סדנה ראשונה של מרכז הצעירים תתקיים במתנ"ס גן יבנה. צילום: המועצה המקומית גן יבנה
סדנה ראשונה של מרכז הצעירים תתקיים במתנ"ס גן יבנה. צילום: המועצה המקומית גן יבנה

בשורה להורי גן יבנה: אפשרות לחסכון בעלות צהרוני המתנ"ס

ההכרה בצהרוני המתנ"ס על ידי משרד העבודה והרווחה יאפשרו להורי גן יבנה להגיש בקשות לסבסוד חלק מעלות הצהרונים. צוות מתנ"ס גן יבנה יקיים ביום ראשון הקרוב (11.3) בשעה 20:00 פגישת הסבר על התהליך עבור ההורים

פורסם בתאריך: 5.3.18 23:20

     

משרד העבודה והרווחה נענה לאחרונה לבקשת המועצה המקומית גן יבנה להכרה בצהרוני המתנ"ס. בעקבות ההכרה יוכלו הורי גן יבנה להגיש בקשות לסבסוד חלק מעלות הצהרונים על פי הקריטריונים שקבע המשרד, מדובר בחיסכון כספי שיכול להגיע למאות ואפילו אלפי שקלים מידי שנה.

באתר משרד העבודה והרווחה נכתב כי : "במסגרת מדיניות המשרד לעידוד שילובן של אימהות בשוק העבודה, הורים הנכללים במסגרת אוכלוסיית היעד יהיו זכאיים להשתתפות המדינה בעלות שכר הלימוד של ילדם או ילדיהם השוהים במעונות יום, משפחתונים או צהרונים המוכרים על ידי המשרד". עוד נכתב כי: "הזכאות לסיוע מותנית בעמידה בקריטריונים המפורטים ב"מבחני התמיכה להשתתפות בתשלום שכר לימוד". הקריטריונים לזכאות משתנים בהתאם לסוג המסגרת המבוקשת (מעון יום/משפחתון או צהרון) והם מתעדכנים מדי שנה. לבדיקת הזכאות יש לעיין במבחני התמיכה לשנת הלימודים הרלוונטית.​​​​​​​​​".

בכדי לסייע להורים בתהליך, ביום ראשון (11.3) בשעה 20:00, צוות המתנ"ס יקיים פגישת הסבר על התהליך עבור הורי ילדי הצהרונים. צוות המתנ"ס מבקש להזכיר להורים כי הרישום המוקדם לצהרוני המתנ"ס לקראת שנת הלימודים הבאה מסתיים ב-15.3 וממליץ להורים למהר ולהירשם.

 

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר