בדקה ה-90: כצנלסון וגלבר מתחייבים לא נשב עם לסרי

חתמו היום על מסמך שמטרתו להוות גוש חוסם ליחיאל לסרי לאחר הבחירות וסירוב לחבור אל המחנה שלו במידה ויהיה סבב שני. לחמני תוקף את השניים וטוען שמדובר בספין מטופש

פורסם בתאריך: 29.10.18 16:59

     

המועמדים הלן גלבר ושמעון כצנלסון חתמו היום על מסמך שמטרתו להוות "גוש חוסם" ליחיאל לסרי לאחר הבחירות וסירוב לחבור אל המחנה שלו במידה ויהיה סבב הצבעה שני.

כצנלסון: ״מחר זה יום הבוחר – היום ברור מתמיד שאסור לתת ללסרי ולמיעוט החרדי לכפות את אורח החיים שלהם על אשדוד. בעניין הזה הרוב המכריע של אשדוד איתנו. מחר אנחנו מנצחים ביחד״

גלבר: "יש דברים שחייבים להיות ברורים. אני מרגישה שמחר הולך להיות יום גדול ומשמעותי לעתיד שלי ולעתיד של העיר שאני כל כך אוהבת. לסרי רע לאשדוד. לכולם. לסרי לא יכול להיות ראש עירייה וגם לא חלק מהקואליציה העתידית. עידן לסרי מסתיים מחר״.

 

לדברי מטה גלבר, היא שוחחה לפני כמה דקות עם ד"ר לחמני, והוא התמיד בסירובו לחתום על מסמך זה. לטענת מטה לחמני לא קיבל לידיו את המסמך, אף על פי שמקור במטה מתחרה טען כי במשך שבוע התחמק מלחתום על המסמך.

לחמני. צילום: ראובן קפוצ'ינסקי

לחמני. צילום: ראובן קפוצ'ינסקי

תגובת ד"ר אלי לחמני, יו"ר סיעת אשדוד תנצח למסמך: "הציבור חכם מכדי שיעבדו עליו, הציבור מבין מי דובר אמת ומי זקוק למסמכים חתומים ריקים מכל משמעות וספינים תקשורתיים בכדי לייצר לעצמו עוד כותרת. אמרתי בריש גלי ובמילים מאוד ברורות שלא אתחבר ליחיאל לסרי. אני פונה אל הלן ושמעון, תפסיקו לעשות ספינים מטופשים, הציבור לא טיפש ולא יבחר בכם בגלל שקרים ובדיות ברשת. מי שעושה ספינים כאלה מפחד! מי שעושה ספין כזה יודע שהוא מפסיד בחירות. רק לוזרים חותמים על מסמכים כאלה – ואני לא שם. את אמירתי החד משמעית אמרתי!

מכיוון ששמעון במהלך כל הבחירות האלו ניסה ועדיין מנסה בכל דרך לפגוע בכך שאני מקבל מציבור יוצאי ברית המועצות יותר קולות ממנו – הוא מנסה בדרך החתמתי על טופס כזה, כביכול, להראות כי קיים שיתוף פעולה בינינו ואם כך מה ההבדל ביני ובינו?! אלא שיש הבדל תהומי ביני לבינו. בניגוד אליי, הוא לא מסוגל להיות ראש עיר והוא גם לא יהיה ראש העיר. יתרה מכך, מכיוון שאני יודע שאנצח את הבחירות הללו, אזי בהכרח כל אמירה על התחברות היא אמירה מיותרת.

אבהיר שוב: אני לא מנהל משא ומתן על קואליציה עם מועמדים, כשאחת מהן – גלבר, מנהלת משא ומתן עם החרדים, והשני קשור לספינים, לשקרים ועבר בעייתי. הם לא יטיפו לי בעניינו של לסרי הכושל. כבר הבהרתי והצהרתי שאין לי כל כוונה לשבת איתו. מחר, בליל חצות, אוכרז כראש העיר הבא של אשדוד.

ד"ר לחמני התייחס לסעיף הנוגע לבריונות כלפי השילוט ומסר: "הם כותבים לא לפגוע בשלטים? זו חוצפה שאין כדוגמתה. מי שפגע, הרס ורמס לנו שלטים ומי שכל הזמן חסם את השלטים של סיעת אשדוד תנצח ופגע בנו בסוגיה זו, אלה שתי הקבוצות הללו של הלן ושמעון, שהיום באים להתחסד כשנגמרו השלטים? זוהי בדיחה שאין כדוגמתה! כפי שאמרתי, לשמחתי תושבי אשדוד חכמים ואת התשובה הם יקבלו בקלפי".

לסרי וכנפו בכנס הערב. צילום: דור גפני

לסרי בכנס התומכים שלו אמש. צילום: דור גפני

ממטה אשדוד בתנופה – ד"ר יחיאל לסרי נמסר בעקבות החבירה: "לאור האווירה ברחוב והתוצאות בסקרים, ברור שמדובר בתרגיל בחירות זול, שמשדר מצד אחד יאוש ונסיון אחרון לקושש קולות, ומצד שני העדפת האינטרס האישי ולא טובת העיר. עם זאת, חשוב לציין שלאחר שראש העיר ד״ר לסרי ינצח בסיבוב הראשון, כל שאר המתמודדים ינסו להכנס לקואליציה שלו, ממש כמו שכצנלסון ניסה לעשות בבחירות 2013, מה שמעלה את השאלה – האם מדובר בתרגיל כדי של אחד המתמודדים כדי לקבל תיק טוב יותר במסגרת הדיונים הקואליציוניים? ד״ר לסרי ימשיך להפגין מנהיגות אחראית ולהזמין לקואליציה את כולם״.

 

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר