גינזבורסקי. צילום מפייסבוק
גינזבורסקי. צילום מפייסבוק

גינזבורסקי: לסרי ינצח אם יהיו מולו יותר ממועמד אחד

דובר מטה הבחירות של הלן גלבר מבטיח שהיא תרוץ עד הסוף ומקווה ששמעון כצנלסון יסיר את מועמדותו: "אם הבחירות יהיו ראש בראש בין גלבר ללסרי, גלבר תנצח עם 56-58 אחוזים"

פורסם בתאריך: 30.4.18 21:29

סער גינזבורסקי, דובר מטה הבחירות של הלן גלבר, מצהיא הערב שגלבר תתמודד עד הסוף בבחירות לראשות העירייה וכלשונו "תרוץ בכל הכוח". להערכתו, "אם לסרי יתמודד ראש בראש נגד הלן הוא יפסיד, הלן תנצח עם 56-58 אחוזים.

גלבר

אם הוא לא מתמודד יהיה מיליון מועמדים ואלא אם כן יהיה איזה מועמד מפתיע אני חושב שיהיה סיבוב שני אלא אם כן החרדים יהיו גוש אחד".

מה זאת אומרת אם לסרי יתמודד?

"יש זמזום כזה שלא מפסיק וגם ההתנהגות של גבי (כנפו, מ"מ ראש העירייה, ד"ג) בחודשים האחרונים היא לפחות מוזרה. גם מה שאנחנו שומעים מחוגי הבית זה שגבי בעיקר זה שמדבר".

כאן המקום לציין שלפי מטהו של לסרי, בכוונתו להתמודד עד הסוף וגם לזכות בכהונה שלישית ברציפות.

ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי. צילום: דוברות עיריית אשדוד

ולמה שלא יהיה יותר ממועמד אחד מול לסרי?

"אם זה מירוץ משולש סביר שלסרי מנצח בסיבוב הראשון, במקרה כזה הוא יעבור 40 אחוז בקצת. ה-42 אחוז שלו עם החרדים זה די באנקר".

אבל לא הבנתי, אתה מעריך ששמעון כצנלסון יסיר מועמדות בסופו של דבר?

"כולם מבינים את המשמעויות, לכצנלסון אין מה לעשות עוד חמש שנים באופוזיציה. אני מאמין ומקווה שסניה יפרוש מהמירוץ. הוא לא סניה של לפני חמש שנים, הרבה פחות בטוח בעצמו".

שמעון כצנלסון

אז התקווה שלכם היא שכצנלסון יסיר מועמדות וזה יהיה הלן מול לסרי?

"ברור".

דובר מטה הבחירות של הלן גלבר מבטיח שהיא תרוץ עד הסוף ומקווה ששמעון כצנלסון יסיר את מועמדותו: "אם הבחירות יהיו ראש בראש בין גלבר ללסרי, גלבר תנצח עם 56-58 אחוזים".

סנדלרסקי וכצנלסון

יועצו של שמעון כצנלסון בתגובה לגינזבורסקי: המספרים שאנחנו מכירים אחרים לגמרי ואני מוכן ללכת מיד לסקר משותף.

ולד סנדלרסקי, יועצו הקרוב של שמעון כצנלסון, רואה את התמונה אחרת לגמרי ממה שתיאר סער גינזבורסקי. "לפי הבדיקה שלנו אם הלן גרבר מסירה את המועמדות לראשות, שמעון ינצח ב 64% מול 36% של לסרי, וזאת בגלל עלייה משמעותית באחוז ההצבעה של האוכלוסיה החילונית. יתר על כן, גם אם הלן לא יורדת יהיה סיבוב שני בין שמעון ללסרי, אבל אז ללסרי יש 39% וזה כבר מצב מסוכן. במצב כזה, לשמעון יהיו 33% ולהלן 28%".

בניגוד לסער, סנדלרסקי מוכן ללכת מיד לסקר משותף על מנת לקבוע מי מהמועמדים צריך לפרוש מהמירוץ לראשות העיר. "אני מסכים עם סער, חייבים שירוץ רק מועמד אחד מול לסרי וזה חייב להיות המועמד בעל הסיכויים הטובים ביותר לנצח. רק מי הוא אותו אחד לא קובעים בסיסמאות. אני מזמין את סער לעשות סקר משותף ולקבוע מי המועמד הטוב ביותר. זה מה שהכי טוב למועמדים שלנו וזה מה שהכי טוב לתושבי אשדוד".

 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

6 תגובות
 1. הפעם כצנלסון המועמד הטוב ביותר לאשדוד

  גינזבורסקי אתה קשקשן…. להלן אין סיכוי להבחר והסקר שהיא הציגה שאתה מצטט כאן נותן את אותם נתונים ואפילו יותר לכל מועמד שיהיה מול לסרי… היא הסתירה את הנתונים שקיבל כצנלסון בסקר שלה ואת הנתונים שלה מולו ומול לסרי…. כצנלסון אימץ את בקשות הציבור והצהיר כי אם יהיה מועמד יותר טוב באופן הדדי הוא יסיר מועמדות אבל המועמדת שאתה מייצג נחותה ממנו בכל הפרמטרים ולא רלוונטית… לאחר שתראה את הסקרים לפני הבחירות לא תהיה לה ברירה אלא להסיר מועמדות כדי שלא תתבזה וכצנלסון לא יהיה באופוזיציה כי הוא יהיה הסיעה הגדולה ביותר עם 7-9 מנדטים ובלעדיו אין קואליציה הלן ודומיה יקבלו במקרה הטוב 2 מנדטים…. בקיצור הסיפורי סבתא שלכם בתקשורת ובפייסבוק לא מענינים וגם לא מגיעים לרוב הציבור ולא יעזרו גם המניפולציות והפייק ניוזים…

 2. פולישוק

  הלן גלבר תהיה ראשת העיר הבאה של אשדוד על אפכם וחמתכם כצלנבלוף הוא מייצג מיעוט ולכן רק שיצטרף להלן מה שיקרה לבסוף והלן תהיה ראשת העיר הבאה על אפכם וחמתכם הפתעות רבותיי לסרי עף בבעיטה הבייתה רק מועמדת אחת בלבד הלן גלבר תתפוצצו היא תהיה ראשת העיר!!!!.

 3. לעצור הרס העיר

  גלבר = לסרי. אותה גברת בשינוי אדרת. כולם חייבים להצביע כצנלסון. היא מכרה את חילונים תמורת קולות חרדים.
  מי שרוצה באמת שינוי בעיר חייב להצביע כצנלסון.

 4. אנונימי

  לפולישוק במידה והלן גלבר תהיה כמו הבוחרים בה מצבינו קשה על אפכם וחמתכם תתפוצצו זאת שפת ביבים.

 5. פולישוק

  לאנונימי רק הלן גלבר תהיה ראשת העיר הבאה על אפכם וחמתכם תתפוצצו סניה כבר עייף שילך לשחק עם הנכדים צריך מועמדת צעירה רעננה עם כריזמה שתחליף את האשפה שנקרא לסרי כצנלסבלוף עייף וצריך לפרוש רק הלן גלבר גברתי ראשת העיר!

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר