תכנית חדשה של המשרד לביטחון פנים בגן יבנה באדיבות: המועצה המקומית גן יבנה
תכנית חדשה של המשרד לביטחון פנים בגן יבנה באדיבות: המועצה המקומית גן יבנה

גן יבנה תשתתף בתכנית חדשה של המשרד לביטחון פנים

גן יבנה תיכלל בתכנית חדשה של המשרד לביטחון פנים לשיפור תחושת הביטחון האישי של התושבים

פורסם בתאריך: 7.2.19 22:03

לאחרונה, בעקבות שיתוף הפעולה הפורה בין המועצה המקומית גן יבנה לבין גורמי ממשל בכירים, נערכה פגישה בנוכחות ראש המועצה, דרור אהרון, שבמהלכה הודיע המשרד לביטחון פנים בראשותו של השר גלעד ארדן כי גן יבנה תיכלל בתכנית החדשה של הרשות למאבק באלימות, בסמים ובאלכוהול.

מדובר בתכנית שנועדה לשפר את תחושת הביטחון האישי של התושבים ובמסגרתה, בין היתר, יתבצע ניתוח לאיתור ומיפוי של נושאים שמטרידים את התושבים במטרה למנוע תופעות חריגות ולהציע פתרונות מתאימים. בהפעלת התכנית יושקעו תקציבים בגובה של כ-800,000 ₪, חלקם מטעם המועצה וחלקם מטעם המשרד לביטחון פנים.

התכנית של המשרד לביטחון פנים באדיבות: מועצה המקומית גן יבנה

 

 

     

נציגי המשרד לביטחון פנים הסבירו כי הרשות מאחדת את פעילות 'עיר ללא אלימות', מציל"ה והרשות למלחמה בסמים ובאלכוהול וכי מדובר בתכנית מניעתית. הפעילויות במסגרת התכנית יתקיימו במספר מישורים כולל מדריכי מוגנות מיוחדים בבתי הספר, חיזוק המוגנות בהסעות, בדיקה לגבי האפשרות לקיום פרויקט מגרשים מוארים, הקמת מוקדים רואים והוספת טכנולוגיה מתקדמת ומערכי אכיפה משודרגים.

ראש המועצה, דרור אהרון: "אני מודה למשרד לביטחון פנים בראשותו של ידידי, השר גלעד ארדן, על ההחלטה לכלול את גן יבנה בתכנית החדשה. הפגישה שקיימנו, מטרתה הינה להניע את התהליך קדימה לקראת ביצוע. אנחנו מבצעים פעילות נרחבת על מנת להגביר את תחושת הביטחון האישי, הקמנו יחידת שיטור עירוני משולב, אנו פועלים יחד עם קבוצת תושבים שאכפת להם להקמתה של סיירת הורים יישובית, הקמנו תחנת כיבוי אש חדשה ומתקדמת, אנו פועלים להקמתו של מבנה חדש שישמש את מד"א וכעת אנו פועלים להבאתה של התכנית החדשה של הרשות למאבק באלימות, בסמים ובאלכוהול יחד עם אנשי המשרד לביטחון פנים, אנו נפעל על מנת לוודא שנציגי סיירת ההורים יהוו חלק בלתי נפרד ממנה".

תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"כאן דרום אשדוד"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר