יועצי משכנתאות בדרום. תמונה ממאגר Shutterstock
יועצי משכנתאות בדרום. תמונה ממאגר Shutterstock

יועצי משכנתאות בדרום שכדאי להכיר

הבחירה במשכנתא המתאימה למידותכם היא עבודה למקצוענים. קבלו את יועצי המשכנתאות בדרום שיחסכו לכם זמן וכסף וימצאו עבורכם את המשכנתא בתנאים האופטימלים עבורכם

פורסם בתאריך: 19.3.19 21:11

קדוש משכנתאות, חברת ייעוץ המשכנתאות הגדולה בדרום

למה בעצם צריך יועץ חיצוני מעבר לפקיד המשכנתאות בבנק?

רוב רוכשיי הדירות פונים ישירות לבנקים השונים, עושים השוואות ולבסוף בוחרים באחת מההצעות שהבנק הגיש להם. באלפי מקרים שפגשנו –אלו הן 2 השאלות במרכזיות שהמשפחה הישראלית הממוצעת שואלת בבנק לפני נטילת משכנתא:

 1. מה גובה ההחזר חודשי שיש לשלם על המשכנתא?
 2. מה הם אחוזי הריבית שמציע הבנק?

העניין הוא, שהבנקים יודעים היטב להתמודד עם השאלות הללו ולכן, ישמחו לפרוש ל-30 שנה את המשכנתא על מנת להוריד את ההחזר החודשי ויציעו ריבית אטרקטיבית יחסית אבל על הרכב מסלולים (תמהיל) שרווחי לבנק. וכך, רובן המוחלט של המשפחות בטוחות שפיצחו את השיטה אך למעשה ישלמו לבנק מאות אלפי שקלים מיותרים לאורך השנים!

קדוש משכנתאות

קדוש משכנתאות

למה זה קורה?

כשמבינים לעומק את מפת האינטרסים של פקיד המשכנתאות היושב בבנק ובוחנים את ההצעה הממוצעת שמקבל זוג שפונה לבד לבנק מבינים שהתאמת משכנתא לאופי העסקה והמשפחה דורשת המון חשיבה ולקיחת כל הפרמטרים בחשבון, יש לתפור לכל משפחה את החליפה המתאימה ביותר!

יועץ משכנתאות מקצועי הוא כזה היודע לבנות תמהיל בהתאם לצרכים הכלכליים- העכשוויים והעתידיים של המשפחה (ולא של הבנק) ובנוסף, הוא צריך לקחת בחשבון את כל הפרמטרים של העסקה ולוודא שהכל מסונכרן. מעבר לדברים האמורים יועץ איכותי חוסך גם המון זמן ובירוקרטיה בייצוג של הלקוח מול הבנקים. רבים ממבקשי המשכנתאות אוהבים להשוות את תכנית המשכנתא שהוצעה להם לחברים ולקרובי המשפחה אך לדברי שמואל עזרן, מנהל 'קדוש משכנתאות' מדובר בטעות נפוצה שהמון עושים: "רבים מהלקוחות שמגיעים אליי מספרים על ההצעות שקיבלו אנשים בסביבתם. הנטייה הטבעית היא לראות רק את המספרים, וישר ללכת לכיוון הריבית מבלי לראות ולהתייחס למכלול המשתנים שחשוב וקריטי לקחת בחשבון בבואנו לקבל משכנתא" ממשיך אותו מיכאל קדוש "כל משפחה היא עולם ומלואו ולעולם לא ניתן להשוות תמהילים אחד לשני, פרמטר הכי קטן יכול לשנות את כל החשיבה בבנייה והתאמת המשכנתא למשפחה".

איזה טעויות נוספות עושים מבקשי המשכנתאות?

השגיאות הנפוצות בתהליך לקיחת משכנתא:

 • לחץ של זמן ופזיזות לחתום ולסמן וי על עסקה גורמת להמון טעויות של חוסר תשומת לב
 • פיתיונות עלובים כמו: הנחה בפתיחת תיק, הלוואה משלימה בתנאים טובים, חודש ראשון חינם וכדו'
 • חוסר היכולת לחשוב לטווח ארוך ולהסתכל רק על החודש הבא ועל החזר חודשי נמוך
 • פנייה לבנק בו מתנהל החשבון ללא השוואה נוספת ומקיפה יותר
 • נטייה לסמוך על בנקאים שהם מכרים/חברים/משפחה רחוקה וכו'

חברת הייעוץ הגדולה בדרום

קדוש משכנתאות היא החברה הגדולה ביותר באזור הדרום לשירותי ייעוץ וליווי משכנתא.

החברה הוקמה בשנת 1989 ע"י קדוש מאיר ומעסיקה 12 עובדים במחלקות השונות. את החברה מנהלים יחד עם מאיר, מיכאל הבן שלו ושמואל החתן- עסק משפחתי להפליא!

מאיר הינו סוכן ביטוח, משווק פנסיוני ויועץ משכנתא מוסמך, מיכאל משמש כמנכ"ל החברה שירת כקצין בחובלים בעל תואר ראשון בכלכלה וגם הוא סוכן ביטוח, משווק פנסיוני ויועץ משכנתא מוסמך.

שמואל עזרן, מנהלת מחלקת המשכנתאות, הינו בעל תואר ראשון ושני בהנדסת תעשייה וניהול ויועץ משכנתאות מוסמך.

לקדוש משכנתאות מחלקת חיתום ייחודית שכוללת עובדות בנקים לשעבר, תפקיד המחלקה לבצע את הליך המשא ומתן מול הבנקים במקום הלקוח. "בגלל שהיינו גם בצד השני אנחנו מכירים את התמונה המלאה שעוזרת לנו לגשת לתהליך חכמים יותר" אומרים במחלקה.

כלים טכנולוגיים משלימים

שירות ייחודי, יעיל ואפקטיבי המוצע בקדוש משכנתאות הוא סימולטור משכנתא. "מדובר בסימולטור משכנתא שפיתחנו באמצעות מומחי המשכנתא במשרדנו. תודות לאלגוריתמים המשווים את המשכנתאות בבנקים השונים ניתן לראות כיצד משפיע כל פרמטר במשכנתא כמה שנים קדימה. הבדיקה החדשנית מאפשרת לנו לבחור תמהיל אופטימלי המותאם אישית ללקוחות, כולל ההשפעות העתידיות על המשכנתא" אומר שמואל.

קדוש משכנתאות, יועצים לחיסכון במשכנתא

היוצר 22, קרית גת

טלפון: 08-6600889

מעבר לאתר

דוא"ל: [email protected]

מימין לשמאל: מיכאל קדוש מאיר קדוש ושמואל עזרן. קרדיט סטודיו ליז

מימין לשמאל: מיכאל קדוש מאיר קדוש ושמואל עזרן. קרדיט סטודיו ליז


רם אופק – יועץ משכנתאות

מי מאיתנו לא קיבל הודעות sms מעיקות המציעות לו משכנתאות בתנאים נוחים? אבל מי בעצם יודע מהם אותם "תנאים נוחים"? החלום על דירה משלנו גורם לנו לא פעם לבחור במשכנתא שאינה תואמת את מצבנו הפיננסי. כדי לוודא שהמשכנתא שלקחנו היא המתאימה עבורנו באופן אישי ובריביות לא גבוהות, חשוב להיעזר ביועץ משכנתאות.

רם אופק , יועץ משכנתאות עם ניסיון עשיר ויכולת ניתוח טובה מאוד של שוק ההון. לרם היכרות מעמיקה עם המערכת הבנקאית ועם תמחור האשראי – מה שמאפשר לו להתאים עבורכם באופן אישי את המשכנתא אותה תקחו. במשך 8 וחצי שנים עבד רם כיועץ השקעות בבנק יהב ובמשך שנתיים כסוחר בקסם תעודות סל- ולכן יש לו הכרות מצויינת עם התחום הפיננסי ויכולת להתאים באופן מקצועי את המשכנתא לצורכי הלקוח.

בואו נודה- רוב האנשים המבקשים לקחת משכנתא אינם מכירים את השוק, את המגבלות השונות ואת האפשרויות הרבות להרכבת משכנתא. "משכנתא היא הלוואה שלוקחים מהבנק – מה שאומר שהיא עולה הרבה כסף (בגלל הריבית שגובים מאיתנו)" אומר רם אופק. "ללא ייעוץ משכנתאות, עלולים הרוכשים לקבל ריביות גבוהות או אפילו לא לקבל בכלל אישור למשכנתא. לכן חשוב להיעזר ביועץ משכנתאות מנוסה".

יועץ המשכנתאות רם אופק מחויב בראש ובראשונה ללקוח והוא יהיה זה שילווה אתכם לאורך כל התהליך. תודות לליווי המסור והייעוץ המקצועי והאמין תוכלו לחסוך זמן יקר ולא להתרוצץ בין הסניפים השונים.

בשל העובדה שרם הינו יועץ משכנתאות עצמאי, הוא מציע את שירותיו במחירים הוגנים שנחשבים ליתרון משמעותי לאור העובדה שבשנים האחרונות חלה עלייה במחירי ייעוץ משכנתאות. "לצערי, המחירים הגבוהים מרתיעים לקוחות מלהשתמש בשירות חשוב זה. ישנן חברות הגובות מעל ל – 8,000 שקלים לייעוץ רגיל" מגלה רם.

לקיחת משכנתא הינה צעד משמעותי שישפיע על מצבכם הפיננסי בשלושים השנים הבאות, לכן יש חשיבות רבה לבחירה ביועץ משכנתאות אמין, בעל ניסיון רב ויכולת הבנה בשוק המשכנתאות. יועץ המשכנתאות רם אופק יהיה זה שיסייע לכם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם.

רם אופק, יועץ משכנתאות

ניב דוד 5 דירה 19, באר שבע
טלפון: 072-3270740
טלפון נוסף: 058-5047532
מעבר לאתר
דוא"ל: [email protected]

רם אופק

רם אופק


רוצה לחסוך מעל 100,000 ₪ במשכנתא?

פרימיום- ייעוץ משכנתאות

יצחק שגיא זוזוט, כלכלן בוגר תואר ראשון ושני בהצטיינות באוניברסיטת בן גוריון, הוא יועץ משכנתאות שמכיר את המערכת מבפנים. אחרי שעבד שנים רבות בבנק ובחברות ייעוץ פיננסיות כיועץ משכנתאות וחונך יועצי משכנתאות, החליט בעצת רבו ר' אלעזר אבוחצירה זצוק"ל לפתוח עסק עצמאי בשנת 2011, ולהשתמש במידע העצום שצבר בתוך המערכת הבנקאית ומחוצה לה לטובת אנשים שלוקחים את ההלוואה המשמעותית ביותר בחיים- המשכנתא.

היום, אחרי יותר מ- 12 שנים בענף, אלפי עסקאות, וצבירת ידע עצום בכל תחום המשכנתאות, יצחק שגיא נחשב ליועץ משכנתאות מוביל, כך שגם הבנקים מחזרים אחריו להעביר אליהם עסקאות ובזכות זה הוא מצליח להשיג ללקוחותיו הרבים הצעות ותנאים מעולים .

מבחינת יצחק שגיא, השלב הראשון והחשוב ביותר הוא לדבר אל הלקוחות בגובה העיניים ולנסות להבין באמת את הצרכים והרצונות שלהם, "אנשים רבים שלקחו משכנתא, מגלים שעם השנים הם משלמים משכנתא וההחזר החודשי הולך ועולה, ובמקרה הגרוע יותר החוב שלהם לא ירד ועומד על אותו סכום משכנתא מקורי שלקחו. האם באמת הבנק משקר לנו? כנראה שלא ,אבל באופן די טבעי ברגע שהלקוחות לא באמת מבינים את הפרטים של המשכנתא, סוגי מסלולי ההלוואה ואופי ההצמדה למדדים שונים והמשמעות שלהם, סביר להניח שזה מה שיקרה. לבנק יש אינטרס להרוויח כמה שיותר וזה בסדר", מסביר יצחק שגיא, "הבנק לא פילנתרופ  ונועד לייצר רווחים. אם הם הלקוחות יעשו שופינג ריביות בין הבנקים, הם לא תמיד יבינו מה אומרים הפרטים. אני מסביר ללקוחות מה המשמעות של כל פרט, עושה חישוב מדויק כמה יחזירו בהווה ובעתיד כך שהם מבינים בדיוק מה הם לוקחים". בניגוד לפגישה בבנק בה יקדישו לכם פקידי המשכנתאות חצי שעה בערך, במקרה של יצחק שגיא, הפגישה תארך לפחות שעה וחצי, שעתיים או עד שתבינו את כל הפרטים, והוא זמין לכל שאלה שעולה בהמשך.

עוד לפני שתגיעו לשלב לקיחת המשכנתא, יצחק שגיא יערוך בדיקה מקיפה של מצבכם האישי ופיננסי, כדי לקבוע איזו משכנתא מתאימה לכם, מה רמת הסיכונים בהם אתם יכולים לעמוד, ועל פי כל הפרטים האלה- איזו משכנתא תוכלו לקבל מהבנקים, "אדם שיש לו משכורת בסיסית, ואין צפי לשיפור משמעותי בהכנסה, לא נבחר לו מסלול בסיכון גבוה גם אם הריבית נמוכה, כי ההחזרים עלולים לעלות בהמשך הדרך כך שהוא לא יוכל לעמוד בהם", מסביר יצחק שגיא, "ויש עוד הרבה מאוד פרטים מאוד משמעותיים שרק מישהו מקצועי עם ידע נרחב מכיר את המשמעות שלהם".

תפקידו של יועץ המשכנתאות לא מסתכם בזה, לכן יצחק שגיא יגיע אתכם לבנק, יבדוק את פרטי החוזה, ויעזור לכם גם בבחירת ביטוח המשכנתא שמתאים לכם.

שמו של יצחק שגיא כיועץ מנוסה ומבוקש, ונפח העבודה המשמעותי שלו גורם לכך שהבנקים פונים אליו כדי שיעניין את לקוחותיו בהצעות שלהם, וזה כמובן עוזר לו מאוד להשיג לכם את ההצעות הטובות ביותר, ועוד הטבות כמו הנחה בעמלת פתיחת תיק, שמגיעה לסכומים גבוהים מאוד.

פרימיום- ייעוץ משכנתאות

054-7506252

מעבר לאתר

זוזוט יצחק שגיא

זוזוט יצחק שגיא


 

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת
 1. תומר אלמליח

  קדוש משכנתאות תותחים! מניסיון.. מומלצים ממש
  מקצועיים ושירות נדיר

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר