נכט חותם על האמנה
נכט חותם על האמנה

אלי נכט חתם והתחייב לפעול: "לראשונה לקהילה ההודית בעיר יש כתובת"

היום נחתמה אמנת כוונות בין סיעת עתיד אשדוד בראשות עו"ד אלי נכט לבין נציגי הקהילה ההודית בעיר במסגרתה התחייב נכט לפעול למען הקהילה ההודית בעיר ולהקים בית מורשת ותרבות עבור עולי הודו באשדוד

פורסם בתאריך: 26.9.23 21:38

     

סגן רה"ע והמועמד לראשות עיריית אשדוד, אלי נכט, חתם היום על אמנת כוונות בין סיעת "עתיד אשדוד" לבין נציגי הקהילה ההודית בעיר. שושביני אירוע חתימת האמנה היו נציגות ההודים הארצית. יו"ר האיחוד הארצי של עולי הודו בישראל, מר משה סוגאוקר ודובר האיחוד, מר יהודה ששונקר.

השניים דאגו כי כל קהילת עולי הודו באשדוד תביע תמיכה בנכט לראשות העיר ובסיעת "עתיד אשדוד" בראשותו למועצה. סגן ראש העיר עו"ד אלי נכט שריין ברשימתו את דורון בורגאוקר, מועמד של קהילת יוצאי הודו, שעתיד לכהן במועצת העיר הבאה.

האמנה שנחתמה היום, בנוכחות גם אחד הארגונים ההודים המשמעותיים בעיר, "קשת עולי הודו", בראשות גב' שמחה סלומון באה להבטיח את האינטרסים של קהילת יוצאי הודו בעיר, ולראשונה מונה התחייבויות קונקרטיות שהקהילה עתידה להרוויח מהן.

תנועת "עתיד אשדוד" התחייבה לפעול למען הקהילה בנושאים של תרבות, תקציבים לאירועים, פתיחת מלגות ייעודיות לצעירים עולי הודו, ואף הקמת "בית מורשת ותרבות עבור עולי הודו באשדוד".

נכט, בורגאוקר ונציגי הקהילה ההודית בעיר

נכט, בורגאוקר ונציגי הקהילה ההודית בעיר

סגן ראש העיר עו"ד אלי נכט: "לראשונה לקהילה ההודית בעיר יש כתובת ברורה ויעדים ברורים אותם נשיג ביחד בקדנציה הבאה, בדיוק כפי שהצלחנו לעבוד ביחד ולהגיע להישגים בקדנציה הקודמת. כל זאת, רק בתנאי שהקהילה ההודית תשכיל להתאחד ולהיות יחד איתנו כח אחד ומאוחד למען בני הקהילה הנהדרת שלנו באשדוד".

דורון בורגאוקר: "אני שמח על הזכות שניתנה לי לייצג את הקהילה שלי במועצת העיר ולהיות יוצא הקהילה הראשון מזה עשרות שנים שיצליח להביע את קולם במועצת העיר המכובדת".

האיחוד הארצי של יוצאי הודו בישראל: "אנו שמחים להיות השושבין להבנות שהושגו בין סיעת ׳עתיד אשדוד בראשותו של עו"ד אלי נכט לבין ראשי קהילת יוצאי הודו באשדוד בהובלתו של מר דורון בורגאוקר. האיחוד הארצי סומך את ידיו על מועמדותו של מר בורגאוקר כנציג הקהילה באשדוד ועל שיתוף הפעולה בין הצדדים בידיעה שזה ישיג מטרות ואינטרסים של בני הקהילה באשדוד".

תגיות:

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר