עורכי דין מקרקעין בגדרה: אנשי המקצוע שאתם חייבים להכיר. צילום: HQuality, Shutterstock
עורכי דין מקרקעין בגדרה: אנשי המקצוע שאתם חייבים להכיר. צילום: HQuality, Shutterstock

עורכי דין מקרקעין בגדרה: אנשי המקצוע שאתם חייבים להכיר

רכישת נדל"ן היא העסקה היקרה ביותר שאדם ממוצע יעשה בחייו. בעסקאות מקרקעין חשוב להיות מלווה על ידי עורכי דין בקיאים בתחום המצוידים בנסיון עשיר, כדי להימנע מטעויות שעלולות לעלות לכם ביוקר. בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם את עורכי הדין המובילים בתחום

פורסם בתאריך: 18.12.19 16:46

עו״ד מירי כרמל ורסנו

מזה 30 שנה שעו"ד מירי כרמל ורסנו נמצאת בתחום המשפטי, מתוכם 15 שנה כעורכת דין. במהלך עבודתה במשרדו של עו"ד בן דב צבי, נחשפה לתחום ובעקבות כך החליטה ללמוד משפטים. בהמשך התמחתה אצל כבוד השופט רפי ארניה, ובסיום התמחותה פתחה משרד עצמאי ושירותיה פרושים במרכז הארץ ובדרום.

משרדה של עו"ד כרמל ורסנו עוסק בתחום המקרקעין, דיני משפחה לרבות הסכמי ממון והסכמי גירושין, צווי ירושה, ייפוי כוח מתמשך ועוד. השירות שמקבלים לקוחותיה הוא שירות מקיף ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר הודות לידע הרחב שצברה עם השנים ובקיאותה במגוון נושאים. עו"ד כרמל ורסנו בקיאה בנוסף בעולמות התוכן הנושקים לתחומי עיסוקה, כגון הפן הכלכלי של עסקאות נדל"ן, התאמת משכנתא ללקוח, אישורים ושירותים נוטריונים שונים. "הלקוח מקבל אצלי חבילה מושלמת ולא צריך להתרוצץ בין בעלי מקצוע שונים כדי לקבל מענה לצרכיו", מציינת עו"ד כרמל ורסנו.

להשיג ללקוח את התוצאות הטובות ביותר
אחד היתרונות המשמעותיים של המשרד הוא ההתמחות הספציפית בתחום המקרקעין ודיני המשפחה, ומתוך כך הבקיאות וההבנה ברזי נושאים אלו והיכולת לתמרן מבחינה משפטית ולהשיג ללקוח את התוצאות הטובות ביותר עבורו. "כשם שרופאים מתמחים ועוברים תקופת התמחות ארוכה בנושאים ספציפיים בתחום הרפואה, כך עורכי הדין צריכים להתמקצע בתחומים שהם חשים משיכה אליהם, שכן מתוך משיכה זו אנחנו מתמקצעים בצורה הטובה והיעילה ביותר ומביאים ללקוח את הפתרונות הטובים ביותר", אומרת עו"ד כרמל ורסנו ומוסיפה כי במסגרת עבודתה היא קוראת ספרות מקצועית בנושא, משתתפת בקורסים של לשכת עורכי הדין בתחומי עיסוקה על מנת שהמידע יהיה רחב ומדויק ככל הניתן. "במקצוע שלנו יש פסיקות והלכות חדשות לבקרים ויש להיות עם היד על הדופק בכל תחומי העיסוק המשפטי, אם לא נהיה מודעים להלכה האחרונה, לא נדע לתת ללקוח את הפתרון הנכון".

מה מייחד טיפול בתחום המקרקעין?
"רבים נוטים לראות בהסכם מקרקעין משהו סטנדרטי, אך אין זה כך. לא כל הסכם מקרקעין נכון לכל מוכר או קונה והתפקיד שלי הוא להפגיש את הרצונות של הצדדים ולתפור למידותיהם את ההסכם הנכון להם, תוך סגירת כל הפינות האפשריות. יש נושאים רבים שיש לתת עליהם את הדעת ולא לבצע הסכמים כלאחר יד משום שבהמשך עלולים להגיע לבתי משפט בגלל הסכם שלא דקדקו בכל פינותיו".

מהם הנושאים בהם את אוהבת לעסוק בתחום המקרקעין?
"ענייני השוליים של המקרקעין: הסכמי מכר, משום שיש בהם את הפן האישי לצדדים שמתקשרים, נחלות הסגות גבול או פלישות, עמידה על זכויות. הם מעניינים בעיניי יותר כי אני מתעסקת בסוגיות שלא עולות בכתבי תביעה ביומיום, יש עליהם מעט פסיקה בספרות ופחות דגש בספרות המשפטית אבל הם מעניינים מעצם נדירותם".

גישור כתפיסה הוליסטית שמביאה לפתרונות יצירתיים
בעולם שבו עורכי דין רבים נוהגים ללבות את האש, עו"ד כרמל ורסנו מאמינה שברוב המוחץ של המקרים כדאי לגשר, כמובן לא במחיר של ויתור על זכויות הלקוח. "היה ולקוח יגיע עם רצון אדיר וכסף אך אין לו עילה ובסיס לתביעות, אני אשכנע אותו שלא כדאי לפנות לתביעה, גם במחיר ההפסד של שכר הטרחה שלי. אם אני אוציא את הלקוח עם הסכם שהוא שלם איתו ואחסוך לו המון כסף – מבחינתי זה הניצחון שלי".

הלקוחות של עו"ד כרמל ורסנו מקבלים יחס אישי ומקצועי ומגיעים בעיקר דרך המלצות. "המקצוע שלנו כעורכי דין מבוסס על המלצות מלקוחות קודמים ומעצם זה השירות שאני נותנת הוא שירות מיטבי, אחרת לא הייתה לי זכות קיום במקצוע הזה".

פרטי התקשרות

כתובות המשרד: הרצל 77 ראשון לציון, מושב גיאה

נייד: 053-4848488

טלפון המשרד בגיאה: 08-6725888

טלפון המשרד בראשון לציון: 03-9641304

קישור למייל 

עו"ד מירי כרמל ורסנו. צילום עצמי

עו"ד מירי כרמל ורסנו. צילום עצמי


משרד עו"ד נחל אוזלבו

משרד עו"ד ונוטריון נחל אוזלבו הוא משרד בוטיק בגדרה שנוסד בשנת 2013, על ידי עורכת הדין ומגשרת נחל אוזלבו הפועלת בשדה המשפטי מזה למעלה מ-12 שנה. בתחילת דרכה התקבלה עו"ד אוזלבו לעבוד כשכירה במשרד עו"ד רפאל לוי אבשלום ברחובות, והתמחותה הייתה בתחום הנדל"ן שם עבדה כ-9 שנים כולל התמחות וטרום התמחות. משם המשיכה לתחומים נוספים בהם דיני משפחה, תכנון ובניה, הוצאה לפועל ובהמשך דיני עבודה.

צוות המשרד עו"ד נחל אוזלבו כולל בנוסף לאוזבלו שתי עורכות דין בכירות ומנהלת משרד, כולן מיומנות ובעלות ניסיון רב שנים בתחומי העיסוק של המשרד וביחד מהוות "צוות נשי מנצח", אשר נותן ללקוחות המשרד טיפול אישי וליווי צמוד.

המשרד מטפל בחמישה תחומים עיקריים: תחום המקרקעין תכנון ובניה, דיני משפחה וירושה, דיני עבודה, הוצאה לפועל ותביעות אזרחיות בבתי משפט. כיאה למשרד בוטיק הממוקם ביישוב קהילתי, האווירה היא חמה ומשפחתית, צוות עורכות הדין מעניקות טיפול אישי לכל לקוח, וזמינותן גבוהה. אלו קריטריונים בעלי חשיבות גבוהה בעיתות משבר המאפיינות לרוב תיקים בנדל"ן ודיני משפחה.

אחד היתרונות המובהקים של משרד עו"ד נחל אוזלבו הוא העובדה שהמשרד מטפל במספר תחומים שמשיקים ומשלימים זה את זה. כך לדוגמא הטיפול בתחום דיני המשפחה ותחום המקרקעין מאפשר ללקוחות רבים, בעיקר לזוגות שמתגרשים, שירות מ-א' ועד ת'. "כשזוג מתגרש הוא בדרך כלל בעל נכסי נדל"ן וצריך לפרק את השיתוף. אני יכולה ללוות את הזוג בתיק הגירושים, לטפל בהעברות בטאבו ולסיים את התהליך עד סופו במקום להפנות לעורך דין אחר שלא מכיר את התיק והעובדות וצריך ללמוד אותם מההתחלה", מסבירה אוזבלו. "בדומה לכך, תורם גם העיסוק בדיני משפחה והוצאה לפועל. כשאני מלווה תיקי מזונות בבית משפט לדיני משפחה ובהמשך המזונות לא משולמים כדין, יש לי את הידע והמשאבים במשרד לטפל בענייני ההוצאה לפועל", מדגישה עו"ד נחל אוזלבו ומוסיפה כי את תחום דיני העבודה בו מטפל המשרד היא רואה כעשייה חברתית.

מה מייחד טיפול בתחום המקרקעין?
"אני עוסקת במספר מישורים בתחום המקרקעין: מעבר לחוזי מכר יד שנייה, קנייה מקבלנים ועסקאות נדל"ן המאפיינות את רוב המשרדים העוסקים בתחום. אני מטפלת גם בתביעות עומק במקרקעין, ברישומים בטאבו, כמו תביעות לפירוק שיתוף בנכסי נדל"ן, אלו הן תביעות שיש בהן מורכבות גדולה – נכסי נדל"ן מרובי יורשים כאשר חלקם נפטרו או שלא ניתן לאתרם. זו משימה שנראית בלתי אפשרית, אך אני רואה בה אתגר שניתן לעמוד בו. אנו מאתרות את היורשים, מוצאות צווי ירושה, עומדות בקשר מול רשם הירושה ומגישות את התביעה לבית משפט כדי למכור את הנכס למרבה במחיר ולחלק את התמורה בין כלל היורשים".

בנוסף מטפל המשרד בנכסים שלא נרשמו בטאבו על שם הבעלים, רישום בתים משותפים, רישום פרצלציה, ותמ"א 38. לאחרונה מינו הדיירים בשכונת שפירא בגדרה את עו"ד נחל אוזלבו כעו"ד מייצגת מול החברה היזמית שנבחרה לממש פרויקט תמ"א שיאפשר חיזוק ושיפור פני השכונה.

כל מחלוקת ניתן לפתור בגישור
על אף שהתמחתה בתחום המקרקעין, כאשר נחשפה עו"ד אוזלבו לתחום דיני המשפחה, ראתה את הנקודות המשיקות בין שני התחומים ונחשפה למגע האנושי, הבינה שהיא רוצה לעסוק גם בתחום דיני המשפחה. "הטיפול בתחום מאפשר לי לתת ללקוחותיי מעבר לשירות המקצועי גם את הליווי הנפשי שהם זקוקים לו בתהליך, מבלי ליווי זה אי אפשר לצלוח את התהליך. הלקוחות שעוברים ימים לא קלים, זקוקים לעידוד וליווי שיתנו רוח גבית", היא מסבירה.

ה"אני מאמין" של המשרד הוא שכל מחלוקת וכל משבר ניתן לפתור בדרך של הסכם, גישור ותקשורת בריאה.  עו"ד אוזלבו משמשת גם כמגשרת בענייני משפחה ועבודה, ליוותה לא מעט מלקוחותיה בהליך של גישור, וכך מנעה מהם מלחמות יקרות ועקובות מדם בבתי משפט.

פרטי התקשרות

קישור לאתר

קישור לפייסבוק

טלפון המשרד: 077-5354341

נייד: 0523738675

קישור למייל 

עו"ד נחל אוזבלו. צילום: אתי פריד

עו"ד נחל אוזבלו. צילום: אתי פריד


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר