צביקה פיליפס, מפעל הפיס צילום: פאבל

צביקה פיליפס מנהל אגף מכירות בחטיבת השיווק של מפעל הפיס: "השקעה בחינוך כמפתח למצוינות"

צביקה פיליפס, מנהל חטיבת שווק במפעל הפיס הגיע לוועידת ערי ישראל לחינוך שנפתחה הבוקר במרכז כיוונים באשדוד וסיפר כי מלבד ההשקעה הגדולה במבנים ומוסדות עד כמה משפיעות המלגות שמעניק מפעל הפיס על צעירים תושבי הערים

פורסם בתאריך: 19.8.18 12:28

     

צביקה פיליפס, מנהל אגף המכירות בחטיבת השיווק במפעל הפיס הגיע לוועידת ערי ישראל לחינוך שנפתחה הבוקר במרכז כיוונים באשדוד וסיפר, כי מלבד ההשקעה הגדולה במבנים ומוסדות משפיעות מאוד המלגות שמעניק מפעל הפיס על צעירים תושבי הערים.
בוועידת החינוך מדברים כל היום על הנושא החשוב שעליו מושתתת ההצלחה הכבירה שלנו כאן כמדינה מובילה וכעם מודל לחיקוי. אבל בל נשכח כי לבד משיטות חינוך ולימוד חשוב גם שיהיה איפה לעשות את כל אלה.

בין כל הגופים שממנים את הקמתם של מוסדות חינוך מפוארים ומעניקים מידי שנה מלגות לאלפי סטודנטים בכל רחבי הארץ עומד מפעל הפיס. מנהל חטיבת השווק במפעל הפיס התייחס בדבריו לפעילותם למען החינוך בישראל ובאשדוד.

"בראש ובראשונה אנחנו מניפים את דגל החינוך ורואים בו דרך בסיסית לצמצום פערים בחברה הישראלית ומתן הזדמנות שווה בחיים לכל נער ונערה" אמר פיליפס "בעשור האחרון אישרנו מענקים לרשויות בהיקף של 11 מיליארד שקלים לבניית בתי ספר, גני ילדים מעבדות וספריות, בהענקת מלגות לסטודנטים כמו גם מחשבים לתלמידים ולמורים".

לדבריו, בתחום המלגות מפעל הפיס הוא כיום מעניק המלגות הגדול ביותר בישראל עם 13,000 מלגות בשנה בסכום של 130 מיליון שקלים. הסטודנטים שמקבלים את המלגות מחויבים לתרום לקהילה 130 שעות כל אחד.

אבל מעבר לסיוע כספי לבניית מבנים מפוארים,פיליפס גם התייחס לשינוי ולתמורות שמחוללות המלגות לצעירים שמקבלים אותן בתמורה לפעילות למען הקהילה. "היום יעלו כאן מספר נושאים לדיון, על הנושא שהוא הכי קרוב לעסקי הפיס מעורבות הנוער ותרומתו הייתי רוצה לומר מילה. אנחנו בפרויקט המלגות שלנו קרובים לנוער בשלב האחרון בהתבגרותו. אנחנו חווים בכל עיר שבה מלגאים שלנו פועלים יחד עם הרשות המקומית את התרומה הגדולה שלהם לקהילה מחד, אבל אנחנו חווים לא פחות מה הפעילות ההתנדבותית עושה להם. הם הופכים לחלק פעיל בקהילה, הם מרגישים שייכים, מפתחים מחויבות ואכפתיות והסיכוי שהם יישארו בערים בהם הם נולדו עולה דרמטית. אם כך מגיבים סטודנטים, אין לי ספק שלמעורבות הנוער תהיה תרומה הדדית לא פחותה".

פיליפס  בירך את יוזמי הוועידה ואמר כי הוא שמח שמפעל הפיס עומד מאחורי יוזמות מבורכות כמו ועידת החינוך.

ועידת החינוך קהל צילום: פאבל

ועידת החינוך קהל צילום: פאבל

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר