השייכות למקום ולקדם התנהגות אחראית כלפי הסביבה", אומרים במחלקת איכות הסביבה ומציינים כי "לכל אחת מ-7 ההצעות שיבחרו יוענק סך 20,000 שקל (כולל מע"מ), ליישום ההצעה הלכה למעשה".

'קול קורא' (כפי שהוא מתפרסם באתר העירוני) מציע לקבוצות תושבים המעוניינות להקים מיזם סביבתי ולפעול בקהילה לקידום השמירה, להגיש הצעות למיזם או פעילות קהילתית שתכליתו לשפר את סביבת החיים בקהילה ולהשפיע על התושבים בקהילה בנושאי סביבה. לעניין זה, קבוצה תוגדר כשני תושבים לפחות, מעל גיל 18, והיא רשאית להגיש הצעה/ות באחד או יותר מהנושאים הבאים: הפחתת פסולת, ניקיון ברשות הרבים, טבע עירוני, הפחתת זיהום אוויר, אובדן מזון או התייעלות אנרגטית.

אז אם יש לכם רעיון למיזם סביבתי קהילתי או אם אתם מעוניינים להשפיע על הסביבה שלכם ואתם זקוקים לתמיכה של אנשי מקצוע וסיוע תקציבי, העירייה מציעה לכם הזדמנות להשתתף ב"קול הקורא" שכותרתו "הרעיון והביצוע עליכם, התקציב והסיוע עלינו!" ולהגיש הצעות בנושאי סביבה. כל המידע, תנאי הסף, אמות המידה תיעשה באמצעות  טופס הגשת הצעה  הנמצא באתר האינטרנט העירוני, אותו ניתן לשלוח באמצעות דואר אלקטרוני או למוסרו במחלקה לאיכות הסביבה, לא יאוחר מה-21/1/19.

 

 

הורדת הטופס: https://goo.gl/forms/zfItxvh4aRFhIXc63 .  משלוח באמצעות דואר אלקטרוני: [email protected] (לוודא קבלת הדואר בטלפון 08-8545011). מסירה ידנית: לגב' ימית הוניקמן-פרץ, מחלקת איכות הסביבה בבניין העירייה, רח' הגדוד העברי 10.

למתעניינים יתקיים מפגש מציעים והשראה ביום שני – 07/01/19, בין השעות 19:30-21:30 – בחדר המועצה בבניין העירייה קומה 5. ההשתתפות במפגש אינה חובה,  פרטים נוספים: מחלקת איכות סביבה בעירייה.  אושרת רז: 08-9238571, ימית הוניקמן: 08-8545011.

קישור לקול קורא באתר העירייה:

https://www.ashdod.muni.il/he-il/אתר-העיר/מכרזים/מכרזים/מכרז/?Id=158638

 

תגיות:

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר