מתנה לחג. תמונת אילוסטרציה

לכבוד החג: "הקרן לידידות" תחלק מזון וביגוד ל-507 משפחות וילדים באשדוד

הקרן לידידות, בראשות הרב יחיאל אקשטיין, מעניקה לקראת חג הפסח כרטיסים לרכישת מזון ל-507 משפחות נזקקות וילדים מטופלי רווחה באשדוד, בעלות כוללת של 110,000 ₪. כרטיסי מזון יחולקו ל-160 משפחות ועוד 347 כרטיסים לרכישת ביגוד חדש שיינתנו לילדים במועדוניות הרווחה של המשרד לשירותים חברתיים.

פורסם בתאריך: 27.3.18 18:25

לקראת חג הפסח, הקרן לידידות מחלקת כרטיסי מזון וביגוד ל-507 משפחות וילדים באשדוד, בעלות כוללת של 110,000 שקלים

הסיוע ניתן במסגרת מבצע ארצי בו תעניק הקרן סיוע לכ-30 אלף משפחות, קשישים, חיילים וילדים החיים בעוני ברחבי הארץ. כבכל שנה הסיוע יינתן באמצעות כרטיסי קנייה איתם ירכשו המוטבים ביגוד ומזון ברשתות על פי צרכיהם ורצונם ובצורה מכבדת ודיסקרטית. סך התרומה הכולל יעמוד השנה על 6 מיליון שקלים.

 

בנוסף לסיוע שנותנת הקרן כמדי שנה, לאוכלוסיות הרגישות ביותר בחברה, היא מפעילה לטובת הציבור את "מוקד הידידות", במספר 9779* אשר מקבל פניות של כל אדם בישראל השרוי במצוקה כלכלית או חברתית ופועל בשיתוף עם מאות עמותות למציאת מענים ופתרונות בעבור הפונים לקראת החגים ובכלל.

נשיא הקרן לידידות, הרב יחיאל אקשטיין: "העוני בישראל, אומת הסטארט-אפ והאקזיטים, הוא לא מכת מצרים ולא גזירת גורל. העוני הוא תוצר של מדיניות ממשלתית שצמצמה באופן דרסטי את הוצאותיה החברתיות וזנחה את המוחלשים בתוכה. את הגלגל הזה ניתן להשיב לאחור אם ממשלת ישראל תואיל ליישם את המלצות ועדת אלאלוף, המעלות אבק על שולחנה ולהתחיל בתכנית ממוקדת ומתוקצבת לצמצום העוני. עד אז, לצערי, נאלץ להמשיך ולהסתמך במידה רבה על תמיכתם של אזרחים אכפתיים בחברה הישראלית ועוד רבים מחוצה לה".  

ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי: "חברה חזקה לא נמדדת ביופיו של קודקוד הפירמידה אלא דווקא ביציבות בסיסה. זאת כוחה וזאת עוצמתה ואני שמח שיש בקרבנו ארגון כמו הקרן לידידות ששם לו מטרה לחזק את בסיס הפירמידה. אני מברך את כל חברי הקרן על פועלם למען ציבור התושבים באשדוד ועל מפעלי הרווחה שהם מקיימים כל השנה, כמו גם את מפעל ה'קמחא דפסחא' אשר מצטרף לפעולות שהעירייה נקטה לרווחת התושבים. אני מאחל לכולם חג כשר ושמח  ומזמין את הציבור להנות מאירועי החג באשדוד".

 

סטלה שרף גרינבלט, רכזת הקרן לידידות באשדוד: "הקרן פועלת לאורך כל השנה וגם בחגים לסייע לתושבי אשדוד הזקוקים לעזרה. אני שמחה על הזכות שניתנה לנו להעניק אפשרות למשפחות בעיר לחגוג את פסח בכבוד ובשמחה ומודה לראש עיריית אשדוד, הד"ר יחיאל לסרי ולצוות המחלקה לשירותים חברתיים על שיתוף הפעולה למען הציבור באשדוד לאורך השנה".

 

     

הקרן לידידות

הקרן לידידות, מייסודו של הרב יחיאל אקשטיין, היא הארגון החברתי הגדול במדינה הפועל לחיזוק חוסנה החברתי של ישראל. הקרן פועלת באמצעות תרומתם הנדיבה של מעל ל-1.4 מיליון תורמים אוהבי ישראל שאינם יהודים ברחבי העולם, חרטה על דגלה סיוע לאוכלוסיות במצוקה וגייסה עד כה מעל לארבעה מיליארד שקלים לביצוע פרויקטים מגוונים, בתחום עוני ורווחה, עלייה וקליטה חירום ובטחון בישראל.

להתנדבות ארוכת טווח או חד פעמית – המעוניינים יכולים לפנות לקרן באמצעות אתר האינטרנט שלה, דף הפייסבוק או בטלפון למוקד הידידות 9779*.

 

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר