ראש המועצה דרור אהרון באדיבות: מועצה מקומית גן יבנה

תקציב המועצה המקומית גן יבנה לשנת 2019 אושר

הישג לראש המועצה: חברי המועצה הצביעו פה אחד ואישרו את תקציב המועצה המקומית גן יבנה לשנת 2019

פורסם בתאריך: 27.3.19 13:36

ביום ראשון (24.3) התקיימה ישיבת מועצה שלא מן המניין בנושא תקציב המועצה המקומית גן יבנה לשנת 2019. התקציב לוקח בחשבון את הקיצוץ במענקי האיזון מטעם משרד הפנים, כמו כן, נלקחים בחשבון הקיצוצים מטעם משרדי החינוך, התרבות והספורט בשל עלייתה של גן יבנה במדד הסוציואקונומי. תקציב 2019 יעמוד על סכום של 117,040,000 ויש בו גידול של כ-2% ביחס לתקציב 2018 וזאת ללא התקציב המותנה בגובה של 3.588 מיליון ₪ נוספים.

תקציב החינוך התרבות והספורט שמהווה פרק נכבד ועיקרי בפעילות המועצה ובתקציבה לא נפגע ויעמוד על 45,260,000 – גידול של 2.6% ביחס לתקציב 2018 וזאת ללא תקציב מותנה של 1.29 מיליון ₪. התקציב גם כולל חידושים שונים כגון פעילות נרחבת של 'עיר ללא אלימות' יחד עם משרד הפנים ובשנת 2019 נקדם מספר פרויקטי דגל בכל רחבי היישוב כגון – הקמת כיכרות במקומות מרכזיים, ריבודי כבישים, שדרוג כביש מנחם בגין, בניית בית הספר שיטה שלב ב', שדרוג רחובות בשכונות הישנות ועוד ועוד.

ראש המועצה, דרור אהרון: "תקציב 2019 אושר פה אחד, מדובר באותו תקציב שאושר גם לפני שבוע ב-14.3.19. כל הטענות שהועלו נדחו אחת לאחת, שמנו את כל הדברים על השולחן בשקיפות הראויה ועשינו עבודה מעולה. התקציב מאוזן, נלקחו בו בחשבון כל הדברים החשובים וכמובן, דאגנו שהשירות המוענק לתושבי גן יבנה לא ייפגע בכל התחומים. אני מברך על כך שכל חברי האופוזיציה הבינו שהתקציב טוב ומועיל והצטרפו להנהלת המועצה בהצבעה כדי לאשר את התקציב.  משמח לראות שאחד מחברי האופוזיציה שלאורך זמן רב הביע התנגדות נחרצת לתקציב ולמינוי סגן שני בשכר מעל כל במה אפשרית, הצביע בעד מינוי סגן שני בשכר בחצי משרה ואף על אישור התקציב".

 

 

     

תגיות:

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר