יועצי משכנתאות בדרום. תמונה ממאגר Shutterstock
יועצי משכנתאות בדרום. תמונה ממאגר Shutterstock

יועצי משכנתאות בדרום שכדאי להכיר

הבחירה במשכנתא המתאימה למידותכם היא עבודה למקצוענים. קבלו את יועצי המשכנתאות בדרום שיחסכו לכם זמן וכסף וימצאו עבורכם את המשכנתא בתנאים האופטימלים עבורכם

פורסם בתאריך: 19.3.19 21:11

מירב כסלו: יועצת משכנתאות

מירב כסלו היא יועצת משכנתאות, יועצת לכלכלת המשפחה, לעסקים, ומתווכת נדל"ן. כסלו בעלת ניסיון של מעל 30 שנה בניהול בנקאי, בעלת תואר ראשון ובוגרת מנהל עסקים עם התמחות במימון. בעברה שימשה כמנהלת במדור חיתום משכנתאות בהנהלה מרכזית בבנק וצברה לאורך השנים ידע רב בתחום הפיננסי, העסקי והפרטי.

כיום, כסלו בעלת עסק עצמאי לייעוץ משכנתאות ולעסקים. "העסק שלנו משלב מקצוענות ורגישות", היא אומרת. "הלקוח מקבל טיפול אישי-מערכתי בכלל היבטי הניהול הכלכלי והמשפחתי, אשר מותאם למידותיו".

מירב כסלו. צילום: תומר אלטר

מירב כסלו. צילום: תומר אלטר

כיצד השפיע משבר הקורונה על שוק המשכנתאות והאם כדאי היום לקחת משכנתא?

"בתחילת פרוץ המגיפה הבנקים העלו את הריביות בממוצע של אחוז אחד, מה שיצר קפיצה משמעותית הן בהחזר החודשי והן בסך העלות הכוללת. היום, עם לקראת סוף המשבר, הריביות חזרו ל'שפיות' ולמצב טרום קורונה. ניתן לומר שאנחנו בהחלט אחרי.

"לפעמים משבר הוא גם הזדמנות. חשוב לדעת כי עד לפני פרוץ המגיפה, יכול היה בעל דירה לקחת הלוואה לכל מטרה לדירה בבעלותו עד 50% מימון, והיום ניתן לקבל עד 70% מימון, מה שמאפשר לעסקים ולפרטיים שזקוקים למימון בעקבות המשבר לגייס כסף נוסף במשכנתא".

מה דעתך על רכישה במסגרת מחיר למשתכן?

"פשוט לא לפספס. מי שזכאי שילך על זה בכל הכוח, יש לכך שני יתרונות משמעותיים: נדרש הון עצמי נמוך מאוד, ומגולם חיסכון משמעותי במחיר הנכס ביחס לשוק, כ-300-400 אלף ₪".

מדוע מומלץ לקחת שירותי ייעוץ למשכנתא?

"לא רק מוצרים מוחשיים הם סיבה לרכישת שירותי אנשי מקצוע. גם מוצר צריכה כלכלי כמו משכנתא, לא פחות חשוב שילווה על ידי איש מקצוע אשר מסוגל לחסוך לכם הרבה מאד כסף, זמן ריצות, ולחצים מיותרים.

"הבנק לא תמיד שם לצידו של הלקוח, וצריך לדעת להתנהל נכון מולו. היועץ הוא 'נקי' ונטול אינטרסים, כאשר האינטרס היחיד שלו הוא הלקוח. לקוח מרוצה חוזר, לקוח מרוצה מביא חבר".

מה כל כך מסובך במשכנתא?

"ידע זה כוח. ללקוח הממוצע אין את היכולת לאמוד את עלויות המשכנתא שהוצעה לו על ידי הבנק, אשר מורכבות מסוג ההלוואה, מהצמדה למדד, מריבית משתנה, ועוד פרמטרים רבים שיש להתאים אותם ללקוח הספציפי, מה שנקרא 'לתפור חליפה למידותיו', ולכן הוא לא יידע מה העלות הכוללת שישלם בתום תקופה. לנו יש את הכלים ואת הידע ואנו יכולים להראות לו את כל האפשרויות".

מה צריך לדעת בנושא המשכנתא?

"חשוב לדעת כי, 1. לרוב ישנם כ-4 מסלולים שונים של הלוואות במשכנתא אחת. 2. לדעת את הקשר בין הריבית המוצעת לתקופת ההלוואה ומה ההשפעה על העלות הכוללת. 3. להבין מהם היחסים (כמותיים) שנכון לבצע בכל סוג של הלוואה תחת הנחות של ריבית ואינפלציה – וסביבה כלכלית עתידית חזויה.

"חשבון המשכנתא הוא החשבון אולי היקר ביותר שפתחתם אי פעם. חשבון זה מורכב מ:

תמהיל – הינו שם כולל של מספר מסלולי הלוואות שונים אשר מרכיבים יחד את סך הלוואת המשכנתא.

תקופה – חשוב שנדע שככל שנאריך את תקופת ההלוואה, 15, 20, 30 שנה, אנו נייקר את מחיר הריבית,

אחוז המימון – הינו הסכום של הלוואת המשכנתא שניקח מהבנק ביחס לעלות הנכס הנרכש. ככל שהיחס נמוך, נוכל לקבל מהבנק ריביות נמוכות יותר, טובות יותר (אחוזי מימון 45%, 60%, 75%)".

מהן הטעויות הנפוצות בקרב לוקחי המשכנתאות?

"כאשר לקוח נכנס לבנק ואומר לפקיד כמה הוא רוצה להחזיר כל חודש, הפקיד 'יתפור' לו החזר מותאם לבקשתו, אך לא בהכרח, בתמהיל שנכון ללקוח. במקרים רבים מגיע אלי לקוח 'ממונף' עם הרבה הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות בריביות גבוהות, כאן אני נכנסת לתמונה ומבצעת שיקום כולל לחשבון פריסה מחדש של אותן הלוואות בריביות שפויות, ומצליחה לגייס ללקוח משכנתא.

"לסיום, עצת 'הזהב' שלי – לא הולכים לבנק בלי יועץ".

 

מירב כסלו יועצת משכנתאות

טלפונים: 050-7577383, 050-2110342 

דוא"ל [email protected]

למעבר לאתר

למעבר לעמוד הפייסבוק

מירב כסלו. לוגו באדיבות הלקוחה

מירב כסלו. לוגו באדיבות הלקוחה


סמארט משכנתאות

מזה למעלה מ- 5 שנים, היועצים המנוסים ב'סמארט משכנתאות' עונים על צרכי לקוחותיהם בהתאמת המשכנתא הטובה והמתאימה ביותר עבורם באופן אישי, ובכך חוסכים להם עשרות ואף מאות אלפי שקלים. צוות היועצים המקצועי של סמארט משכנתאות פועל מתוך ראיית הלקוח במרכז. הם קשובים לצרכים הספציפיים של הלקוח, בוחנים את כל ההיבטים הפיננסיים שלו לעומקם ובונים עבורו את תמהיל המשכנתא הנכון והאפקטיבי ביותר.

ואדים לוי. קרדיט: פוטון צילום

ואדים לוי. קרדיט: פוטון צילום

'סמארט משכנתאות' היא בבעלותם של ודים לוי ושותפו העסקי המגיעים מעולמות הנדל"ן ושוק ההון. מעבר לניסיון רב השנים, היועצים עברו רצף הכשרות בתחום המשכנתאות במטרה לספק את השירות הטוב והאיכותי ביותר. שוחחנו עם ואדים לוי, מבעלי החברה.

מה רוב האנשים לא יודעים על משכנתא וחשוב שיידעו?

"לצערנו אף אחד לא מלמד אותנו את התחום הפיננסי ואנשים מן השורה שרוצים לרכוש דירה, כמעט אף פעם לא מגיעים עם הידע הפיננסי שיאפשר להם לבחור בעסקה הנכונה. לרוב הם מגיעים אל הבנק ומקבלים מיועץ המשכנתאות כמה אפשרויות למשכנתא עם מסלולי ריביות שונים, או שמקבלים סירוב משכנתא ומשוחררים לדרכם.

"תפקידו של יועץ המשכנתאות בבנק הוא לדאוג לאינטרסים של הבנק עצמו ופחות לאלו של הלקוח. מעבר לכך, אם הלקוח מקבל סירוב משכנתא בגלל מצב החשבון שלו, חובות קיימים וכד', הבנק מבחינתו סוגר בפני הלקוח את האפשרות. זה לא מתפקידו לפתור ללקוח בעיות פיננסיות.

"יועצי משכנתאות פרטיים לעומת זאת, מייצגים את האינטרסים של הלקוח. אנחנו בסמארט משכנתאות יודעים לספק פתרונות יצירתיים לקבלת משכנתא גם כאשר הלקוח קיבל סירוב משכנתא בבנק. ובנוסף, נקבל הצעות מהבנקים השונים כדי לבחור בהצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורו".

מה כולל שירות ייעוץ המשכנתאות שלכם?

"השירות שלנו מתחיל בפגישה עם הלקוח ומידע לגבי עלויות הנכס שהוא רוצה לקנות. אנו עוברים יחד על כל המצב הפיננסי שלו: הוצאות והכנסות, משכורות, חסכונות, הלוואות, חובות אם ישנם, דוחות למס הכנסה אם הוא עצמאי או תלושי שכר במידה והוא עובד שכיר, משכורות והכנסות של בני הזוג במידה והם קונים את הנכס יחד, וכד'. אנו למדים את הצרכים והרצונות של הלקוח לגבי המשכנתא, וכל הפרמטרים הפיננסיים של הלקוח משולבים בבניית תמהיל המשכנתא המותאם אישית עבורו.

"לאחר הפגישה, אנו בונים את תמהיל המשכנתא המתאים ומאשרים אותו עם הלקוח. אפשר גם להכין מספר תמהילים אפשריים, לבחירת הלקוח ולאישורו. עם התמהיל שנבחר ואושר אנו פונים לבנקים, ובמידת רצון הלקוח גם לגופים להלוואות חוץ בנקאיות מאושרים על ידי משרד האוצר, ומקבלים מכולם הצעות למשכנתא. את ההצעה הטובה ביותר נגיש ללקוח לאישור. חשוב להדגיש כי אנו לא מסתפקים רק 'בהשוואת המחיר', אלא מנהלים מיקוח לגבי כל הצעה שמתקבלת".

כיצד אתם בוחרים את הצעה הטובה ביותר?

"אנחנו מסתכלים על השורה התחתונה, על התוצאות הסופיות. הקו המנחה שלנו הוא לחשב את העלות הכוללת של כל המשכנתא כולל הריביות ולבדוק כמה הלקוח יישלם על הכל בסוף. אנו נדאג לעלות הנמוכה ביותר ביחס ליכולת הלקוח להחזיר תשלום חודשי".

מהם היתרונות שסמארט משכנתאות מעניקה ללקוחותיה?

"צברנו ניסיון רב בתחומי הנדל"ן ושוק ההון. כמשקיעים בעצמנו אנו יודעים מבפנים כיצד הדברים עובדים, אילו הלוואות ניתן לקבל, עם מי הכי כדאי לעבוד, ובעיקר אילו פתרונות יצירתיים שאחרים לא בהכרח מכירים אנו יכולים לספק ללקוחות שלנו כדי שיקבלו משכנתא.

"אנו יודעים כיצד הבנקים חושבים – לדוגמה, שהם לא אוהבים פירעון מוקדם של המשכנתא בשל הפסדי רווח על הריביות, אך אם זה אפשרי מבחינת הלקוח, נבנה תמהיל הכולל תחנות עם פירעון מוקדם. הפתרון האמיתי הוא למצוא את האיזון בין כמה הלקוח יכול לשלם לבין כמה המשכנתא תעלה לו. בנוסף, חשוב מאוד לוודא שההחזרים החודשיים לא יפגעו בתזרים המשפחה. הלקוחות שלנו הם שגרירי המותג ואנו נספק עבורם את השירות הטוב, המקצועי והאיכותי ביותר".

 

סמארט משכנתאות

כתובת: רחוב הכלנית, אשדוד

למעבר לאתר 

טלפון: 073-3744016

סמארט משכנתאות. לוגו באדיבות הלקוח

סמארט משכנתאות. לוגו באדיבות הלקוח


גיא מזור יועץ משכנתאות

גיא מזור הוא יועץ משכנתאות ותיק ובעלים של חברת ייעוץ משכנתאות. ב-6 השנים האחרונות הוא עוסק בייעוץ ותכנון משכנתאות ללקוחות פרטיים במשרדיו בראשון לציון, עבור לקוחותיו המגיעים מכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום.

מזור מספק שירותי ייעוץ ותכנון משכנתא מתקדמים המתאפשרים בזכות ניסיונו העשיר והמעמיק בעולם הפיננסי, היכרות מעמיקה עם המערכת הבנקאית, מומחיות בתחום המשכנתאות והכרת הסודות הקטנים ששווים הרבה כסף. את הידע והמומחיות צבר במשך השנים בבנק לאומי למשכנתאות, בבנק איגוד וכיועץ המשכנתאות הראשי בבית השקעות מיטב דש. הוא מציע ייעוץ רחב ומקיף תוך ראייה כוללת של תנאי השוק המשתנים וניצול ידע רגולטורי לטובת השגת תוצאות מיטביות ללקוחותיו.

מדוע בחרת לפתוח חברה בתחום ייעוץ המשכנתאות?

"העיסוק הוא טבעי בשבילי ומהווה המשך ישיר לתפקידים שביצעתי בבנקים למשכנתאות וכיועץ בכיר במחלקת המשכנתאות במיטב דש. כמות הכסף שאנשים משאירים אצל הבנקים בצורה מיותרת על המשכנתא היא אדירה, ואם יש עסקה אחת שיכולה לעשות הבדל בעתיד הכלכלי של משפחה זו המשכנתא, ולכן החלטתי להתרכז בזה כדי לעזור כמה שיותר למשפחות. צריך להודות ש-99% מהאוכלוסייה לא יודעים את התחום כמו שצריך ואין להם סיכוי להתמודד עם המונחים והמושגים לתכנון חכם של המשכנתא, לכן החלטתי להיות כתובת אמינה ומקצועית שיודעת לתת את השירות למשפחות ובעצם להיות 'בית חם לייעוץ משכנתאות'".

"משכנתא היא עסקה פיננסית מורכבת"

"פערי הידע שיש בין הבנק לבין הלקוח הממוצע בתחום המשכנתאות הם אדירים. משכנתא היא עסקה פיננסית מורכבת, ועל אף שרוב הציבור חושב שזה מסתכם בקבלת ריביות טובות בלבד, זה רחוק מלהיות נכון. כ-80% מהחיסכון שניתן לייצר על משכנתא נובעים מתכנון פיננסי נכון ובניית תמהיל מסלולי משכנתא חכם ואפקטיבי, רק 20% מהחיסכון שניתן לייצר על משכנתא נובעים ממשא ומתן וקבלת ריביות טובות. אותם פערי ידע מביאים לכך שהבנקים מרוויחים סכומי כסף אדירים על משפחות ממוצעות, וחבל שסכומי כסף גדולים הולכים באופן מיותר למערכת הבנקאית ישר מהכיס של המשפחות הישראליות".

מדוע מומלץ לבחור ביועץ משכנתאות פרטי?

"יועץ המשכנתאות בבנק הוא לא חבר שלכם. יועצי המשכנתאות בבנק הם נציגי מכירות – תפקידם הוא למכור כמה שיותר משכנתאות רווחיות מקסימלית לבנק, לכן, כל מי שמתייעץ עם יועץ המשכנתאות בבנק צריך לקחת בחשבון שהוא לא נותן לו ייעוץ אובייקטיבי ובטוח ניתן לחסוך לו סכומי כסף אדירים על פני מה שהוא קיבל. אחרי שנים במקצוע, ראיתי לקוחות רבים שלי שהגיעו עם הצעה שקיבלו ממכר שהוא יועץ משכנתאות של הבנק וחשבו שקיבלו תנאים טובים ובליווי שלי חסכנו להם עוד מאות אלפי שקלים. משכנתא זה קל כשיש מומחה בצד שלכם".

מדוע חשוב שליועץ משכנתאות תהיה הבנה פיננסית מעמיקה?

"כיום לבנקים יש מעל 10 סוגי שילובים שונים של מסלולים שמרכיבים תמהיל משכנתא. לכל מסלול יש תכונות אופי, יתרונות וחסרונות. יש מסלולים בריבית משתנה ומסלולים בריבית קבועה, יש מסלולים צמודי מדד, מט"ח וכו', יש מסלולים שהריבית שנקבל עליהם נקבעת לפי אורך השנים ובמסלולים אחרים זה לא כך, יש מסלולים שחשופים גם לשינויים בריבית וגם לשינויי מדד המחירים לצרכן, מסלולים שעלול להיות עליהם קנס פירעון מוקדם וכאלה שלא.

התפקיד שלנו הוא לבחור את המסלולים הנכונים עבור הלקוח ולהשתמש בכל מסלול תוך ניצול היתרונות שלו וצמצום חשיפה לחסרונות שלו. המטרה היא לבחור עבור הלקוח תמהיל מסלולים אופטימלי וחסכוני עבורו והכי פחות רווחי לבנק. בנוסף, זה עולם מורכב. יש הרבה קטנות, הרבה הטבות שניתן להוציא, הרבה משחקים פיננסיים קטנים, פתרונות פיננסיים יצירתיים שיכולים לפתור בעיות גדולות בעסקאות וכדומה. תכנון נכון של משכנתא חוסך בממוצע כ-150,000 שקלים בהחזרים שהלקוח ישלם לבנק".

גיא מזור. צילום: אהרון גדליה

גיא מזור. צילום: אהרון גדליה

מהם היתרונות אותם אתה מספק ללקוחותיך?

"שירות אישי ומקצועי מעל הכל. המומחיות הפיננסית וההיכרות שיצרתי עם השנים עם המערכת הבנקאית הן בעלות ערך רב עבור הלקוחות שלי. אני מכיר את המערכת הבנקאית מכל הכיוונים, כולל מלמעלה, בעבודתי מול סניפים ומנהלי תחום משכנתאות בבנקים מולם אני עובד כבר שנים ביחסים טובים. ביצוע כל ההתנהלות מול הבנקים עבור לקוחותיי מורידה מהם את כאב הראש ואת תחושת חוסר האונים מול הבנקים.

"כך המצב מתהפך – במקום שהלקוחות ירדפו אחרי הבנקים, כשהם באים אליי אני מבצע עבורם תכנון פיננסי ובניית תמהיל מסלולים אופטימלי, מגיש את הבקשות בעצמי לבנקים, גורם לבנקים להתחרות עליהם ומבצע תחרות ריביות בין מספר בנקים להצעת התנאים הטובים ביותר עבור לקוחותיי, מלמד את לקוחותיי את המושגים שחשוב להכיר ומעדכן אותם באופן שוטף לאורך התהליך כך שהם לומדים ושותפים בתהליך, מלווה אותם לחתימות על המשכנתא בבנק ועד קבלת הכסף וגם נותן להם טיפים לניהול המשכנתא בהמשך הדרך."

 

גיא מזור

קישור לדף הפייסבוק- גיא מזור- יועץ משכנתאות

קישור לאתר

לוגו באדיבות הלקוח

לוגו באדיבות הלקוח


קדוש משכנתאות, חברת ייעוץ המשכנתאות מהמובילות בדרום

למה בעצם צריך יועץ חיצוני מעבר לפקיד המשכנתאות בבנק?

רוב רוכשיי הדירות פונים ישירות לבנקים השונים, עושים השוואות ולבסוף בוחרים באחת מההצעות שהבנק הגיש להם. באלפי מקרים שפגשנו –אלו הן 2 השאלות במרכזיות שהמשפחה הישראלית הממוצעת שואלת בבנק לפני נטילת משכנתא:

 1. מה גובה ההחזר חודשי שיש לשלם על המשכנתא?
 2. מה הם אחוזי הריבית שמציע הבנק?

העניין הוא, שהבנקים יודעים היטב להתמודד עם השאלות הללו ולכן, ישמחו לפרוש ל-30 שנה את המשכנתא על מנת להוריד את ההחזר החודשי ויציעו ריבית אטרקטיבית יחסית אבל על הרכב מסלולים (תמהיל) שרווחי לבנק. וכך, רובן המוחלט של המשפחות בטוחות שפיצחו את השיטה אך למעשה ישלמו לבנק מאות אלפי שקלים מיותרים לאורך השנים!

קדוש משכנתאות

קדוש משכנתאות

יועצי משכתנאות בירושלים

למה זה קורה?

כשמבינים לעומק את מפת האינטרסים של פקיד המשכנתאות היושב בבנק ובוחנים את ההצעה הממוצעת שמקבל זוג שפונה לבד לבנק מבינים שהתאמת משכנתא לאופי העסקה והמשפחה דורשת המון חשיבה ולקיחת כל הפרמטרים בחשבון, יש לתפור לכל משפחה את החליפה המתאימה ביותר!

יועץ משכנתאות מקצועי הוא כזה היודע לבנות תמהיל בהתאם לצרכים הכלכליים- העכשוויים והעתידיים של המשפחה (ולא של הבנק) ובנוסף, הוא צריך לקחת בחשבון את כל הפרמטרים של העסקה ולוודא שהכל מסונכרן. מעבר לדברים האמורים יועץ איכותי חוסך גם המון זמן ובירוקרטיה בייצוג של הלקוח מול הבנקים. רבים ממבקשי המשכנתאות אוהבים להשוות את תכנית המשכנתא שהוצעה להם לחברים ולקרובי המשפחה אך לדברי שמואל עזרן, מנהל 'קדוש משכנתאות' מדובר בטעות נפוצה שהמון עושים: "רבים מהלקוחות שמגיעים אליי מספרים על ההצעות שקיבלו אנשים בסביבתם. הנטייה הטבעית היא לראות רק את המספרים, וישר ללכת לכיוון הריבית מבלי לראות ולהתייחס למכלול המשתנים שחשוב וקריטי לקחת בחשבון בבואנו לקבל משכנתא" ממשיך אותו מיכאל קדוש "כל משפחה היא עולם ומלואו ולעולם לא ניתן להשוות תמהילים אחד לשני, פרמטר הכי קטן יכול לשנות את כל החשיבה בבנייה והתאמת המשכנתא למשפחה".

איזה טעויות נוספות עושים מבקשי המשכנתאות?

השגיאות הנפוצות בתהליך לקיחת משכנתא:

 • לחץ של זמן ופזיזות לחתום ולסמן וי על עסקה גורמת להמון טעויות של חוסר תשומת לב
 • פיתיונות עלובים כמו: הנחה בפתיחת תיק, הלוואה משלימה בתנאים טובים, חודש ראשון חינם וכדו'
 • חוסר היכולת לחשוב לטווח ארוך ולהסתכל רק על החודש הבא ועל החזר חודשי נמוך
 • פנייה לבנק בו מתנהל החשבון ללא השוואה נוספת ומקיפה יותר
 • נטייה לסמוך על בנקאים שהם מכרים/חברים/משפחה רחוקה וכו'

חברת ייעוץ משכנתאות מובילה

קדוש משכנתאות היא מהחברות המובילות ביותר באזור הדרום לשירותי ייעוץ וליווי משכנתא.

החברה הוקמה בשנת 1989 ע"י קדוש מאיר ומעסיקה 12 עובדים במחלקות השונות. את החברה מנהלים יחד עם מאיר, מיכאל הבן שלו ושמואל החתן- עסק משפחתי להפליא!

מאיר הינו סוכן ביטוח, משווק פנסיוני ויועץ משכנתא מוסמך, מיכאל משמש כמנכ"ל החברה שירת כקצין בחובלים בעל תואר ראשון בכלכלה וגם הוא סוכן ביטוח, משווק פנסיוני ויועץ משכנתא מוסמך.

שמואל עזרן, מנהלת מחלקת המשכנתאות, הינו בעל תואר ראשון ושני בהנדסת תעשייה וניהול ויועץ משכנתאות מוסמך.

לקדוש משכנתאות מחלקת חיתום ייחודית שכוללת עובדות בנקים לשעבר, תפקיד המחלקה לבצע את הליך המשא ומתן מול הבנקים במקום הלקוח. "בגלל שהיינו גם בצד השני אנחנו מכירים את התמונה המלאה שעוזרת לנו לגשת לתהליך חכמים יותר" אומרים במחלקה.

כלים טכנולוגיים משלימים

שירות ייחודי, יעיל ואפקטיבי המוצע בקדוש משכנתאות הוא סימולטור משכנתא. "מדובר בסימולטור משכנתא שפיתחנו באמצעות מומחי המשכנתא במשרדנו. תודות לאלגוריתמים המשווים את המשכנתאות בבנקים השונים ניתן לראות כיצד משפיע כל פרמטר במשכנתא כמה שנים קדימה. הבדיקה החדשנית מאפשרת לנו לבחור תמהיל אופטימלי המותאם אישית ללקוחות, כולל ההשפעות העתידיות על המשכנתא" אומר שמואל.

קדוש משכנתאות, יועצים לחיסכון במשכנתא

היוצר 22, קרית גת

טלפון: 08-6600889

מעבר לאתר

דוא"ל: [email protected]

מימין לשמאל: מיכאל קדוש מאיר קדוש ושמואל עזרן. קרדיט סטודיו ליז

מימין לשמאל: מיכאל קדוש מאיר קדוש ושמואל עזרן. קרדיט סטודיו ליז


רם אופק – יועץ משכנתאות

מי מאיתנו לא קיבל הודעות sms מעיקות המציעות לו משכנתאות בתנאים נוחים? אבל מי בעצם יודע מהם אותם "תנאים נוחים"? החלום על דירה משלנו גורם לנו לא פעם לבחור במשכנתא שאינה תואמת את מצבנו הפיננסי. כדי לוודא שהמשכנתא שלקחנו היא המתאימה עבורנו באופן אישי ובריביות לא גבוהות, חשוב להיעזר ביועץ משכנתאות.

רם אופק , יועץ משכנתאות עם ניסיון עשיר ויכולת ניתוח טובה מאוד של שוק ההון. לרם היכרות מעמיקה עם המערכת הבנקאית ועם תמחור האשראי – מה שמאפשר לו להתאים עבורכם באופן אישי את המשכנתא אותה תקחו. במשך 8 וחצי שנים עבד רם כיועץ השקעות בבנק יהב ובמשך שנתיים כסוחר בקסם תעודות סל- ולכן יש לו הכרות מצויינת עם התחום הפיננסי ויכולת להתאים באופן מקצועי את המשכנתא לצורכי הלקוח.

בואו נודה- רוב האנשים המבקשים לקחת משכנתא אינם מכירים את השוק, את המגבלות השונות ואת האפשרויות הרבות להרכבת משכנתא. "משכנתא היא הלוואה שלוקחים מהבנק – מה שאומר שהיא עולה הרבה כסף (בגלל הריבית שגובים מאיתנו)" אומר רם אופק. "ללא ייעוץ משכנתאות, עלולים הרוכשים לקבל ריביות גבוהות או אפילו לא לקבל בכלל אישור למשכנתא. לכן חשוב להיעזר ביועץ משכנתאות מנוסה".

יועץ המשכנתאות רם אופק מחויב בראש ובראשונה ללקוח והוא יהיה זה שילווה אתכם לאורך כל התהליך. תודות לליווי המסור והייעוץ המקצועי והאמין תוכלו לחסוך זמן יקר ולא להתרוצץ בין הסניפים השונים.

בשל העובדה שרם הינו יועץ משכנתאות עצמאי, הוא מציע את שירותיו במחירים הוגנים שנחשבים ליתרון משמעותי לאור העובדה שבשנים האחרונות חלה עלייה במחירי ייעוץ משכנתאות. "לצערי, המחירים הגבוהים מרתיעים לקוחות מלהשתמש בשירות חשוב זה. ישנן חברות הגובות מעל ל – 8,000 שקלים לייעוץ רגיל" מגלה רם.

לקיחת משכנתא הינה צעד משמעותי שישפיע על מצבכם הפיננסי בשלושים השנים הבאות, לכן יש חשיבות רבה לבחירה ביועץ משכנתאות אמין, בעל ניסיון רב ויכולת הבנה בשוק המשכנתאות. יועץ המשכנתאות רם אופק יהיה זה שיסייע לכם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם.

רם אופק, יועץ משכנתאות

ניב דוד 5 דירה 19, באר שבע
טלפון: 072-3270740
טלפון נוסף: 058-5047532
מעבר לאתר
דוא"ל: [email protected]

רם אופק

רם אופק


רוצה לחסוך מעל 100,000 ₪ במשכנתא?

פרימיום- ייעוץ משכנתאות

יצחק שגיא זוזוט, כלכלן בוגר תואר ראשון ושני בהצטיינות באוניברסיטת בן גוריון, הוא יועץ משכנתאות שמכיר את המערכת מבפנים. אחרי שעבד שנים רבות בבנק ובחברות ייעוץ פיננסיות כיועץ משכנתאות וחונך יועצי משכנתאות, החליט בעצת רבו ר' אלעזר אבוחצירה זצוק"ל לפתוח עסק עצמאי בשנת 2011, ולהשתמש במידע העצום שצבר בתוך המערכת הבנקאית ומחוצה לה לטובת אנשים שלוקחים את ההלוואה המשמעותית ביותר בחיים- המשכנתא.

היום, אחרי יותר מ- 12 שנים בענף, אלפי עסקאות, וצבירת ידע עצום בכל תחום המשכנתאות, יצחק שגיא נחשב ליועץ משכנתאות מוביל, כך שגם הבנקים מחזרים אחריו להעביר אליהם עסקאות ובזכות זה הוא מצליח להשיג ללקוחותיו הרבים הצעות ותנאים מעולים .

מבחינת יצחק שגיא, השלב הראשון והחשוב ביותר הוא לדבר אל הלקוחות בגובה העיניים ולנסות להבין באמת את הצרכים והרצונות שלהם, "אנשים רבים שלקחו משכנתא, מגלים שעם השנים הם משלמים משכנתא וההחזר החודשי הולך ועולה, ובמקרה הגרוע יותר החוב שלהם לא ירד ועומד על אותו סכום משכנתא מקורי שלקחו. האם באמת הבנק משקר לנו? כנראה שלא ,אבל באופן די טבעי ברגע שהלקוחות לא באמת מבינים את הפרטים של המשכנתא, סוגי מסלולי ההלוואה ואופי ההצמדה למדדים שונים והמשמעות שלהם, סביר להניח שזה מה שיקרה. לבנק יש אינטרס להרוויח כמה שיותר וזה בסדר", מסביר יצחק שגיא, "הבנק לא פילנתרופ  ונועד לייצר רווחים. אם הם הלקוחות יעשו שופינג ריביות בין הבנקים, הם לא תמיד יבינו מה אומרים הפרטים. אני מסביר ללקוחות מה המשמעות של כל פרט, עושה חישוב מדויק כמה יחזירו בהווה ובעתיד כך שהם מבינים בדיוק מה הם לוקחים". בניגוד לפגישה בבנק בה יקדישו לכם פקידי המשכנתאות חצי שעה בערך, במקרה של יצחק שגיא, הפגישה תארך לפחות שעה וחצי, שעתיים או עד שתבינו את כל הפרטים, והוא זמין לכל שאלה שעולה בהמשך.

עוד לפני שתגיעו לשלב לקיחת המשכנתא, יצחק שגיא יערוך בדיקה מקיפה של מצבכם האישי ופיננסי, כדי לקבוע איזו משכנתא מתאימה לכם, מה רמת הסיכונים בהם אתם יכולים לעמוד, ועל פי כל הפרטים האלה- איזו משכנתא תוכלו לקבל מהבנקים, "אדם שיש לו משכורת בסיסית, ואין צפי לשיפור משמעותי בהכנסה, לא נבחר לו מסלול בסיכון גבוה גם אם הריבית נמוכה, כי ההחזרים עלולים לעלות בהמשך הדרך כך שהוא לא יוכל לעמוד בהם", מסביר יצחק שגיא, "ויש עוד הרבה מאוד פרטים מאוד משמעותיים שרק מישהו מקצועי עם ידע נרחב מכיר את המשמעות שלהם".

תפקידו של יועץ המשכנתאות לא מסתכם בזה, לכן יצחק שגיא יגיע אתכם לבנק, יבדוק את פרטי החוזה, ויעזור לכם גם בבחירת ביטוח המשכנתא שמתאים לכם.

שמו של יצחק שגיא כיועץ מנוסה ומבוקש, ונפח העבודה המשמעותי שלו גורם לכך שהבנקים פונים אליו כדי שיעניין את לקוחותיו בהצעות שלהם, וזה כמובן עוזר לו מאוד להשיג לכם את ההצעות הטובות ביותר, ועוד הטבות כמו הנחה בעמלת פתיחת תיק, שמגיעה לסכומים גבוהים מאוד.

פרימיום- ייעוץ משכנתאות

054-7506252

מעבר לאתר

זוזוט יצחק שגיא

זוזוט יצחק שגיא


אביחי פיננסי – ייעוץ משכנתאות

חברת 'אביחי פיננסי' מספקת שירותי ייעוץ פיננסי מקיף לפרטיים וחברות בתחומי משכנתאות, ייעוץ וליווי פיננסי לעסקים וניהול כלכלת המשפחה.

החברה הוקמה ע"י אביחי חדד, כלכלן לשעבר במחלקה המסחרית של בנק לאומי, המספק שירותי ייעוץ פיננסי נרחבים ומקיפים מזה 12 שנה. לפני מספר שנים הקים את העסק העצמאי לשירותים פיננסיים.

בין השירותים המוצעים במשרד אביחי פיננסים, משכנתאות לכל סוגי העסקאות כגון: רכישת דירה יד ראשונה מקבלן, רכישת דירה יד 2, ליווי בניה לבתים פרטיים, הלוואות לכל מטרה, מחזור משכנתאות, מחיר למשתכן ומימון נכסים מניבים. המשרד עובד עם אנשים פרטיים וכן מול חברות בניה גדולות שחלקן אף ציבוריות.

אביחי חדד מספק סדנאות והרצאות לקבוצות בנושאי משכנתאות ופיננסיים ובפרט בנושא מחיר למשתכן, הן עבור אנשים פרטיים והן ליזמים שזכו במכרז במסגרת תכנית המחיר למשתכן.

עבור רוכשי דירות, חברת 'אביחי פיננסי' מציעה ייעוץ משכנתאות מתקדם ומקצועי להבטחת מסלול המשכנתא בתנאים הטובים והאידאליים ביותר עבור לקוחותיה. צוות המשרד המנוסה בעולם הפיננסי, עומד לרשות לקוחותיו בכל רגע נתון ומספק שירות מידי בתודעת שירות מקסימלית.

"אנו רותמים את הידע העצום שלנו במשכנתאות לטובת הלקוח, ומבטיחים כי הוא יקבל את העסקה המשתלמת ביותר מבחינת ההחזרים והריביות". אומר אביחי חדד. "רכישת דירה היא לרוב העסקה הגדולה והמורכבת ביותר שאדם יבצע במהלך חייו, ואנו כאן בכדי לעזור לו למקסם את היתרונות".

ייעוץ משכנתאות מהמומחים בתחומם

משרד 'אביחי פיננסי' מנגיש צוות ייעודי של מומחי משכנתאות, הכולל את אביחי חדד עצמו, הפועלים באופן תמידי לייעוץ ותכנון נכון של תמהיל המשכנתא בהתאם לצרכיו ולאורח חייו של כל לקוח.

"מומחי המשכנתאות שלנו דואגים למצות את כלל האפשרויות עבור הלקוח, ובניית תמהיל משכנתא חכם ונכון שהותאם באופן ייחודי לצרכיו". אביחי מציין ומוסיף, "אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם כל הבנקים למשכנתאות הפעילים בישראל, עומדים בקשר ישיר עם הבנקאיים ומנהלי המרחבים ומשיגים את התנאים הטובים ביותר: הריביות הכי משתלמות בשוק, שיעורים מימון טובים יותר, בניית תמהיל משכנתא מדויק ביותר עבור הלקוחות שלנו והחזר תשלומים חודשיים נוח ואופטימלי".

כיצד התהליך עובד?

"אנו עורכים את הפגישה הראשונה עם הלקוח – נוטל המשכנתא, ועוברים ביחד איתו על כל ההיבטים הפיננסיים: חשבון הבנק, המשכורות, הנכס שהוא מעוניין לרכוש, גובה העסקה, סכום המשכנתא שיצטרך לקחת כדי לבצע את העסקה, אופציות רכישה נוספות במידה ויש, יכולת ההחזרים החודשיים שלו, העכשוויים והעתידיים וכל מה שקשור על מנת לתכנן את תמהיל המשכנתא המתאים והטוב ביותר עבורו.

"לאחר שבנינו את התמהיל עם סכום המשכנתא הנדרש וגובה ההחזרים החודשיים שהוא יכול לעמוד בהם, אנו פונים לכל הבנקים הרלוונטיים עם התמהיל המדויק ועורכים איתם משא ומתן מתקדם לקבלת ההצעה המשלמת ביותר. כשמתקבלות ההצעות, אנו עורכים ביניהן השוואה, בוחרים בהצעה הטובה והמשתלמת ביותר ואז פונים לבנק למו"מ נוסף, בכדי לקבל תנאים טובים עוד יותר ובכך ממקסמים עבור הלקוחות שלנו את המשכנתא הבטוחה , הנכונה והמשתלמת ביותר" .

אילו יתרונות אתם מספקים ללקוחותיכם בייעוץ ותכנון המשכנתאות?

"אנו מייעדים צוות מקצועי במשרד, לטיפול בכלל נושא המשכנתא עבור הלקוח. אנשי הצוות מגיעים מהעולמות הפיננסיים והם בקיאים ומנוסים בתחום, ואנו מבצעים הכול עבור הלקוח: החל מאיסוף המסמכים הנדרשים לקבלת המשכנתא, דרך מעבר על החשבון והיסטוריית האשראי, אימות ההכנסות ואיסוף כל המידע הנדרש בכדי להגיש בקשה מסודרת.

"מתוך הבנת המהירות הנדרשת לסגירת העסקה, אנו מספקים שירות מהיר ויעיל ללא עיכובים. את כל התהליך אנו מבצעים באופן עצמאי עבור הלקוח. הוא לא נדרש להפסיד ימי עבודה "ולבזבז" זמן על מעבר בין בנקים ומו"מ, לקבלת העסקה המשתלמת – אנו מבצעים את הכול עבורו מתוך הידע, הניסיון המקצועי והקשרים הטובים שיצרנו עם הבנקים לאורך השנים".

אביחי פיננסי – ייעוץ משכנתאות

למעבר לאתר

טלפון: 054-2529284

אביחי חדד. צילום: ניב סלומון

אביחי חדד. צילום: ניב סלומון


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת
 1. תומר אלמליח

  קדוש משכנתאות תותחים! מניסיון.. מומלצים ממש
  מקצועיים ושירות נדיר

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר